سه نمودار از انگلستان تولید ناخالص داخلی — از جمله سنبله در کاغذ توالت تقاضا

وجود ندارد یک چهارم این بد پس از بحران مالی است. دفتر آمار ملی انگلیس روز چهارشنبه گزارش داد که در انگلستان تو

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

وجود ندارد یک چهارم این بد پس از بحران مالی است.

دفتر آمار ملی انگلیس روز چهارشنبه گزارش داد که در انگلستان تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است 2 ٪ در سه ماهه اول از جمله 5.8% در ماه مارس به تنهایی.

که ممکن است بهتر از اقتصاددان پیش بینی و آمار دولت اشاره کرد جمع آوری داده شد غیر منتظره ای دشوار است — اما هنوز هم برای ساخته شده در طول تاریخ بد خواندن.

ارائه سالانه انگلستان اقتصاد حفره حفره با 7.7 درصد در سه ماهه اول است که بدتر از 4.8% رکود ایالات متحده اما بهتر از یورو همسالان از جمله فرانسه و ایتالیا.

این فایرفاکس گفت: شبکه تجارت و مصرف شد بزرگترین میکشد در طول سه ماهه اول. برخی از اعداد باور نکردنی از خدمات صنعت که در آن عامل سفر تقاضا حفره حفره توسط 23.6% مسکن کاهش 14.6 درصد و وسایل نقلیه موتوری و موتور سیکلت تجارت سقوط 10.7%.

اما وجود دارد چند مثبت. صنعت کامپیوتر رو یک وانت در ماه مارس در تقاضا برای لپ تاپ برای کار در خانه کارکنان. و صنعت کاغذ رو افزایش به عنوان استرالیایی احتکار کاغذ توالت.

واقعی شوم, اخبار, کاغذ توالت کنار, است که در سه ماهه دوم بدتر خواهد بود. هزینه های مصرف کننده قرارداد توسط 36.5% سال بیش از سال در ماه آوریل با توجه به Barclaycard که می بیند نزدیک به نیمی از کشور های اعتباری و دبیت کارت معاملات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن