NFL schedule 2020 تجزیه و تحلیل: که سخت ترین و ساده ترین ترکیب هیرو?

به انجمن خوش آمدید در این زمان از سال که هر خوشبین فن NFL می بیند یک مسیر برای رسیدن به معشوق تیم به پلی آف. و

توسط NEWSAMINS در 19 اردیبهشت 1399

به انجمن خوش آمدید در این زمان از سال که هر خوشبین فن NFL می بیند یک مسیر برای رسیدن به معشوق تیم به پلی آف.

و هر بدبین کسی نمی تواند باور, بد شانس قرعه کشی برای دیدن معشوق خود تیم پرداخته چنین یک برنامه است.

وجود دارد راه های بی شماری برای قضاوت در یک برنامه از جمله مخالفان درصد برنده سال گذشته مخالفان بینی درصد برنده این سال صفحه اصلی/جاده انشعابات دشوار back-to-back امتداد و خداحافظ هفته زمان.

در اینجا این پست را تجزیه و تحلیل آن تیم را به خود جلب کرد سخت ترین و ساده ترین برنامه برای سال 2020:

سخت ترین برنامه

تام بردی برگ شرق آسیا و هنوز هم جت باید NFL سخت ترین برنامه ؟ که یک شکست بد.

یک بار در هر 12 سال جت (و بقیه بخش) به طور همزمان صورت کل NFC و رقابتهای غرب آسیا در بخش که بدان معنی است که بسیاری از خطوط هوایی مسافت پیموده شده و رقابت سختی.

جت دو بازی در لس آنجلس (شارژر و قوچ) و بازدید از یکی از NFL سخت ترین جاده مکانهای برابر Seahawks. هر دو سوپر جام شرکت کنندگان (در روسای خانه برای 49ers) در برنامه است.

در حالی که میهن پرستان باید یک گام به عقب دلفین ها و لوایح در حال افزایش است. پنج سال گذشته بالا-10 جرائم و شش از بالا-10 دفاعی در انتظار دروغ.

جت مخالفان تا به حال .533 درصد برنده آخرین فصل – دوم-بالاترین به میهن پرستان – و بینی به .527 برنده درصد در سال 2020 است که سوم-بالاترین بر اساس بیش/داند از ویلیام هیل تبلیغات.

Lamar Jackson and Le'Veon Bell
Lamar جکسون و لو'Veon بلگتی ایماژ

ساده ترین برنامه

هر راه شما آن را تکه تکه های سامسونگ باید coast: مخالفان خود را' 2019 درصد برنده (.438) است که بالاترین و مخالفان خود را پیش بینی سال 2020 درصد برنده (.494) گره خورده است برای سوم پایین.

رقیب براونز و استیلرز بزرگ علامت سوال و دو بازی در برابر rookie-کارفرمایی-led Bengals به کلاغ پنج برابر تعداد انگشت شماری از بدترین تیم در NFL (غول Redskins Jaguars).

تیم های برتر قرار نیست که آسان برنامه ها بر اساس فرمول برای مطابقت با دفاع از بخش قهرمانان در برابر یک دیگر اما کلاغ رسم اشراف و بزرگان در خانه و سفر خود را به میهن پرستان بسیار کمتر تهدید آمیز و بدون بردی.

AFC North, NFC, شرق و ملت های جنوب — حسابداری 14 از 16 بازی — ها متوسط و یا بدتر در مقایسه با بخش های دیگر. این برنامه یک مزیت برای این کلاغ در شکار برای کنفدراسیون فوتبال آسیا شماره 1 دانه و تنها bye جدید حذفی فرمت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب