Matt Wallace نقش دور تنها پس از دو شریک برداشت با توجه به coronavirus نگرانی

کرامول, Conn. — یکی دیگر از PGA Tour بازیکن در قهرمانی مسافران زمینه آزمایش مثبت برای COVID-19 شد و مجبور به ع

توسط NEWSAMINS در 7 تیر 1399

کرامول, Conn. — یکی دیگر از PGA Tour بازیکن در قهرمانی مسافران زمینه آزمایش مثبت برای COVID-19 شد و مجبور به عقب نشینی از این مسابقات است.

دنی مک کارتی پس از احساس علامتی پنج شنبه شب, تست مثبت صبح جمعه. جوانه Cauley یکی از مک کارتی را شرکای بازی روز پنجشنبه آزمایش منفی اما گفته مقامات تور او احساس برخی از علائم و خارج به عنوان یک احتیاط.

برای Matt Wallace که بازی با مک کارتی و Cauley روز پنج شنبه جمعه شد دلخراش روز.

والاس آزمایش منفی و ادامه داد: بازی تیر اندازی, 72 روز جمعه در حالی که بازی به تنهایی و گم شده و برش در 2-بیش از.

"آن نبوده است بهترین روز" والاس گفت. "من آزمایش این [و آن] بود نوع ترسناک مرتب کردن بر اساس از ساعت یا تا به اینجا در سایت, ناشناخته, اگر من تا به حال آن را یا نه. منظورم این است که همه چیز بدتر از از دست رفته قطع نمی وجود دارد در حال حاضر؟"

پرسید که چرا او نمی برداشت مانند Cauley آیا حتی اگر او نمی تست مثبت والاس گفت: "از آنجا که [Cauley] گفت که او به خوبی احساس نمی کنند. من می توانم درک چرا او نمی خواهد بازی. من بازی با یک شانس برای تغییر زندگی حرفه ای من اگر من برنده پس چرا من نمی بازی ؟ آن را سیاه و سفید برای من بود. من تست منفی و من می تواند بازی کند."

والاس در زمان یک شات در تور PGA برای تغییر جفت به طوری که او نمی باید به بازی با خود گفت که او "یک کمی نا امید" که توسط.

"من نمی دانم چه PGA Tour ممکن است فکر می کنم اما می [داستین جانسون] بازی خود را ؟ خواهد روری [McIlroy] بازی خود را؟" والاس گفت. "من احتمالا شک دارم. آنها می تواند کاهش یافته است یکی از بازیکنان از در جلو یا شاید از پشت به جلو بروید و با من بازی. من فقط فکر نمی کنم این یک حرکت بزرگ به ترک کسی که خود را در وسط بسته است."

مک کارتی که شات 3-تحت 67 در پنجشنبه دور باز گفت: "در [پنج شنبه] شب من از خواب بیدار در وسط شب اضافی با درد و درد و احساس چیزی خاموش بود. من احساس می کردم تنها چیزی که به انجام آزمایش در آن نقطه قبل از من رفت و به این دوره است."

مک کارتی سوم PGA Tour بازیکن برای تست مثبت در سه هفته از تور خود را راه اندازی مجدد. نیک Watney انصراف پس از احساس علامتی ورود به دور دوم RBC میراث قهرمانی در هفته گذشته آزمایش مثبت و انصراف. و کامرون قهرمان آزمایش مثبت قبل از مسافران شروع این هفته و انصراف سه شنبه.

Matt Wallace with caddie David McNeilly
Matt Wallace با caddie دیوید McNeillyAP

مسافران نیز از دست بروکس Koepka و برادر خود را تعقیب زمانی که بروکس' caddie, ریکی الیوت آزمایش مثبت قبل از مسابقات آغاز شد. گریم مک داول که caddie کن Comboy آزمایش مثبت نیز خارج از احتیاط. و Webb سیمپسون به نقل از یک عضو خانواده خود را تست مثبت نیز کناره گیری کرد.


آن را تا به حال به پایان رسیده در برخی از نقطه. Collin Morikawa قابل توجه خط متوالی کاهش ساخته شده برای شروع تور PGA حرفه ای روز جمعه به پایان رسید در 22 بود که سه کوتاه از تایگر وودز' رکورد 25.

Morikawa که از دست رفته به دانیل برگر در یک حذفی در چارلز شواب چالش سه هفته پیش در روز جمعه به دنبال خود باز دور 72 با 71 به پایان 3-بیش از به دست خود را ابتدا برش داده و به عنوان یک حرفه ای.

"آن محدود بود به اتفاق می افتد در برخی از نقطه" Morikawa گفت. "در حال حاضر من حدس می زنم ما در حال رفتن به صحبت در مورد [خط] و من می رفتن و فقط رفتن را به هفته آینده. من تا به حال یک هفته سختی در هفته گذشته [یک کراوات برای 64 در RBC میراث] و آمدن به این هفته همه چیز را احساس خوب است.

"من فقط می توانم گرفتن توپ در سوراخ. من از دست رفته قطع به عنوان یک [تازه] در Safeway باز در سال 2016 و من یاد گرفتم بیشتر در این دو روز از من در بسیاری از حوادث تا کنون به عنوان یک حرفه ای. من قصد دارم به یاد بگیرند که بسیاری از این هفته و فقط حرکت رو به جلو است."

23-در سال Morikawa گفت: او در بازی هفته آینده در دیترویت اما قصد دارد در بازی این دو رویداد در Muirfield ایجاد کرد دوم که یادبود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن