این بودجه ساخته شد برای محافظت در برابر بازار جنبه های منفی. پس چگونه می خواهم آنها را در مارس?

در سال های اخیر سرمایه گذاران باید آب گرفتگی به تبادل وجوه معامله ارائه راه های خلاقانه برای محافظت در برابر خطر است. با بازار قتل عام مارس و اوایل آوریل امیدوارم در آینه آن را به یک زمان خوب به بپرسید که آیا کسانی که وجوه زندگی می کردند تا به وعده خود را.

برای تعیین که MarketWatch منابع داده ها از اولین پل اطلاعات یک CFRA شرکت و نگاه در عملکرد داخلی بزرگ کلاه ETFs از 3 مارس تا آوریل 17 در مقایسه با بودجه است که به قول برخی از نوع از حفاظت در برابر S&P 500 SPX +1.68% به عنوان اندازه گیری توسط SPDR S&P 500 ETF اعتماد جاسوسی, +1.65% که کاهش 6.7% در آن زمان.

این takeaways? وجود دارد برخی از پاک کردن دسته برندگان — این “بافر” محصولات عرضه شده توسط یک شرکت به نام مبتکر و بازنده یک جفت از “روند زیر” وجوه از Pacer. در رده سوم گسترده سطل بودجه امیدوار کننده کاهش نوسانات از بقیه از بازار آن را murkier.

“من آرزو می کنم داده بود آن را آشکار است که یک رویکرد خاص مشغول به کار سراسر همه سرمایه گذاری های مختلف سبک” گفت: Todd Rosenbluth مدیر ETF و صندوق پژوهش در CFRA. هنوز هم وجود دارد درس آموخته می شود.

بافر بودجه

دیتا reviewed by MarketWatch شامل 33 مبتکر بافر بودجه — 3 برای هر یک از 11 ماه — و شش از یک رقیب اول اعتماد است. تنها یک صندوق UAPR, +0.46% در میان است که صف آیا بدتر از این بازار گسترده تر و بازده در میان بقیه عمر +0.71% در بازه زمانی از -1.6% به -5.3%.

وجود برخی از اختلاف نظر میان ETF کارشناسان در مورد آنچه در آن به معنی.

“بافر بودجه ساخته شد برای آخرین فروش در بازار,” Rosenbluth گفت.

در مقابل بن جانسون مدیر ETF پژوهش در مورنینگ استار گفت: “من در ذهن سرمایه گذاران زیادی را به آرامش در کار کمتر بد است.”

سوال بزرگ در حال حاضر: این بودجه تا به حال آشکار نقطه فروش در آنچه به وضوح نهایی نوبت در طول تاریخ طولانی bull بازار حتی اگر هیچ کس می دانست coronavirus بود در مورد upend همه چیز. می توانید آنها را به همان ادعا می کنند در حال حاضر اگر بازار در نزدیکی یک دوره ای پایین و کاملا به احتمال زیاد برای شروع به سنگ زنی بالاتر ؟

“اگر بازار تظاهرات بیشتر کلاه در بافر محصولات معنی است که شما نمی خواهد شرکت در روند صعودی است.” Rosenbluth گفت.

جانسون همچنین فکر می کند که بافر محصولات را بهتر از حد انتظار در دوره قبل از مارس شوک “است که از عقل” او گفت:. “سرمایه گذاران شرکت کرده بود بیشتر در روند صعودی است. که ممکن است باعث تشدید عدم تطابق در انتظارات” رفتن به جلو است.

البته این استراتژی هنوز هم ممکن است مناسب برای برخی از افراد مانند کسانی که در نزدیکی بازنشستگی که می خواهید به برخی از قرار گرفتن در معرض به بازار سهام در حالی که حفاظت در برابر برخی از خطر است.

نظر نهایی در مورد بافر بودجه این است که آنها در سخنان ریچارد Daskin که مدیریت پرتفوی برای افراد و خانواده ها “مشروع اما گران است.”

مدیریت هزینه است که به طور متوسط 80 واحد: به اندازه کافی برای برخی از وجوه به نکته تعادل بین outperforming گسترده سهام شاخص بازار و عملکرد ضعیفی.

مرتبط با: خواهد وجوه متقابل دوم باد… به عنوان ETFs?

‘پایین’ و ‘حداقل’ ‘شماره’

اولین پل اطلاعات نیز تایید دیگری پایان نامه: یک مطلب جامع صندوق طراحی به نظر می رسد به کار بهتر برای کم نوسان محصولات. که این استدلال Daskin ارائه شده که MarketWatch برفلد دو رقابت بودجه از جمله در طول تابستان: iShares لبه MSCI حداقل Vol ایالات متحده آمریکا ETF USMV, +1.38% و Invesco S&P 500 با نوسانات کم ETF SPLV, +1.60% .

در آن زمان USMV بود لبه SPLV به خاطر آن بود که بهره برداری گسترده تر شاخص بود که در معرض بیشتر سهام و در زمان به حساب چگونه آنها کار می کرد در ترکیب با دیگران است. در مقابل SPLV به سادگی انتخاب شده پایین تر نوسان سهام. که وزن صندوق به سمت بخش هایی که نمی تمایل به انجام خوبی در افزایش نرخ بهره و محیط زیست املاک و مستغلات و آب و برق.

زمان بخش وزن با توجه به هر یک از صندوق های وب سایت در %
USMV SPLV
ارتباطات 5.5 4.8
مصرف اختیاری 8.3 3.1
مصرف کننده کالاهای اساسی 12.6 10.8
انرژی 1.8 0.8
Financials 13.4 15.4
مراقبت های بهداشتی 12.3 5.5
صنعتی 6.8 8.7
فناوری اطلاعات 18.6 6.1
مواد 4 1.1
املاک و مستغلات 7.4 15.8
آب و برق 8.8 28.1

کسانی که شرایط برگزار می شود را از طریق مه تار و مار. USMV فقط لبه 6.7% گسترده در بازار با کاهش 6.4 درصد کاهش اما SPLV از دست 9.2%.

USMV ارائه می دهد یک “قوی تر روش کنار هم قرار دادن نمونه کارها” Daskin گفت: در ماه آوریل است. صندوق رویکرد “به عهده گرفت دوباره.”

شایان ذکر است که این دسته برنده در میان این محصولات در سراسر کشور مبتنی بر ریسک سهام آمریکا ETF RBUS, +1.44%, که از دست 5.8 درصد بیش از دوره نمونه برداری.

جزئیات بعدی:401(k)s هستند ‘گلدان از طلا’ ETFs هنوز cracked — اما که می تواند تغییر

برخلاف این ‘روند’

اگر کم و حداقل نوسان محصولات “مانند گرفتن یک Advil و بافر محصولات کمی قوی تر” جانسون گفت: “چه کسی می داند آنچه شما در حال رفتن به با روند زیر محصولات است.”

“روند زیر” یک استراتژی است که شامل ردیابی بازار ویژگی های شاخص به جای اصول, به دیکته هنگامی که به تغییر بین قرار گرفتن در معرض یک معیار و شاخص و کوتاه مدت خزانه.

متاسفانه این رویکرد نمی نگه دارید تا به خوبی در ماه مارس است. Pacer دو تا از محصولات است که مناسب ما گزارش Trendpilot 100 ETF PTNQ, +1.39% و Trendpilot ما کلاه بزرگ PTLC, از دست داده 9.7% و 15.9 درصد بوده است. Trendpilot را اواسط کلاه صندوق را افزایش 1.5 درصدی در این دوره ،

برای همه نوآوری در جهان از وجوه Daskin است که هنوز هم طرفداران قدیمی و از مد افتاده ترکیب ثابت قرار گرفتن در معرض به سهام و اوراق قرضه. در واقع یک نمونه کارها با نصف آن از منابع جاسوسی و نیم در یک خزانه ETF TLT, -1.30% شده اند تا 1.25% در طول مسیر, CFRA اولین پل داده ها نشان می دهد.

جزئیات:ETFs رفتار بد: ‘دقیقا آنچه که آنها قرار است انجام دهد” یا “فقط آنچه که ما می ترسید’?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>