بعید Instagram مرد وسط پشت جمال Adams' جت blowup

جاناتان ابراهیم می خواهد به مجموعه ای از رکورد مستقیم برای تمام کسانی که منتقدان آماده را به دور از حق خود را

توسط NEWSAMINS در 30 خرداد 1399

جاناتان ابراهیم می خواهد به مجموعه ای از رکورد مستقیم برای تمام کسانی که منتقدان آماده را به دور از حق خود را به یک جت فن.

او فکر می کند جت باید دوباره ثبت جمال Adams. او فکر می کند Adams سزاوار به بالاترین پرداخت ایمنی در NFL. او یک بار مطرح شده برای عکس ها با مادرش برادرزاده و آدامز به عنوان آنها ساخته شده به خوبی بحث کوچک در یک رویداد خیریه.

و در حال حاضر ابراهیم است که miscast به عنوان جت فن که باعث شد این تیم بزرگترین ستاره به درخواست برای یک تجارت پس از اظهار نظر در Instagram باعث Adams' آخرین از بسیاری از مطالب ابراز سرخوردگی خود را با قرارداد خود را به دنبال ساعت بعد توسط یک مقام رسمی تجارت درخواست.

"چه کسی می توانست حتی انتظار یک پاسخ چند است؟" ابراهیم گفت: پست. "من تو را دیدم که کمی سرخ دات پاسخ دادن به من و من آن را کلیک و ناگهان گفتم که این در واقع از جمال Adams? این است که او در پاسخ به من؟' من در شوک بود."

ابراهیم است که بعید میانه یک مرد 47 ساله نیویورکر که شده است یک فن از مادر خود به ارمغان آورد او را به عمل به دیدار ریچارد تاد و دیگر 1970s جت — در دشمنی آغاز شده است که در ماه اکتبر زمانی که یک توهین Adams ذکر شد در ایران.

Jamal Adams
جمال Adamsگتی ایماژ

آدامز شده است در یک جنگ صلیبی برای گسترش و بالا بردن تمام offseason و به نظر می رسید به مقصد نگه دارید و درخواست یک تجارت دیر یا زود.

"من یک جت فن تمام زندگی من و من تا به حال هرگز تا این حد کنترل سازمان" ابراهیم پکتیا میباشد. "این دیوانه است."

او شوخی کرده است.

آن آغاز شده و با این پیام از ابراهیم: "عشق بازی خود را جمال و شما یک شخص. و بله شما قطعا مستحق دریافت پرداخت می شود یا این ماه یا بعدی. اما پت Mahomes همه من عاشق [می گویند]. سوپر باول MVP و همان سال به عنوان u. طرفداران و تیم شما را دوست دارم. فقط نمی بود که مرد. بهترین شانس در این فصل است. برو جت!"

کلمات روشن یک انبار باروت. توهین بودن "آن مرد" آدامز به پایان رسید پاسخ خود را با "شاید آن زمان به حرکت در تاریخ است."

"من نه فقط یک" من "نوع مرد" ابراهیم گفت. "که فقط من چیز است. همیشه وجود دارد یک راه برای رسیدگی به همه چیز در خانه. من به ذکر Mahomes به این معنی که شما در حال صحبت کردن در مورد NFL MVP و سوپر باول MVP و من نمی شنوند او شکایت در مورد Kansas City Chiefs و یا ساخت آن در رسانه های عمومی در که او دریافت نکرده قرارداد نشده است."

ابراهیم دیده است Adams به نام fuhj ivy winters hd (و بدتر) توسط جت طرفداران بنابراین او نمی داند که چرا کلمات خود را به یک نقطه درد. آنها معامله یک زن و شوهر بیشتر در پیام قبل از آدامز مسدود ابراهیم' اکانت حذف شده خود را شخصی دیگر barbs.

واکنش از جت طرفداران تقسیم شده است بین منطقی و کسانی که آماده به سرزنش ابراهیم برای اجرای Adams خارج از شهر. حتی ابراهیم 20 ساله برادرزاده عصبانی است اما او در حال شکل گرفتن غیر منتظره توجه در گشاد گشاد راه رفتن.

"من به هر کسی که شکایت اول از همه اگر من ساخت یک نظر که به جمال Adams دلیل است که او می خواهد به داد و ستد این مسخره. اگر کسی معتقد است که در واقع دلیل آنها رو برخی از مشکلات جدی" ابراهیم گفت.

"او می خواهم ترک در یک ثانیه. او می تواند درخواست یک تجارت بود از اینجا پوشیدن هرگز دوباره سبز و رایت مسائل خود را — و من فکر نمی کنم او واقعا می خواهم مراقبت صادقانه به شما بگویم. من صرف تمام زندگی من ریشه برای جت و من دوست داشتم بسیاری از بازیکنان را از طریق ضخیم و نازک با آنها. من نمی توانم به داد و ستد روز بعد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب