بگویید: تحلیلگر که به نام مارس سهام-بازار کم می گوید قلاب است فقط یک گاو نر-بازار مکث

سهام ایالات متحده سقوط کرده بیشتر از 4% از پست خود-coronavirus اوج چهارشنبه گذشته منجر به حدس و گمان که مجددا

توسط NEWSAMINS در 20 اردیبهشت 1399

سهام ایالات متحده سقوط کرده بیشتر از 4% از پست خود-coronavirus اوج چهارشنبه گذشته منجر به حدس و گمان که مجددا از مارس 23 پایین در راه است اما مایکل ویلسون رئیس سهام آمریکا استراتژیست در مورگان استنلی معتقد است بازار به سادگی خود را تحکیم دستاوردهای اخیر و آماده سازی به سر خود را رو به بالا در ماه مارس.

"پس از یک دامداری 35% رالی از پایین بازارهای سهام به نظر می رسد خود را برای اولین بار شکستن" ویلسون نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید به مشتریان و اضافه کرد که او معتقد است که شاخص S&P 500 SPX +1.68% می تواند به عنوان کم به عنوان 2,650 قبل از بازگشت دوباره.

ویلسون به نام برای بازار به پایین در مارس 16, فقط یک هفته قبل از S&P 500 به آمار اخیر آن کم 2,237 در مارس 23 استدلال در آن زمان که COVID-19 اپیدمی و همزمان با سقوط قیمت نفت شد به سادگی "ضربات نهایی به یک در حال حاضر خسته ایالات متحده گسترش است."

وی با اشاره به این واقعیت که در گذشته رکود بازارهای سهام تمایل به بازیابی یک یا دو چهارم قبل از اقتصاد می کند و با بسیاری از پیش بینی پیش بینی تولید ناخالص داخلی ایالات متحده آغاز خواهد شد به دوباره بجای اول برگشتن در پاییز سال 2020 است که زمان نشان می دهد سهام-بهبود بازار به خوبی در راه است.

مرتبط:چرا سهام-بازار گاو نر که میخ مارس تجمع حال حاضر خود را بلند S&P 500 با هدف

بیشتر حمایت خود را صعودی پایان نامه است "به ظاهر نامحدود بانک مرکزی حمایت" و "بی سابقه محرک های مالی" با دولت کسری بودجه تنظیم برای تبدیل شدن به یک ماندگار از ویژگی های اقتصاد جهانی در سال به آمده است. این پویایی Wilson استدلال باعث تورم و رشد به دوباره بجای اول برگشتن با شور و نشاط به عنوان coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل در آورده است.

ویلسون بنابراین توصیه مشتریان به خرید کوچکتر-سرمایه, سهام, دوره ای بزرگ-سهام درپوش و "بالا-بتا" سهام که بازده در طول تاریخ در ارتباط با کلی S&P 500. در طول ماه گذشته کوچک-کلاه شاخص راسل 2000 RUT +3.64% دارای عملکرد بهتری نسبت به S&P 500 با بیش از 5% از ویژگی های سنتی از اوایل گاو-بازار عمل است.

یکی دیگر از صعودی شاخص را می توان در سود آتی بازار که نشان دهنده سرمایه گذار دیدگاه در مورد آینده پرداخت سود سهام توسط S&P 500 شرکت. قیمت ها در سود آتی بازار ثابت کرده اند بسیار بهتر در ارتباط با قیمت سهام از درآمد واقعی پیش بینی ها نشان می دهد بازار پیش بینی شرکت سود سهام سقوط خواهد کرد و تنها 15 درصد در این سال در مقابل 23 درصد کاهش در طول بحران مالی است.

حتی این نسبتا خوش بینانه در نظر می تواند بیش از حد ریزشی Wilson استدلال داده شده است که کاهش سود شده اند با کمال تعجب چند در طول زمان انقباض اقتصادی با 133 S&P 500 شرکت افزایش سود سهام سال-به-تاریخ در مقایسه با تنها 38 برش و یا تعلیق آنها.

"شرکت های همیشه انجام بهترین خود را برای حفاظت از پرداخت سود سهام وجود دارد و قابل توجهی است داده های تجربی در قوی اثر سیگنالینگ از سود سهام و قیمت," او نوشت. "تا کنون شرکت ها در حال انجام است و این یک سیگنال قوی به نظر ما و دیگر دلیلی برای باور pullbacks را کم عمق می شود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب