غیر معمول بحث پپ که تحت فشار قرار دادند " مست " دیوید ولز به یانکی ها کمال

یانکی ها در تنظیم یک رکورد MLB با 125 برنده از جمله برگشتی در سال 1998 مسابقات قهرمانی فصل است. هیچ کدام بیشتر

توسط NEWSAMINS در 3 تیر 1399

یانکی ها در تنظیم یک رکورد MLB با 125 برنده از جمله برگشتی در سال 1998 مسابقات قهرمانی فصل است. هیچ کدام بیشتر شد به یاد ماندنی از مارس 18.

آن را در مقابل یک استادیوم یانکی جمعیت 49,820 — بسیاری از اغوا تبلیغاتی سادگی از Beanie Babies — که ریزش مو اضافه وزن 35 ساله حمل 5.23 عصر بود و جاودانه در پینستریپس. هنگامی که پل اونیل گرفتار نهایی از یک 4-0 برنده بیش از دوقلوها دیوید ولز شد 15 پارچ تاریخ MLB به پرتاب یک بازی کامل است.

این نخستین کامل بازی پرتاب در استادیوم یانکی پس همین Larsen improbably زمانی شاهکار در بازی 5 از سال 1956 جهان سری. زمانی که چاه های کلاس '82 آلوم از نقطه لوما بالا, سمت چپ میدان, یک تماس تلفنی منتظر بود از Larsen که فارغ التحصیل شد و از همان سن دیگو دبیرستان 35 سال قبل است.

"او نمی خواهد آن را فراموش کرده ام" لارسن گفت: پس از آن. "او فکر می کنم در مورد آن هر روز مانند من انجام دهد."

چاه فکر بیش از حد زمانی که او بر روی تپه. او فکر کرد که حتی بیشتر از زمانی که او به تنهایی در ستاره شرق. این گلهای southpaw متنفر سنت است که در آن هم تیمی های دور مانده از استارت تعقیب تاریخچه اجتناب از پتانسیل ادم که بدشانسی میاورد.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

"آنها مرا به قتل مرد" ولز گفت.

دیوید مخروط حس ولز عصبانیت. او حس نیاز به سبک سری در هفتم زمین باز یافته و با نزدیک شدن چاه.

"من فکر می کنم آن زمان برای شکستن knuckleball" گفت: مخروطی که انداخت یک بازی کامل در استادیوم یانکی فقط بیش از یک سال بعد.

مخروطی قمار پرداخت می شود.

"من نمی توانم به شما بگویم چقدر که به من کمک کرد ولز گفت:.

David Wells celebrates his perfect game on May 17, 1998
دیوید چاه جشن خود را کامل بازی در تاریخ 17 مه سال 1998نیویورک پست

چاه در 12 لیگ برتر فصل, بازی, برای پنجمین تیم از سال 1992. کمتر از دو هفته قبل به کمال چاه کشیده شد از یک شروع و در سوم زمین باز یافته پس از دادن هفت اجرا می شود, باعث manager جو توره به نشان می دهد که چپ شد از شکل.

طول بزرگترین عملکرد حرفه ای چاه ادعا می کند او فقط یک ساعت قبل از نوشتن خود را در سال 2003 زندگینامه "ایده آل من نیست." او بود که "نیمه مست, سکس با چشمان خون هیولا نفس و مواج جمجمه-تند خماری."

هنوز چاه انداخت 120 رزین و ثبت 11 strikeouts رو یک کمی ترساندن در هشتمین دور زمانی که ران Coomer آمار یک هاپ لیزر به baseman دوم چاک Knoblauch که زدم توپ به پایین و ساخته شده آسان پرتاب به خارج.

سپس چاه دیگری شد غیر محتمل یانکی ها افسانه یقین پمپاژ چپ خود را مشت پس از نهایی کردن به عنوان تیمی با عجله او را به جشن می گیرند.

"این بهترین لحظه من بیس بال حرفه ای" گفت: چاه که به پایان رسید فصل 18-4 با 3.49 دوران و بعدها زمین بازی 1 در سال 1998 World Series. "به خارج وجود دارد و mobbed توسط هر عضو تیم آن باور نکردنی بود."

چاه ادای جمعیت و انجام شد و درست بالای شانه داریل توت فرنگی و برنی ویلیامز.

"هیچ کس نمی تواند این را از من دور بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد" ولز گفت. "من فقط رفتن به گرامی داشتن این برای بقیه زندگی من است. من افتخار دارم و من نمی تواند شادتر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب