بگویید: گر که ناودان وارن بافت نشان دهنده یک "نامقدس سفته بازی مخلوط' است که می تواند عذاب بازار سابق وال استریت استراتژیست هشدار

Barstool ورزشی بنیانگذار دیو Khazaal همیشه کارناوال barker, شده, تکان دهنده آن در تجارت مجازی چاله به تازگی. ک

توسط NEWSAMINS در 25 خرداد 1399

Barstool ورزشی بنیانگذار دیو Khazaal همیشه کارناوال barker, شده, تکان دهنده آن در تجارت مجازی چاله به تازگی. کوه در می رم سهام آسان است, او فریاد از میز خود را. "من فقط چاپ پول... من باید تا میلیارد!" وارن بافت BRK.یک +1.41% BRK.ب +1.79% است "شسته!"

دفعات بازدید:آن را مانند غرب وحشی با 'شدن سریع جمعیت' در مقابل وال استریت جوانب اما آن را بیش از حد آسان به سرزنش سرمایه گذاران خرده فروشی برای 'حدس و گمان شایع'

در اینجا فقط یکی از مطالب او کاهش یافته است در 1.5 میلیون پیروان توییتر در هفته گذشته:

اما این دقیقا همان است که نوع صعودی شیدایی که عذاب جادوها برای این بازار سهام با توجه به پیتر Cecchini سابق بالا استراتژیست در کانتور فیتز جرالد. در واقع, او هشدار داد در یک توجه داشته باشید ارسال شده در LinkedIn که ما می تواند به دنبال در یک "Khazaal بالا" در این بازار است.

"[Khazaal را] توجه وحشی سبک سمبل چقدر احساسی و شدید بازارهای سهام در حال حاضر," او گفت:. "این هر دو ضربه و اجباری. رفتار او واقعا فقط همه چیز را توضیح می دهد. حتی مهم نیست اگر او جدی است یا نه."

Cecchini نیست فقط یکی بالا بردن پرچم قرمز در Khazaal antics:

صرف نظر از اینکه Khazaal فقط درگیر شدن در آخرین مورد توجه گرفتن او نشان دهنده ناگهانی از سرمایه گذاران خرده فروشی جسارت فعلی آب و هوا ماندن در خانه جریان آزاد فدرال ریزرو پول و دسترسی آسان از طریق سیستم عامل مانند Robinhood Cecchini نوشت.

"این یک نامقدس نظری مخلوط," او گفت:. "آن را در مورد او نیست; آن را در مورد آنچه که این مطالب را نمایندگی کند."

Cecchini را غذای آماده است که بازار سهام است که هیچ جایی در این لحظه حتی با برخی از های اخیر خوشه سرمایه گذاران دیده می شود از اواخر سال. روز جمعه شاخص Dow DJIA, +1.90% bounced بازگشت از یک روز قبل کاهش نزدیک به 2000 امتیاز با 477-نقطه تجمع و هر دو شاخص S&P 500 SPX +1.30% و نزدک کامپوزیت COMP +1.01% نیز وارد شده بود.

هنوز هم آن را زشت وجود دارد Cecchini هشدار می دهد. "مطلقا هیچ دلیلی به خود ایالات متحده سهام در حال حاضر — مگر اینکه یکی از دوست داشتن کم به آینده منفی می گرداند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن