بازگشت از نیویورک ورزش است شروع به احساس واقعی

ورزش حرفه ای بازگشت به نیویورک در زمان یک گام به جلو بعد از ظهر یکشنبه با اعلام این خبر توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که تیم می تواند شروع برگزاری اردوگاه های آموزشی بلافاصله.

این شبکه برای اولین بار تیم را به استفاده, اعلام, آنها را باز عمل خود را تسهیلات در بروکلین در روز سه شنبه به صورت داوطلبانه تمرینات در حالی که پیوستن به پروتکل های ذکر شده توسط NBA و کار با مقامات دولت محلی و مقامات بهداشتی. در حال حاضر آن را تا به دیگران — و لیگ مربوطه می باشند — برای شروع راه بازگشت به اکشن از coronavirus بیماری همه گیر.

شبکه شد و سخت تر ضربه نسبت به سایر تیم های NBA توسط coronavirus با چهار بازیکن تست مثبت از جمله کوین دورنت. همه آنها پاک و علامت-رایگان مارس, مدیر کل شان مارکس در آن زمان گفت. شبکه نیاز به بازیکن را به بازگشت از خارج از این منطقه است.

در حالی که شبکه تبدیل خواهد شد 22 تیم های NBA به ارائه رسمی داوطلبانه تمرینات خود را در عمل پیچیده نیکز در عین حال متعهد به انجام این کار است.

رنجرز و جزیره نشینان در ضمن در حال انتظار برای NHL برای برقراری ارتباط به آن باشگاه یک دوره از عمل برای بازگشایی برای تمرین است. این متس و یانکی ها در حال برنامه ریزی برای از سرگیری بهار آموزش در سایت های مربوطه خود را در فلوریدا پس از این خبر تغییر نمی دهد هر چیزی را برای آنها. آن را نمی خواهد تحت تاثیر جت یا غول یا به دلیل عمل آنها در نیوجرسی و رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی است و در عین حال اجازه می دهد تا تیم های ورزشی در دولت خود را برای از سرگیری تمرینات.

“از امروز شروع تمام حرفه ای نیویورک ورزشی لیگ قادر خواهد بود برای شروع آموزش اردوگاه” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ساحل جونز تئاتر در Wantagh. “به اعتقاد من ورزش است که می تواند دوباره بدون نیاز مردم در ورزشگاه بدون نیاز مردم در این عرصه آن را انجام دهد. آن را انجام دهد. کار کردن اقتصاد اگر شما می توانید. ما می خواهیم شما را تا. ما می خواهیم مردم قادر به تماشای ورزش به حدی مردم هنوز در خانه ماندن. مردم آن را می دهد چیزی برای انجام.

“آن را بازگشت به حالت عادی. بنابراین ما در حال کار و تشویق همه تیم های ورزشی خود را برای شروع اردوگاه های آموزشی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و ما با آنها را به مطمئن شوید که اتفاق می افتد.”

تحت NBA دستورالعمل برای باز کردن امکانات مطابق با محلی که تنظیم شده در مارس 8, بیش از چهار بازیکن مجاز به کار کردن با هم در یک زمان و هیچ مربیان مجاز به شرکت. Scrimmages نیز ممنوع است. چندین شبکه باقی مانده در منطقه و در دسترس خواهد بود برای شرکت در این تمرینات است.

“این سازمان را به شدت دنبال پروتکل های مشخص شده توسط NBA و کارشناسان بیماری های عفونی به اطمینان حاصل شود که همه اقدامات به منظور حفظ یک محیط امن و سالم برای بازیکنان و کارکنان” این تیم گفت: در بیانیه ای که منتشر شد بعد از ظهر یکشنبه.

به گفته یک منبع نیکز هنوز دریافت روشن از NBA است. کمیسر آدم نقره ای است که انتظار می رود به بیشتر دستورالعمل پس از ژوئن 1 به سطح شیب دار تا تمرینات در تنظیمات گروه به عنوان NBA در گفتگو با دیزنی و ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو فلوریدا., به میزبان مانده از آن فصل به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه جولای. رسمی اردوگاه های آموزشی نیست و انتظار می رود برای شروع تا اواسط تا خط ژوئن و آن باقی مانده است toretur دیده می شود اگر آن برگزار خواهد شد در تیم امکانات و یا در اورلاندو است.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از بازیکنان نیکس در اطراف خواهد بود اگر تسهیلات باز است و از آنجا که بسیاری از آنها خارج از منطقه با خانواده های خود. دو نیکز — تاج گیبسون و فرانک Ntilikina — باقی مانده اند محلی است.

مسئله دیگر این است که اگر نیکز خواهد شد که هر بازی در سمت چپ به بازی. معلوم نیست که اگر NBA را پشت فقط 16 حذفی تیم کامل و فصل به طور منظم و یا یک بازی در مسابقات است. اگر که شامل 24 تیم آن را شامل نیکز که به پایان رسید به تعویق افتاد فصل به طور منظم در محل 12th. این شبکه که خود در مکان هفتم را درگیر می شود و تقریبا در هر یک از برنامه های گزارش. این پست قبلا گزارش شده چند نیکز بازیکن شد و با احتیاط از بازگشت به نیویورک و با توجه به این ویروس است که ویران شهر هر چند آن را شاهد کاهش مرگ و میر و موارد در هفته های اخیر.

رنجرز و جزایر هستند که در یک الگوی برگزاری به عنوان NHL تعیین آن دوره بعد از عمل.

“ما هنوز در حال کار با بازیکنان NHL’ Association [nhl on nbc] در لیگ برنامه ریزی برای بازگشت به بازی” NHL گروه معاونت ارتباطات جان Dellapina گفت: ارسال از طریق ایمیل.

وجود نشانه هایی از پیشرفت در این هفته با هیئت اجرایی nhl on nbc رای گیری به تصویب 24-تیم های کنفرانس بر اساس حذفی فرمت تعيين 2020 برنده جام استنلی. حذفی را رنجرز صورت طوفان در دور اول در حالی که این جزایر را در نظر گرفته شده است. اول آنها را به عقب بر گردیم روی یخ. در حال حاضر با کومو برکت آنها می توانند بدون ترک نیویورک پس از دریافت آنها جهت از NHL.

— گزارش های اضافی توسط Marc برمن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de