تایگر وودز آویزان به یادبود قطع: ‘پیری نیست سرگرم کننده’

DUBLIN, اوهایو — تایگر وودز چپ خود را حلق آویز بر روی پرتگاه از ساخت این نوع اشتباه در تاریخ جمعه.

جنگل, 44 هرگز از دست رفته یک برش در 17 بار او را با بازی جک نیکلاس’ یادبود مسابقات یک رویداد او برنده پنج بار به پایان رسید و از بالای 25 تنها سه بار.

پس از ارسال 4-بر-پار 76 در روز جمعه دور دوم اینکه جنگل در بر داشت خود را نیاز به صبر کردن بعد از ظهر به دیدن اگر او از رفتن به 18 متوالی کاهش در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف.

زمانی که جنگل به رقابت خود در دور او ایستاده بود در 3-بیش همتراز برای این مسابقات شد و یک شات از برش که اقدام به نوسان تمام بعد از ظهر و از 2 به 3-قبل از اینکه در نهایت حل و فصل در 3-بیش از. که به معنای جنگل زندگی می کردند به بازی یکی دیگر از دو دور آخر این هفته — البته 12 عکس از سرب به اشتراک گذاشته شده توسط Tony Finau و رایان پالمر در 9-تحت.

جنگل که شروع به دور خود در 10 سوراخ بود در توپ را روی گوه در par-5 هفتم سوراخ (16 خود سوراخ روز) 5-بیش از پار و به دنبال او بود مردنی برای آخر هفته — نادر جمعه-بعد از ظهر تنه اسلم برای او.

Tiger Woods
تایگر وودزAP

اما او birdied Nos. 7 و 8, جایی که او ساخته شده 20-پا زدن توپ مرغک روی par-3 به ابتدا به 3-و در دست زدن به طیف وسیعی از ساخت برش.

که جنگل که به ضرب گلوله 1-تحت 71 در پنجشنبه باز گرد با تشکر از مرغک بر 18 (نهایی خود را سوراخ) بود و حتی در معرض خطر از دست رفته قطع تعجب بود و با توجه به او birdied شماره 12 به 2-تحت همتراز.

در آن لحظه آن را مانند نگاه او آماده برای اجرا کردن رهبران و خرک خود را به مشاجره. به جای او رفت و راه دیگر کاردینگ bogeys در Nos. 13 و 15 و 17 و پس از آن دو در ردیف 10 و bogeys در Nos. 2 و 6 قبل از او بسیج با کسانی که birdies در 7 و 8.

جنگل که از دست رفته fairway در شماره 9 نهایی خود سوراخ شد و مجبور به 7 پا par-صرفه جویی در زدن توپ فقط به ماندن در 3-بیش و خودش را یک شانس برای بازی آخر هفته.

روشن بود به خصوص در پشت او نه که جنگل’ balky و بر آزار او را به عنوان او نگه داشته از دست رفته سه عکس به سمت راست در حالی که انتشار دست راست خود را از این باشگاه در دنبال کنید از طریق.

“من کاملا در حال حرکت به عنوان به خوبی به عنوان من می خواهم و نمی تواند کاملا به نوبه خود بازگشت و نمی تواند کاملا روشن” جنگل گفت. “این یک بیت از یک مبارزه است. آن آغاز شده صبح امروز در طول گرم کردن. آن را کاملا به عنوان خوب به عنوان من می خواهم.

“پیری است که سرگرم کننده نیست. در اوایل زندگی حرفه ای من, من فکر کردم آن فوق العاده بود چون من بهتر و بهتر و بهتر و در حال حاضر من فقط تلاش برای نگه دارید.”

جنگل های فیزیکی مبارزات روز جمعه یک روز پس از او پرسیده شد که اگر پس از نداشتن بازی های برگزار شده مسابقات در پنج ماه او نگران بود در مورد چرخش سریع بازی دور دوم.

پاسخ او: “نه, من احساس خوبی در مورد آموزش من بیش از چند ماه گذشته است. من بدست آماده برای این کار است.”

جنگل, اما نشان داد در روز جمعه که او هرگز واقعا می داند آنچه که او برای به دست آوردن از بدن خود را از روز به روز هنگامی که او از خواب بیدار در صبح است.

“آخرین چهار یا پنج سال دشوار بوده است که من رفته ام از طریق [بازگشت] روش و تلاش کرده اند به بازگشت” او گفت:. “آن را به اتفاق می افتد بار بیش از نه. من اصلا از همان نوع استقامت که من استفاده می شود به زمانی که من در آموزش و در حال اجرا و تمام چیزهای که. اعطا من خیلی مسن تر در حال حاضر خیلی چیزها تغییر و تکامل آنها. انرژی شما سعی می کنید به آن را به عنوان بهترین شما می توانید و از طریق آن دریافت کنید.”

Rory McIlroy که همراه با بروکس Koepka شد گروه بندی می شوند با جنگل دو روز گذشته گفت: پس از دور که او می تواند جنگل کارگر به عنوان روز رفت.

“او خیلی خوب شروع کردن و سپس شما می توانید مرتب کردن بر اساس بگویید که ما به نوبه خود ضربه او یک زن و شوهر چوب fairway عکس کردن سه راهی است که او به نوعی ترک در” McIlroy گفت. “این نگاه کمی که راه را — که او کاملا در حال حرکت نیز هست. اما او مبارزه واقعا خوب است. او ساخته شده آن دو birdies در آینده و صرفه جویی در 9. امیدوارم که به اندازه کافی برای او را به اطراف برای آخر هفته.”

او خواهد شد. چگونه پشت خود احساس خواهد کرد زمانی که او از خواب بیدار در صبح روز شنبه حدس و گمان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر