بگویید: یک سبد سهام خریداری شده توسط mom-and-pop سرمایه گذاران است trouncing Wall St. جوانب مثبت — در اینجا چیزی است که آنها در حال خرید

این هیچ راز است که سرمایه گذاران خرده فروشی شده اند پله تا مشارکت خود را در بازار سهام به تازگی, اما درجه ای ک

توسط NEWSAMINS در 26 خرداد 1399

این هیچ راز است که سرمایه گذاران خرده فروشی شده اند پله تا مشارکت خود را در بازار سهام به تازگی, اما درجه ای که آنها باید عملکرد بهتری نسبت به سرمایه گذاران حرفه ای ممکن است در آینده به تمرکز بیشتر.

سبد سهام شده اند که مشتاقانه خریداری شده توسط سرمایه گذاران فردی از اعماق coronavirus ناشی از فروش در مارس 23 بازگشته است 61% در مقایسه با بازده 45 درصد برای نمونه کارها سرمایه گذاری متعلق به صندوق و صندوق های تامینی با توجه به گلدمن ساکس داده از جمله برجسته تحلیلگر دیوید Kostin.

وال استریت جوانب مثبت که همواره عقب مانده از بازار به طور کلی پس از آخرین بحران در 12 سال پیش در حال حاضر ممکن است پیدا کردن خود را عقب mom-and-pop سرمایه گذاران توسط عظیم 16 درصد را با توجه به بانک تحقیقات.

این تحلیلگران گلدمن گزارش که بسیاری از outperformance توسط سرمایه گذاران فردی رخ داده در اواسط ماه مه به عنوان خوش بین داده ها در کاهش گسترش بیماری مرگبار آنفلوآنزای مرغی و کمتر بد اقتصادی گزارش تشویق شکار معامله در cyclicals از جمله کوچک-سرمایه گذاری سهام و سهام شرکت هایی که از لحاظ اقتصادی حساس بود و در نتیجه بهره مندی از نشانه هایی از بهبود در فضای کسب و کار.

این سهام بودند "به سرعت در آغوش ارزش به دنبال سرمایه گذاران خرده فروشی و در حال حاضر بخش بزرگی از خرده فروشی ما سبد خرید" گلدمن محققان نوشت: (نگاه کنید متصل نمودار).

منبع: Goldman Sachs

برخی از سرمایه گذاری است که سرمایه گذاران خرده فروشی باید scooped تا شامل سهام پن ملی بازی پن +6.42%, مدرن, Inc. MRNA, +2.99% تسلا Inc. TSLA, -3.86% MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی MGM +7.45%, Royal Caribbean Cruises Ltd. RCL, +12.23%, ماراتن نفت پارسیان MRO +5.11%, ضربه محکم و ناگهانی, Inc. ضربه محکم و ناگهانی +2.38%, GoPro, Inc. GPRO +1.17%, نروژی کروز خط Holdings Ltd. NCLH, +18.84%, Groupon, Inc. GRPN, +5.68%, Nvidia Corp. NVDA, +1.54%, شرکت موتور فورد. F +5.38%, جنرال موتورز GM +5.50%, Facebook FB +1.84% و اپل AAPL +0.86%, به نام چند.

بررسی: در اینجا بزرگترین سهام-بازار شرط در میان نهادی و سرمایه گذاران خرده فروشی رتبه

عملکرد سرمایه گذاران خرده فروشی می آید به عنوان افزایش فعالیت سرمایه گذاران خرده فروشی کشیده شده بیشتر موشکافی در هفته های اخیر برخی استدلال کرده اند که علاقه رو به رشد در بازار با میانگین Joes و Janes ممکن است سیگنال است که بازار سهام ممکن است ورود به یک کف دوره است. اصلی سهام ایالات متحده سنج میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90%, S&P 500 شاخص SPX +1.30% و شاخص Nasdaq Composite COMP +1.01%, در هفته گذشته ثبت نام خود را به بدترین کاهش هفتگی از ماه مارس 20, در میان نگرانی از غنی بازار سهام ارزیابی نگرانی در مورد رشد نشانه هایی از COVID-19 همه گیر و گریم چشم انداز اقتصادی.

دفعات بازدید: آن را مانند غرب وحشی با 'شدن سریع جمعیت' در مقابل وال استریت جوانب اما آن را بیش از حد آسان به سرزنش سرمایه گذاران خرده فروشی برای 'حدس و گمان شایع'tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب