وال استریت ژورنال: Tech غول در قلاب برای میلیاردها دلار پس از دیوان عالی کشور رد مالیاتی-قانون چالش

واشنگتن — دادگاه عالی ایالات متحده کاهش یافته است به شنیدن یک چالش به شرکت, مالیات, مقررات, ارائه یک پیروزی به

توسط NEWSAMINS در 3 تیر 1399

واشنگتن — دادگاه عالی ایالات متحده کاهش یافته است به شنیدن یک چالش به شرکت, مالیات, مقررات, ارائه یک پیروزی به IRS است که هزینه شرکت های فن آوری میلیاردها دلار است.

دادگاه در یک مختصر منظور نوشته شده است روز دوشنبه گفت که آن را نمی خواهد در نظر گرفتن درخواست تجدید نظر در آورده Altera شرکت در حال حاضر متعلق به Intel Corp. INTC, +0.78% . است که برگ سالم و دست نخورده پایین تر-حکم دادگاه که تایید سرویس درآمد داخلی مقررات صادر شده در سال 2003.

مقررات تعیین اینکه چگونه شرکت ها تقسیم هزینه های خود را با شعبه های خارجی که به طور معمول در پایین مشمول مالیات حوزه های قضایی است. این هزینه ها در موضوع, در اینجا جبران مبتنی بر سهام اغلب مورد استفاده در صنعت فن آوری. قانون مالیات به طور کلی مستلزم آن است که شرکت تعیین کسانی داخلی انشعابات بر اساس چه ربطی شرکت را در یک شبیه معامله اما IRS روش برای چگونه به تعیین که در زیر آمده است تکرار نمي شود.

شرکت ها می خواستم بیشتر از هزینه های اختصاص داده شده بود به ایالات متحده عملیات. انجام این کار افزایش خواهد داد و ایالات متحده خود را کسر و کاهش درآمد خود را در آن نسبتا بالا در ایالات متحده نرخ مالیات غالب است که تا سال 2018 است. داشتن هزینه های پایین تر در خارج از کشور به معنای سود بالاتر در خارج از کشور مشمول مالیات در نرخ پایین تر است.

تحت تاثیر شرکت ها عبارتند از: Facebook, Inc. FB +0.18% حروف الفبا , Inc. GOOGL, +1.82% GOOG +1.40% و توییتر, Inc. TWTR, +0.18% . کل درآمد مالیاتی در خطر بیش از 2 میلیارد دلار است و می تواند خیلی بیشتر به دلیل برخی از شرکت های منتظر به ثبت اثر در کتاب های خود را تا زمانی که دادگاه حل و فصل شد. Facebook گفت: آن پرداخت 1.6 میلیارد دلار در نوامبر سال 2019 مربوط به تجدید نظر-دادگاه. الفبای پدر و مادر از گوگل گفت: این حکم هزینه آن $418 میلیون نفر است. توییتر گزارش 80 میلیون دلار تاثیر است.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com:

همچنین محبوب در WSJ.com:

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند به طور موقت به حالت تعلیق جدید H-1B ویزای دیگر در میان همه گیر.

دقیقا چگونه شما گرفتن COVID-19? وجود اجماع رو به رشد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de