NBA 2019-20 حباب راه اندازی مجدد سوال: آیا لیکرز کلیپرز, بهترین از غرب ؟ چه در خطر است برای دلار ؟

کارکنان ایالات متحده آمریکا امروز ورزشیمنتشر شده 6:03 PM EDT Jul 30, 2020پس از چهار ماه وقفه به دلیل شیوع رمان

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

پس از چهار ماه وقفه به دلیل شیوع رمان coronavirus NBA -- که shut down در تاریخ 11 مارس پس از رودی Gobert مثبت COVID-19 تست -- تنظیم شده است به راه اندازی مجدد از آن حباب در دیزنی جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو است.

عمل شروع می شود با دو بازی پنج شنبه. یوتا جاز بازی New Orleans Pelicans در 6:30 p. m. ET (on TNT). که بازی پس از کنفرانس غرب علاقه مندی ها -- لس آنجلس لیکرز و کلیپرز -- تربیع ،

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های کارشناسان نشان می دهد این سوال که آنها می خواهند پاسخ داده به عنوان 2019-20 فصل ری استارت با postseason به دنبال دارد.

از علامت مدینه, ایالات متحده آمریکا امروز

خواهد بزرگ از دست دادن وزن کمک کند و یا مانع نیکولا Jokic?

بازگشت هنگامی که او زبر و خشن مرد قطعات مرکز نیکولا Jokic مخالفت او نیاز به پوند اضافی, بنابراین او می تواند بازی فیزیکی بیشتر در داخل است. فلش اخبار: Jokic شوخی بود. او تا به حال صرف 2019-20 فصل و وقفه ریختن وزن اضافی که چون او می دانست که آن را انجام بیش از آسیب خوب. امروز NBA نیاز به آن بزرگ مردان به توان جسمی و موبایل هر دو غالب در پست و محیط. توسط پیرایش خود چربی بدن Jokic حداکثر قطعات' شانس را به یک قهرمانی را اجرا کند. او پتانسیل باقی می ماند یکی از NBA بهترین پست تا تهدید و رهگذران در حالی که داشتن سرعت بیشتر برای حفاظت از رنگ و برای بستن در محیط. که همچنین می تواند او را از پا در برابر مخالفان هنوز در حال مبارزه با آنها مطبوع است.

هر کسی می تواند ناراحت کلیپرز لیکرز و یا قبل از غرب فینال?

NBA را یک وحشی پس از وقفه قرار دادن تیم شیمی و حرکت را متوقف کند. من هنوز طرفدار لیکرز و کلیپرز به عنوان مورد علاقه های شما به عنوان مربوطه duos سالم ماندن در LeBron James Anthony Davis, Kawhi Leonard و پل جورج. من شک دارم آنها را پس از وقفه کمک همه کسانی که بازیکنان التیام مختلف صدمات و همه حساب ها نشان می دهد آنها باقی مانده منظم خود را با آموزش و رژیم غذایی در طول قرنطینه.

با اینحال هر تیم نمودار عمق منوط به تغییر بسته به نوع آسیب (Rajon روندو), COVID-19 موارد و یا شکستن NBA پردیس حباب قوانین (لو ویلیامز). بنابراین قطعات موشک, جاز, رعد و برق و Mavs همه باید ناراحت بالقوه است. هنوز هم من انتخاب L. A. تیم به دلیل از بازیکنان ستاره. من به لبه خفیف به لیکرز. جیمز و آنتونی بیشتری داشته اند در دادگاه با هم. لیکرز نیز پیمایش های مختلف با سرعت برجستگی های خوبی از جمله چین اردوگاه آموزشی جنجال جدید مربیگری کارکنان جدید فهرست و کوبه برایانت فاجعه است.

تا چه حد می تواند راکت خود را با توپ کوچک صف?

این راکت بهترین شانس را برای اخلال در کنفرانس غرب چشم انداز به سه دلیل.

  • آنها یکی از این لیگ بهترین گلزنان (جیمز هاردن).
  • آنها یکی از سریع ترین نگهبانان (راسل وستبروک).
  • آنها یک مربی است که نظارت مدرن و جرم بر روی استروئیدها (Mike D'Antoni).

هوستون می دانستم که آن را به حال یک مشکل در مرکز آن موقعیت. پس از آن اساسا حذف موقعیت به طور کامل زمانی که آن را معامله Clint کپلا به آتلانتا در چهار تیم 12 بازیکن تجارت که به همراه داشت مینه سوتا بال رابرت Covington.

مطمئن راکت هیچ کس به توقف جیمز دیویس, لئونارد, جورج, میلواکی را Giannis Antetokounmpo و فیلادلفیا Joel Embiid. تیم های دیگر به اندازه کافی ندارد مدافعان هر چند از توقف سخت, Covington, P. J. تاکر, Eric Gordon Austin رودخانه ها و Danuel خانه جونیور 3-اشاره گر. نه هنگامی که آنها نیز مجبور به نگرانی در مورد وستبروک در دادگاه. بله این موشک را یک فرصت خوب در تکیه بر ریاضی خود را برای برنده شدن یک عنوان NBA به ویژه از تیم خواهد بود از شکل برای باز کردن فصل.

NBA میدارد: پیش بینی برای به طور منظم فصل جوایز سال 2020 قهرمان

NBA حباب راه اندازی مجدد: Bucks, LeBron James در میان کسانی که بیشتر به دست آوردن دوباره فصل

از مت Eppers ایالات متحده آمریکا امروز

آنچه می تواند ما انتظار داریم از Sixers?

فیلادلفیا بود شاید بیشتر maddeningly متناقض تیم در اولین قسمت از این فصل از بازی به بازی و حتی سه ماهه به سه ماهه; غالب در خانه و افتضاح در جاده ها است. خیلی از تمرکز بر Joel Embiid و بن سیمونز همراه اما برخی از صف ترفند در اطراف ستاره های جوان ممکن است باز کردن یک تنبل جرم. سیمونز بهبود از یک جراحت که درب باز برای لرزش میلتون به فلش خود را بالقوه به عنوان یک محیط توپ-handler. زود بازده در داخل حباب امیدوار هستند با سیمونز بازی قدرت بیشتر رو به جلو در جرم و میلتون فرض سنتی گارد نقطه نقش.

این Sixers باقی می ماند تا جذب می کند چرا که آنها هنوز هم یکی از بالاترین سقف در شرق و ممکن است هنوز هم برای بهترین شانس نگه داشتن دیگران از NBA Finals. آنها ترور دفاعی با طول و تطبیق پذیری و هنگامی که سالم و مشغول Embiid دارای استعداد به بهترین بازیکن در یک سری در برابر فقط در مورد هر کسی.

چه خواهد بسکتبال در طبقه چگونه است ؟

NBA توییتر تا به حال سرگرم کننده در طول خاموش کردن حدس زدن که ممکن است دوباره از شکل. هیچ کس به نظر می رسد به خود اجازه دهید بروید اما برگردیم به بازی شکل بسیار متفاوت است. یک هفته از scrimmages به بازیکنان یک شروع است. هنوز آنها به احتمال زیاد خواهید نگاه کمی فرسوده در اوایل بذر بازی به عنوان پاهای خود را بازگشت. مربیان به ویژه کسانی که از رقیب رقم به تدریج افزایش بازیکنان کلیدی' دقیقه سعی کنید برای جلوگیری از بثورات از آسیب های بافت نرم است که برخی از فوتبال اروپا لیگ را دیدم زمانی که آنها بازگشت — تیره و تار groins و کشیده همسترینگ است که می تواند معطل اگر نه با توجه به زمان به درستی التیام بخشد.

تیم رقابت برای نهایی حذفی نقاط لازم نیست که به عنوان بسیار لوکس به سطح شیب دار تا دقیقه. هر بذر بازی حیاتی برای تیم مانند گریزلیز تریل و پلیکان در یک گرم در مسابقه برای شماره 8 دانه در غرب است. چگونه آنها را مدیریت حجم کار می تواند عامل تصمیم گیری در حرکت که به postseason و که برگ حباب زود است.

از اسکات Gleeson, ایالات متحده آمریکا امروز

می پلیکان nab شماره 8 دانه در غرب ؟

آن را سخت به تصور کنید که در زیر .500 پلیکان تیم بودن در محل 10 در غرب تا به حال صهیون ویلیامسون بازی اول 44 بازی این فصل است. و ویلیامسون بازگشت به NBA حباب بعد از یک خانواده اضطراری است یک نفس هوای تازه به دلیل آن را به معنی نیواورلئان خواهد شد که در آینده خود را به فشار برای شماره 8 دانه به شدت تیم های مختلف که رفت 19-10 با آن پرواز حلقه برجسته و sported بالا-10 جرم و دفاع.

آنچه مهم است به درک در مورد پلیکان است که در حالی که ویلیامسون است sparkplug است که کمک می کند تا این تیم تیک حق رای دادن بازیکن است, احاطه شده توسط یک جوان و دستکمگرفتهشده هسته است که می تواند به خوبی جواب در حباب فرمت. براندون اینگرام همه ستاره در این فصل بود و مسلما به بهبود بازیکن در لیگ به عنوان یک قادر به گلزن با بازی در خط. ساق پوش, جوراب توپ نامنظم jumpshot به طور پیوسته بهبود یافته و با تصویب اولین ذهنیت یک عنصر کلیدی برای این اکتان بالا تیم در حال گذار.

در حالی که تریل بلیزرز و گریزلیز را در ترکیب با همین استعداد قطعات آن را نیواورلئان' تجربه از جانبازان Jrue تعطیلات و JJ Redick است که می تواند تفاوت ساز است. در نیواورلئان نیاز به leapfrog نهم-محل پورتلند و سپس در پایان چهار بازی از ممفیس به زور یک بازی در سری است که راه اندازی خواهد بدون شک به نفع ویلیامسون-led group.

NBA راه اندازی مجدد: رتبه بندی رقیب برای غرب شماره 8 دانه

از جف Zillgitt ایالات متحده آمریکا امروز

می توانید NBA پیشی جستن COVID-19?

شده است که یک میلیارد دلار سوال همیشه از NBA تصمیم به از سر فصل آن در یک محل مرکزی در یک حباب مانند جو. آن باقی خواهد ماند و مهم ترین سوال تا NBA تاج یک قهرمان و یا یک بار دیگر تعلیق یا لغو شود. موفقیت از حباب است که وقت را در ساخت مطمئن شوید که هیچ در حال موارد مثبت و یا نگه داشتن موارد به حداقل است و وابسته به روزانه تست و مردم زیر بهداشتی و دستورالعمل های ایمنی.

خیلی خوب. در دو هفته گذشته از آزمایش یک بازیکن NBA دارای آزمایش مثبت در NBA پردیس. اگر NBA نگه می دارد که در جریان این تلاش است که مطمئن شوید که هیچ چیز را یک موفقیت خواهد بود.

چه خواهد شد و عدالت اجتماعی پیام نگاه مانند?

عدالت اجتماعی و ضد نژاد پرستی پیام های خود ادامه خواهد داد به باقی نقاط کانونی برای بازیکنان NBA ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط و لیگ. شما این بازی را در انواع مختلف از راه های شروع با نزدیک به 300 بازیکنان با پوشیدن یک پیام بر روی پشت خود را نیوجرسی و عبارت "Black Lives Matter" چاپ شده در دادگاه است.

این احتمال وجود دارد بازیکنان را به زانو زدن در طول سرود ملی — چیزی NBA بازیکنان هنوز انجام می شود — و آنها را به حال خواهد شد و باید فرصت کافی برای صحبت در مورد مسائل با خبرنگاران. رای گیری حقوق توانمندسازی عدالت برای Breonna تیلور و جورج فلوید, پلیس, اصلاحات, آموزش و پرورش, اصلاحات, اصلاحات سیستم قضایی و افزایش فرصت ها برای مردم رنگ در میان موضوعاتی که مورد بحث قرار خواهد.

چرا هر کسی که به رپتورز شانس ؟

تورنتو دفاع از قهرمان آن یک تن تجربه با کایل لوری پاسکال Siakam Marc Gasol فرد VanVleet نورمن پاول, Serge Ibaka و ظهور بازیکنان جوان OG Anunoby و ترنس دیویس و آن را به یک مربی در نیک پرستار که ممکن است در نهایت برنده جایزه مربی سال در این فصل است. حتی بدون Kawhi Leonard and Danny Green, رپتورز شد در سرعت به پیروزی 58, 59, بازی در این فصل است. تورنتو 12th هجومی دفاعی دوم و چهارم در خالص امتیاز. این یک معادله است که می تواند برابر با یک حذفی اجرا. رپتورز نیست علاقه به نفع شرق (آنها در فصل گذشته هر دو) اما آنها را وارد کنید هر سری از جمله یکی در برابر میلواکی با اعتماد به نفس و توانایی.

از مت Velazquez, Milwaukee Journal Sentinel

چه در خطر است برای دلار ؟

به عنوان تیم با بهترین رکورد در NBA به عنوان راه اندازی مجدد دیگران' قهرمانی پنجره است که بدون شک باز است. با این حال هیچ تیم می تواند پیش بینی زمانی که پنجره باز باقی می ماند پس از برنده شدن در حال حاضر از اهمیت زیادی برخوردار است. با به زودی-به-دو-بار MVP Giannis Antetokounmpo در آستانه یک offseason که در آن او خواهد بود واجد شرایط برای ثبت نام در supermax فرمت های برنده در حال حاضر نیز می تواند کمک به سیمان در آینده با Antetokounmpo به عنوان سنگ بنای این سازمان است.

باید دیگران تعظیم زودتر از حد انتظار در پلی آف هر چند ترک می تواند شروع به نظر می رسد در حق رای دادن را بنیاد به عنوان یک offseason بر خلاف هر گونه دیگر پرتاب به هدف خود پایدار مشاجره را در معرض خطر. هیچ تیم ممکن است بیشتر در معرض خطر از میلواکی را از دست داده است به تورنتو در فصل گذشته در کنفرانس نهایی پس از ساخت یک 2-0 سری منجر شود.

دنبال USA TODAY Sports' NBA حساب توییتر @usatodaynba برای به روز رسانی از فصل راه اندازی مجدد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب