واقعیت LJ فیگوئروا جدایی از سنت جان

از لحظه ای که خبر شکست که LJ فیگوئروا وارد شده بود انتقال پورتال وجود دارد و دو واکنش فوری چکیدن با داغ طول می

توسط NEWSAMINS در 8 خرداد 1399

از لحظه ای که خبر شکست که LJ فیگوئروا وارد شده بود انتقال پورتال وجود دارد و دو واکنش فوری چکیدن با داغ طول می کشد.

1. سنت جان محکوم به فنا است.

2. آن را نمی خواهد او را از دست ندهید.

نه دقیق است.

سنت جان را به وضوح دست فیگوئروا 6-پا-6 بال که رهبری آنها را در به ثمر رساندن یک سال پیش و بعید است به بازگشت. اما در غیاب او نمی فلج برنامه یا. من در واقع فکر می کنم از دست دادن او نیست به عنوان موثر به عنوان اگر گرگ ویلیامز جونیور مارسلوس Earlington و جولیان hp networking شد انتقال. آنها برنامه هسته بازیکنان جوان با حداقل دو سال باقی مانده و در حال کلید Johnnies بازگشت به مسابقات NCAA.

فیگوئروا تلاش ادبانه تحت مربی جدید مایک اندرسون, تیراندازی فقط 37.9 درصد از زمینه و 36.5 درصد از 3 نقطه محدوده. بیش از حد اغلب او شکار عکس های اقامت برای مدت طولانی و رقابت ژاکت کش باف پشمی. انتقال از بودن در نقش یک بازیکن به آن مرد آسان بود.

آن را باید به حداقل برسد که او بازیکن تیم خواهد بازی-برنامه ریزی برای کسی که درو مخالفان را بالا محیط مدافع یکی شمارش به تولید در نقاط. ویلیامز Earlington و hp networking ممکن است پایان تقریبا به عنوان قوی به عنوان آنها بدون فیگوئروا در اطراف.

از دست دادن استعداد و تجربه هرگز مثبت است. که چه برخوردی در روز سه شنبه. اما آن را از دست دادن است که می تواند به کاهش و همچنین به خصوص با بازیکن توسعه کادر مربیگری آن را نشان داد قادر است در فصل اول خود را.

در زیر برخی از افکار دیگر در چه برخوردی:

— هر کس به نظر می رسد با تمرکز بر فیگوئروا را از دست دادن از یک نظر توهین آمیز از او تاسیس ترین تهدید در فهرست. اما من فکر می کنم دفاع از خود خواهد شد از دست رفته ، او رهبری بزرگ شرق در دزد در 1.9 در هر بازی. او ظهر و بینی برای توپ شد و دارایی های کلیدی در مربی مایک اندرسون پرس ، سنت جان در حال حاضر خواهد شد از دست دادن مسلما آن دو تا از بهترین مدافعان محیط در فیگورا و نیک رادرفورد که فارغ التحصیل شد. آنها به طور متوسط 3.7 دزد در هر بازی یک عامل عمده در Johnnies مجبور 16.8 گردش در هر بازی 13-ترین در کشور است.

— این امر می تواند غیر منصفانه به فکر می کنم تاریخ و کالج آمریکایی وینس کول می توانید فقط پر کردن جای خالی سمت چپ توسط فیگوئروا. من انتظار 6-پا-5 کول شروع خواهد شد در سه. او یک تیرانداز بهتر از Figueroa – کول شات 44 درصد از 3 نقطه محدوده و به طور متوسط 18.7 امتیاز در سال گذشته — اما نه به عنوان بزرگ و یا ورزشی. این هم منصفانه نیست به انتظار کول به گام و تولید بلافاصله. معمولا طول می کشد تا وارد کالج نقل و انتقالات زمان برای تنظیم به بخش I. نگاه به سنت جان به جای فیگوئروا به ثمر رساند و با گرفتن کمی بیشتر از انواع گزینه ها و به تکیه بر روی کول به نمره بزرگ در خارج از دروازه. تعادل را باید یک قدرت است.

— وجود یک حس است که سنت جان تا به حال تخم مرغ بر روی صورت خود را برای گرفتن منموته فارغ التحصیل انتقال Ray Salnave دلیل آن نیست که در هر اتاق فقط برای فیگوئروا برای ورود به انتقال پورتال دو هفته پس از Salnave متعهد به DePaul. سنت جان تا به حال موقعیت خود را به خوبی با Salnave قبل از آن تشویق اخبار در مورد فیگورا و سپس حمایت کردن گارد ملکه بود که آماده برای ارتکاب به اندرسون برنامه. اما کارکنان نبود فروخته Salnave خواهد بود تفاوت ساز باور او خیلی شبیه به نگهبانان آن در حال حاضر در فهرست مانند Rasheem دونن و ویلیامز و مناسب نیست up-tempo ، که در آن فیگوئروا تاخیر در واقع لطمه می زند این است که آن را برگزار سنت جان از همه به دنبال انتقال بال مانند خوزه پرز از Gardner-Webb و Dimencio Vaughn از سوار. کارکنان قمار که فیگوئروا خواهد گشت, و آن را به آتش کشیدند.

— آن باقی مانده است دیده می شود چه جهت فیگوئروا می رود در اینجا. رفتن pro هنوز هم به نظر می رسد بسیار ممکن است به عنوان نام خود را هنوز در پیش نویس استخر و او در حال حاضر 22 سال سن دارد. بنابراین آیا انتقال بدیهی است که اگر او نیاز به یک چشم پوشی برای جلوگیری از نشستن یک سال کامل به عنوان یک غیر فارغ التحصیل. در ذهن خود یک بازگشت به سنت جان نیست از سوال یا, اگر چه از آن باقی مانده است دیده می شود اگر او خواهد بود استقبال. کارکنان نمی خواهد به دنبال او با توجه به منابع و آماده به حرکت می کند پس از او وارد شده انتقال پورتال بهار گذشته بر اندرسون استخدام تنها به بازگشت. در نهایت اگر از او پرسید: به بازگشت فکر نمی کنم او خواهد بود گفت: هیچ. اما که به نظر می رسد مانند یک شات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب