بگویید: نفت و سیاست بعید است به تغییر اگر محمد بن سلمان طول می کشد مسئول در عربستان سعودی: تحلیلگر

سعودیها راه رفتن در کنار یک پرتره از تاج شاهزاده محمد بن سلمان در ریاض فصل بلوار در پایتخت عربستان. Fay

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

سعودیها راه رفتن در کنار یک پرتره از تاج شاهزاده محمد بن سلمان در ریاض فصل بلوار در پایتخت عربستان.

Fayez Nureldine/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

عربستان سعودی 84 ساله پادشاه اردن تحت عمل جراحی برای برداشتن کیسه صفرا خود را در روز پنج شنبه stoking حدس و گمان است که در پایان سلطنت خود را ممکن است در نزدیکی که تنظیم صحنه برای جانشینی تاج نخست محمد بن سلمان.

پتانسیل مرگ یا کناره گیری از سالمندان پادشاه شده است که این موضوع از حدس و گمان است. در ضمن 34 ساله ولیعهد شناخته شده به طور گسترده ای با حروف اول خود MBS شده است دیده می شود که این کشور عملا حاکم برای سال.

ولیعهد مواجه شده است و هر دو حزب انتقاد در کنگره ایالات متحده و بین المللی در محکومیت بیش از ریاض را به مداخله نظامی در یمن و کشتار مخالف نگار جمال Khashoggi اما حفظ کرده است پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. پادشاهی را رد کرده است هر گونه دخالت تاج و تخت شاهزاده در مرگ Khashoggi بود که به قتل رسیده توسط یک تیم از عربستان عامل را در این کشور در کنسولگری در استانبول در سال گذشته است.

به طور جداگانه کویت 91 ساله حاکم شیخ صباح احمد جابر صباح سفر به آمریکا این هفته به صورت زیر درمان عوارض ناشی از جراحی مثانه, The Wall Street Journal گزارش شده است. کویت 83 ساله ولیعهد و شیخ نواف آل احمد جابر صباح است که دیده می شود در سلامت فقیر نیز در این گزارش گفت:. با هم دو کشور کنترل حدود یک پنجم جهانی ذخایر نفت این روزنامه اشاره کرد.

تغییر رهبری برای هر دو عمده تولید کننده نفت خواهد بود و بعید است به هر گونه تاثیر فوری بر نفت و سیاست در منطقه گفت: Helima باغچه جهانی سر از کالا استراتژی در بازارهای سرمایه RBC در روز شنبه باشید.

"ما انتظار نداریم که هر گونه تغییر قابل توجهی در روغن سیاست در صورت انتقال رهبری و فکر می کنیم که زمان تعهد به اوپک توافق را تحمل عمده تغییرات رهبری," او گفت:.

اوپک و متحدان آن از یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+, توافق در اوایل این ماه به وضعیت تولید محدودیت از 9.7 میلیون بشکه در روز به 7.7 میلیون بشکه در روز در آغاز ماه اوت است.

قیمت نفت خام برنت BRN00, -0.69%, جهانی معیار کمی تغییر بود روز جمعه است اما در مسیر برای یک ماه جولای به دست آوردن حدود 5 درصد است. خام وست تگزاس اینترمدیت CL.1, -0.58%, ایالات متحده معیار نیز معاملات در نزدیکی جمعه بدون تغییر بود اما تا حدود 4.6% برای ماه به تاریخ.

باغچه مشاهده شده است که انتقال قدرت در عربستان سعودی شده اند اغلب همراه موقت افزایش داخلی صرف.

"اخیرا رهبری کاهش هزینه و افزایش مالیات در پاسخ به قیمت نفت رکود در حالی که آن را به شتاب عمومی صندوق سرمایه گذاری معامله فعالیت های" او گفت:. "یک سوال کلیدی این است که آیا وجود دارد خواهد بود یک تغییر قابل توجهی در این استراتژی در صورت جانشینی سناریو."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن