وال استریت ژورنال: ماراتن نفتی خود را به فروش ایستگاه های گاز به صاحب 7-Eleven در 21 میلیارد دلار معامله

سوخت و ساز ماراتن نفتی پارسیان گفت: این توافق به فروش ایستگاه های گاز به صاحبان 7-یازده فروشگاه های زنجیره ای

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

سوخت و ساز ماراتن نفتی پارسیان گفت: این توافق به فروش ایستگاه های گاز به صاحبان 7-یازده فروشگاه های زنجیره ای برای 21 میلیارد دلار در ایالات متحده به بزرگترین انرژی معامله در سال.

این همه پول نقد توافق با 7-Eleven, Inc. می آید کمتر از یک سال پس از ماراتن توافق به چرخش آن راحتی-فروشگاه های زنجیره ای شناخته شده به عنوان سریع السیر تحت فشار از فعال سرمایه گذاران از جمله الیوت Management Corp.

فیندلای اوهایو بر اساس ماراتن MRO -0.36% شده بود نزدیک به یک معامله با هفت & I Holdings Co. 3382, -2.84% ژاپنی پدر و مادر 7-Eleven, Inc., در اوایل این سال, اما مذاکرات به هم ریخت در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان نگه دارید. دیگر خواستگاران شامل کانادا بر اساس راحتی-فروشگاه های زنجیره ای الگوی تغذیه Couche-Tard, Inc.

"ما اعلام crystalizes به مقدار قابل توجهی از جاده سریع السیر, کسب و کار, ایجاد یقین در اطراف ارزش تحقق ارائه می شود و در تعهد ما برای باز کردن ارزش دارایی های ما" ماراتن اجرایی مایکل Hennigan در بیانیه ای گفت.

این معامله شامل حدود 3,900 فروشگاه رفاه و خواهد آورد 7-Eleven خرده فروشی رد پا در ایالات متحده و کانادا به حدود 14,000 مکان.

نسخه گسترش یافته از این گزارش به نظر می رسد در WSJ.com.

همچنین محبوب در WSJ.com:

کامیون وانت در حال گرفتن است. یک مشکل با آن است ؟

قتل سنبله بازدید بزرگ ترین شهرستانها ایالات متحده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب