برندگان و بازندگان کالج بسکتبال را offseason

وجود دارد هیچ NCAA مسابقات در این سال به دلیل از رمان coronavirus همه گیر و بسیار کمتری مربیگری تغییرات که به

توسط NEWSAMINS در 14 اردیبهشت 1399

وجود دارد هیچ NCAA مسابقات در این سال به دلیل از رمان coronavirus همه گیر و بسیار کمتری مربیگری تغییرات که به معنای احمقانه فصل تمام شد, نقل و انتقالات, تمام وقت. آن بوده است مشغول چند ماه پس از کالج بسکتبال فصل به پایان رسید قبل از موعد مقرر پر از بازیکن گردش و فهرستی از تحول.

هر چند هنوز هم وجود دارد تغییرات و عدم اطمینان در مورد زمانی که تاریخ قطع برای بازیکنان تست وکنترل آب منتقل خواهد شد تا با پیش نویس به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند پشت در زیر لیست ما برندگان و بازندگان این وحشی offseason تا کنون:

برندگان

ایالتی آریزونا
بابی Hurley دارای گیری از بهترین تیم هنوز در بیابان پس از ضرب و شتم از میشیگان برای بالا 10 چشم انداز جاش کریستوفر و فرود ایالتی اوهایو انتقال لوتر محمد یک مستند محیط مدافع. زمانی که دو نفر از سه Sun Devils — رمی مارتین Romello سفید و آلونزو آستانه — تست پیش نویس آبهای بازگشت و هیچ یک از آنها پیش بینی می شود انتخاب Hurley ممکن است بالا-10 تیم.

بابی HurleyAP

تگزاس
اگر نه برای همه گیر Shaka هوشمند ممکن است از کار. او در آنجا ماند در تگزاس فرود آمد و یک هیولا استخدام پنج ستاره رو به جلو گرگ قهوه ای که به طور قابل توجهی می افزاید: به Longhorns' صعودی با هیچ اصلی defections رود.

Texas Tech
قرمز اظهارات' اجرای 2019 بازی عنوان سوخت بود, نقل و انتقالات, و آنها در حال بارگذاری دوباره. کریس ریش و شرکت. برداشت دو تا از بهترین بازیکنان در بازار در VCU به جلو مارکوس سانتوس-سیلوا و ایالتی ویچیتا بال Jamarius برتون — دو با تجربه و سخت فکر upperclassmen که باید یکپارچه به تکنولوژی فناوری سنگ زنی دفاع-اول ، تنها سؤال این است که آیا این دو قادر خواهید بود به بازی این بازی سال آینده ؟ سانتوس-سیلوا کار را به انجام این تابستان فارغ التحصیل در حالی که برتون خواهد نیاز به یک چشم پوشی.

مینه سوتا
هیچ مدرسه انجام داده است بهتر است در بازار نقل و انتقالات از Gophers طلایی که اضافه شده اند همه کاره غربی میشیگان فارغ التحصیل انتقال به جلو Brandon Johnson و نشستن فايلهاي 7-پا مرکز لیام رابینز از دریک همه Missouri Valley دوم تیم انتخاب و برادرزاده مینه سوتا دانشیار سر مربی اد Conroy.

بازنده

کریقتن
اکثر صاحب نظران ملی هنوز هم در نظر دارد یک بالا 10 تیم با وجود سوزش از دست دادن Ty-Shon الکساندر به NBA پیش نویس است. آنها در اشتباه هستند. این خواهد بود که هزینه از دست دادن رها کریقتن به 20-25 محدوده. الکساندر نبود فقط آن گلزن برجسته او بزرگ شرق برنامه های برتر, مدافع غالبا تأثیر بازی در هر دو به پایان می رسد از زمین آزاد کردن گارد نقطه مارکوس Zegarowski به گارد کمتر قوی گزینه است. سقف نیست تقریبا به بالا بدون او.

کنتاکی
کل پنج شروع شده پرش به NBA. که تا حدودی می رود. غیر منتظره, اما, بود, جان Calipari قادر به زمین یک مرد بزرگ در بازار نقل و انتقالات تا کنون — از دست دادن در پوردو مت Haarms به BYU, در میان دیگران. این Wildcats آیا اضافه کردن دو نقل و انتقالات: کریقتن گارد Davion مینتز و رود آیلند بال یعقوب Toppin نه از آنها لزوما فریاد تاثیر بازیکن. کنتاکی است که هنوز هم به دنبال برای اضافه کردن به آن نیست-رتبه استخدام, کلاس, در شکار برای چهار ستاره چشم انداز فرانک Anselem و ویک فارست 7-پا انتقال Olivier Sarr.

جورج تاون
عمر Bati از بین رفته است به صفوف حرفه ای مک McClung ممکن است به دنبال او تست آب — و Hoyas whiffed خود را بالا و حتی ثانویه, انتقال, اهداف, ایجاد یک پایین در هر بشکه شرقی در فهرست Patrick Ewing چهارم فصل است. این را در نظر بگیرید: Georgetown باز خواهد گشت فقط دو نفر از بالای آن هشت گلزنان از یک سال پیش شمارش اواسط فصل نقل و انتقالات جیمز Akinjo و جاش LeBlanc.

ایالتی ویچیتا
این Shockers یک NCAA Tournament حباب تیم از دست داد خیره کننده شش چرخش بازیکنان به انتقال پورتال هر چند یکی از آنها رو به جلو موریس Udeze آیا انتخاب کردن به بازگشت است. تاثیر بازیکنان اعطای Sherfield (نوادا) برتون (Texas Tech) و اریک استیونسون (واشنگتن) اما نشد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن