'این شما را بکشند': مردم هشدار به دیگران پس تهمت آشکار استفاده از هیدروکسی کلروکین

ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:18 PM EDT مارس 18 سال 2020واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغ

توسط NEWSAMINS در 30 اردیبهشت 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه اعلام کرد او است که مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی اثبات نشده علیه coronavirus. به زودی پس از "Flintstone ویتامین" شروع روند در توییتر.

اما بسیاری از پزشکان و روزنامه نگاران و سیاستمداران صادر استرن پس از هشدارهای رئیس جمهور وحی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 گفته شده است مصرف هیدروکسی کلروکین روزانه برای حدود یک هفته و نیم به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری برای جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس. او گفت که کاخ سفید پزشک "نمی توصیه" هیدروکسی کلروکین اما ارائه آن را به او.

او بارها و بارها تبلیغ این دارو به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود شواهد عینی آن را به طور موثر درمان این بیماری است. هیچ داده ای برای حمایت از این تصور که هیدروکسی کلروکین کمک می کند تا افراد آلوده به ویروس SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

بیشتر: می هیدروکسی کلروکین جلوگیری از COVID-19? رئیس جمهور تهمت و فکر می کند شاید. وجود دارد ' هیچ داده ای برای حمایت از آن.

فاکس نیوز لنگر نیل Cavuto هشدار داد از مصرف هیدروکسی کلروکین و گفت: این می تواند کشتن افرادی که در برخی از خطر سلامت جمعیت.

"واقعیت این است که هر چند وقتی رئیس جمهور گفت" چه باید به شما برای از دست دادن؟', در تعدادی از مطالعات آن خاص آسیب پذیر جمعیت یک چیز برای از دست دادن: زندگی خود را" Cavuto گفت.

او ادامه داد: "من نمی توانم استرس به اندازه کافی. این شما را بکشند. پس دوباره هر چه مزایای رئیس جمهور می گوید این است و قطعا آن را تا به حال برای کسانی که مبتلا به مالاریا در برخورد با لوپوس و این یک جهش است که باید مصرف معمولی توسط کسانی که از خانه و یا با فرض خوب رئیس جمهور ایالات متحده می گوید این خوب است."

چند مطالعات نشان داده اند که مواد مخدر شده است موثر در برابر COVID-19 و در برخی از نقطه به افزایش مشکلات قلبی است.

سناتور. وارن در برادر COVID-19 مرگ: 'آن را فقط احساس می کند مانند چیزی که نمی باید اتفاق می افتد'

FDA هشدار داد که هیدروکسی کلروکین باید محدود به مردم در آزمایش های بالینی که به دقت نظارت یا کسانی که در بیمارستان بستری هستند و با توجه به نگرانی در مورد عوارض جانبی بالقوه خطرناک. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با در نظر گرفتن آن به عنوان یک پیشگیری کننده با فکر آن می تواند جلوگیری از کسی که در معرض coronavirus از گرفتن آن است.

"هیدروکسی کلروکین و کلروکين شده اند نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19," FDA هشدار داده است. هر دو می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب و خطرناکی ضربان قلب سریع ،

دکتر لینا ون یک پزشک اورژانس و سابق کمیسیون بهداشت و درمان در بالتیمور توییتی که "هیچ مدرکی برای hydrochloroquine موثر بودن در درمان #covid19 یا پیشگیری برای جلوگیری از این بیماری است."

"این یک نوع دارو است که عوارض جانبی جدی است. من بسیار نگران realDonaldTrump در ادامه به مدل رفتار است که می تواند آسیب های بسیاری از آمریکایی ها," او به این نتیجه رسیدند.

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تور کارخانه فورد در میشیگان است که باعث می شود فن coronavirus پاسخ

بیشتر: هنگامی که یک coronavirus واکسن توسعه یافته خواهد شد که برای اولین بار در خط به آن را دریافت ؟ یک سی دی سی پنل معمولا تصمیم می گیرد

سناتور برایان Schatz, D-هاوایی در توئیتر خود نوشت: "من در زمان هیدروکسی کلروکین بیش از حد. برای مالاریا 28 سال پیش. چرا که من یک دیوانه است."

کنگره Tim رایان D-اوهایو که به طور خلاصه زد به 2020 نامزد دموکرات هشدار داده پیروان به خود درمانی با دارو و نوشته شده که "FDA بارها هشدار داد در برابر مصرف هیدروکسی کلروکین. آن را به طور بالقوه مرگبار عوارض جانبی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت بالا مشاوران – Anthony Fauci و دبورا Birx – نشان داد تا در رویداد جمعه گذشته با ماسک محافظ هر چند خود رئيس جمهور ادامه داد: برای جلوگیری از استفاده از هر گونه حفاظت صورت ،

بیشتر: Anthony Fauci, دبورا Birx پوشیدن ماسک تهمت نیست در آدرس coronavirus واکسن

برخی در توییتر خود را در زمان انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد یک گام بیشتر در دوشنبه با استفاده از فایل های Gif و مراجع به Flintstones ویتامین های خود را برای ابراز ناباوری:

کمک: Courtney سوبرامانیان جان Fritze الیزابت Weise, دیوید جکسونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب