وجود طلا در them thar hills: قفسه سینه گنج پنهان در کوه های راکی در نهایت در بر داشت

SANTA FE, N. M. — یک برنز سینه پر از طلا و جواهرات و سایر اشیاء قیمتی به ارزش بیش از $1 میلیون و پنهان یک دهه پیش در جایی در کوه های راکی بیابان پیدا شده است با توجه به مشهور هنر و آثار باستانی جمع آوری که ایجاد گنج شکار.

فارست Fenn, 89 گفت: سانتافه جدید, مکزیک روز یکشنبه یک مرد که نمی خواست نام او منتشر — شد اما از “بازگشت به شرق” — واقع در قفسه سینه چند روز پیش و کشف تایید شد عکس مرد او را فرستاده.

“آن را تحت تاج پوشش ستاره ها در سرسبز جنگلی پوشش گیاهی کوه های راکی بود و نه نقل مکان کرد و از این نقطه که در آن من آن را مخفی می کردند بیش از 10 سال پیش” Fenn گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را روز شنبه که هنوز آشکار نیست محل دقیق. “من نمی دانم کسی که آن را در بر داشت اما این شعر در کتاب من او را به نقطه دقیق.”

Fenn ارسال شده سرنخ به گنج محل آنلاین و در 24-خط شعر که منتشر شد در سال 2010 زندگینامه “هیجان تعقیب است.”

صدها هزار نفر را شکار بیهوده در سراسر نقاط دور افتاده از آمریکا و غرب برای برنز قفسه سینه اعتقاد بر این بود پر از سکه های طلا, طلا و جواهر و سایر اقلام با ارزش است. بسیاری از ترک شغل خود را به خود را اختصاص به جستجو و دیگران تهی پس انداز زندگی خود را. حداقل چهار نفر کشته جستجو برای آن.

Fenn زندگی می کند که در سانتافه گفت: او بسته بندی شده و repacked خود را به قفسه سینه گنج برای بیش از یک دهه آبپاش در گرد و غبار طلا و اضافه کردن صدها نفر از نادر سکه و طلا. Pre-Columbian چهره های حیوانات در رفت و همراه با ماقبل تاریخ “آینه” از چکش طلا, باستانی, چینی, چهره حک شده از جید و عتیقه فروشی طلا و جواهر با یاقوت و زمرد.

او گفت: او پنهان گنج به عنوان یک راه برای فریفتن مردم برای رسیدن به بیابان و آنها را فرصتی برای راه اندازی یک ماجراجویی قدیمی و اعزامی برای ثروت.

Fenn گفت جدید مکزیک در سال 2017 است که قفسه سینه وزن 20 پوند (9 کیلوگرم) و محتویات آن را وزن یکی دیگر از 22 پوند (10 کیلوگرم). او گفت که او تحویل قفسه سینه به جایی برای مخفی شدن آن توسط خود بیش از دو سفر جداگانه.

پرسید: چگونه او احساس کرد در حال حاضر که گنج یافت نشده Fenn گفت: “من نمی دانم, من احساس می کنم در نیمه راه از نوع خوشحالم در نیمه راه از نوع غم چون تعقیب است.”

“تبریک می گویم هزاران نفر از مردم شرکت کننده در جستجو و امیدوارم که آنها ادامه خواهد داد کشیده وعده دیگر اکتشافات” او گفت:, در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de