سازمان بهداشت جهانی گفت: درس می تواند از آموخته سوئد – در حال حاضر آن مرگ و میر روزانه در حال افزایش

سوئد از سیاست نگه داشتن مدارس و رستوران ها و کسب و کار باز کردن در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس از پخش دیده می شد به عنوان جسورانه اما در حال حاضر آن را در حال حاضر از آن است که بیشترین مرگ و میر سرانه در اروپا از COVID-19.

بر خلاف بسیاری دیگر از کشورهای سوئد نگهداری کودکان در مدرسه و بارها و رستوران ها باز در حالی که ممنوعیت اجتماعات بزرگ و تشویق شهروندان به عمل اجتماعی فاصله.

در ابتدا آن را دیدم مشابه تعداد مرگ و میر و نرخ انتقال به سایر کشورهای اروپایی بدون قرار دادن اقتصاد خود را در انتظار نگه داشته و سازمان بهداشت جهانی گفت: وجود درس های آموخته از کشور است.

بخوانید:چرا سوئد را آرام موضع نسبت به کروناویروس دشوار خواهد بود به تکرار در جای دیگر گلدمن ساکس تحلیلگران می گویند

در حال حاضر سوئد روزانه coronavirus مرگ و میر بالاترین سرانه در اروپا با تردید در موفقیت آن نسبتا آرام به عنوان رویکرد جدید مرگ و میر در جای دیگر شروع به کند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از شمال کشور و مدیریت بحران در مارس گفت: “سوئد بود که گله آنها را از آن تماس بگیرید گله. سوئد درد و رنج بسیار بد است.” مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به بحث استراتژی اجازه می دهد یک “گله ایمنی” برای گسترش یک بیماری مسری به ساخت تا در یک جامعه زمانی که به اندازه کافی نسبت بالایی از افراد آلوده شده اند و بازیافت.

او همچنین در توئیتر خود نوشت: “با وجود گزارش به خلاف سوئد پرداخت به شدت برای آن تصمیم به مستند. از امروز 2462 نفر کشته شده اند وجود دارد تعداد بسیار بالاتر از کشورهای همسایه است.”

اما برخی از سیاستمداران آمریکایی با تمجید از مدل کنتاکی سناتور رند پل گفت: در اوایل ماه مه: “ما نیاز به رعایت با یک ذهن باز چه رفت در سوئد که در آن بچه ها رفتن به مدرسه است.”

جزئیات: ودکا, سونا, مستند مقاومت و بازگشت تدریجی به زندگی عادی: این کشورها در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت به این بیماری همه گیر کوروناویروس

سوئد نگهداری می شود کسب و کار و مدارس باز در حالی که همسایگان دانمارک و نروژ مدارس بسته و تعطیل مرزها در مارس 12.

سوئد روزانه مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در حال حاضر 8.71 در مقایسه با 4.59 در ایالات متحده بسیار بالاتر از کشورهای همسایه خود مانند دانمارک یا نروژ با توجه به انتشار آنلاین جهان ما در داده ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>