رتبه بندی بازی: Zscaler بسته در بالای 100 دلار برای اولین بار در coronavirus کار از خانه موج

Zscaler Inc. سهام بسته بالاتر از 100 دلار برای اولین بار روز شنبه در دومین روز متوالی از رکورد به عنوان ابر مب

توسط NEWSAMINS در 13 خرداد 1399

Zscaler Inc. سهام بسته بالاتر از 100 دلار برای اولین بار روز شنبه در دومین روز متوالی از رکورد به عنوان ابر مبتنی بر امنیت سایبر شرکت رسید مزایای از COVID-19-مربوط به کار از خانه روند.

Zscaler ZS, +12.12% سهام بسیج بیش از 12% به یک رکورد $109.98 دوشنبه پس از هدف قرار دادن یک روزانه بالا از $112.73 اضافه کردن به 29 درصد افزایش در روز جمعه ، سهام تا 137 درصد در سال است.

در مقایسه ETFMG نخست Cyber Security ETF هک +2.11% تا 10 ٪ در سال در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.37% پایین 5% و فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +0.65% است تا 6 درصد است.

سهام رسید به صورت جدی پس از Zscaler گزارش اواخر روز پنج شنبه گذشته که در آن فصلنامه نتایج و چشم انداز صدر وال استریت بود.

از 24 تحلیلگران که پوشش Zscaler, 12 خرید و یا اضافه وزن رتبه 10 را نگه رتبه بندی و فروش رتبه های متوسط هدف قیمت $90.33 با توجه به FactSet داده است.

Cowen تحلیلگر نیک Yako که بهتر امتیاز و 100 دلار قیمت هدف گفت: Zscaler خصوصی دسترسی (ZPA) محصول است که اجازه می دهد تا کاربران را به شرکت های بزرگ نرم افزار بدون دسترسی به شبکه یک "عامل رانندگی" در پشت این شرکت جدید ترین نتایج.

"ZPA استفاده از رشد 10x در طول سه ماهه به عنوان بسیاری از مشتریان جدید و موجود مستقر 'صدها نفر از هزاران نفر از جدید ZPA کاربران" Yako گفت: در سال های اخیر توجه داشته باشید. "Mgmt کمی ZPA تاثیر و ذکر آن اختصاص ~43% جدید و add-on biz در طول سه ماهه."

"در حالی که بسیاری از شرکت های استفاده از ZPA به عنوان یک VPN جایگزینی مشتریان به طور فزاینده ای خرید ZPA به پیاده سازی یک صفر اعتماد دسترسی به شبکه (ZTNA) رویکرد" Yako گفت. "ZTNA نشان دهنده یک رویکرد مدرن به امنیت است که حول محور یک محیط کمتر در جهان در مقایسه با شبکه های سنتی در محیط امنیتی ، بنابراین افزایش در کار از راه دور به عنوان یک accelerant طبیعی برای ZTNA (و در نتیجه ZPA) به عنوان بسیاری از کارکنان در حال حاضر ساکن و مشغول به کار در خارج سنتی شبکه شرکت."

Zscaler را در همکاری با شرکت مایکروسافت MSFT, -0.22% و CrowdStrike Holdings, Inc. CRWD, +8.00% نیز ارائه tailwinds برای این شرکت اشاره کرد Needham تحلیلگر الکس هندرسون که قوی خرید امتیاز و یک $110 قیمت هدف در انبار.

"Office 365 و لاجوردی تصویب باقی می ماند و در دراز مدت tailwinds برای Zscaler و این شرکت بار دیگر خواستار توجه به شناخت خود را به عنوان یک فینالیست در دو Microsoft Security 2020 شریک جوایز" هندرسون گفت. "Zscaler همچنان به آموزش Microsoft حرفه ای خود را حل و شاهد مثبت کشش با salesforces کار با هم."

"به طور مشابه Zscaler اشاره کرد که ادغام اخیر با CrowdStrike ارائه مشابه سود با فرصت های جدید ظاهر می شود با جهانی 2000 مشتریان كودكان ونوجوانان توسط هر دو شرکت نیروی فروش در پشت سر هم" هندرسون اضافه شده است.

CrowdStrike برنامه ریزی شده است به گزارش درآمد سه ماهه پس از بسته شدن بازار شنبه. CrowdStrike سهام تا 90 ٪ در سال.

در سراسر سهام شرکت هایی که تسهیل کار-از-محیط خانه انجام می دهند به خوبی در این سال است. سهام زوم تصویری Communications Inc. ZM, +13.74% هستند تا 200% سهام Twilio Inc. TWLO, +0.70% هستند تا 102%, Okta, Inc. OKTA, +4.70% سهام تا 78 درصد سهام Atlassian Corp. تیم +1.63% هستند تا 56 درصد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب