رتبه بندی بازی: اینتل سهام شده از انگلیسی به عنوان نسل بعدی تراشه تاخیر و انتظار می رود 'به طور فزاینده ای دردناک' به تراشه ساز

Intel Corp. سهام وارد یکی از بدترین حالت آن روز در 20 سال جمعه پس از تراشه های غول پیکر آشکار است که خود را نس

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

Intel Corp. سهام وارد یکی از بدترین حالت آن روز در 20 سال جمعه پس از تراشه های غول پیکر آشکار است که خود را نسل بعدی تراشه خواهد بود به تاخیر افتاد و آن را ممکن است به دنبال یک شخص ثالث تولید کننده به آنها را توزیع یک پیروزی بزرگ به کوچکتر رقیب Advanced Micro Devices, Inc.

اینتل INTC, -16.24% سهام بسته 16.2 درصد در $50.59 جمعه پس از انداختن زیر 50 دلار برای اولین بار در پنج ماه است. یک روز افت سهام در بدترین از ماه مارس هنگامی که آن به پایان رسید پایین 18 درصد بود که در میان یک بازار گسترده تر تار و مار زمانی که S&P 500 شاخص SPX -0.61% چهار 12% و فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP -0.93% آن روز بدترین تا کنون با 12.3% شیرجه رفتن. در مقایسه با S&P 500 بود تنها خاموش 0.6% جمعه و نزدک به پایان رسید پایین 0.9 درصد بوده است.

دیگر از مارس 16 تار و مار اینتل سهام را تنها دیده می شود بدتر از روز سه بار دیگر در طول 20 سال گذشته دو 18% قطره در سال 2002 و 22 درصد افت در سال 2000.

در اواخر روز پنجشنبه اینتل گفت که به تاخیر انداختن آن 7 نانومتری خط چیپس با حداقل شش ماه به دلیل "نقص در حالت" است که آن را ممکن است مجبور به توسل به یک طرح احتمالی با استفاده از "کسی دیگری ریخته گری" به آنها را. در تراشه طرز سخن گفتن نانومتر یا nm اشاره به اندازه ترانزیستور در یک تراشه کامپیوتری با قاعده کلی این است که ترانزیستور کوچکتر سریع تر و کارآمد تر با استفاده از قدرت است.

به عنوان یک نتیجه, سهام AMD AMD +16.50%, که در حال حاضر به فروش می رساند 7-nm تراشه افزایش یافت 16.5% به یک رکورد $69.40 تنها بار دوم AMD تا کنون بسته در بالاتر قیمت سهام نسبت به اینتل. در ضمن آمریکایی امین رسید Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. TSM, +9.69%, که باعث می شود AMD تراشه های بسیج 9.7%. به در نزدیک $73.90.

اینتل در جمعه ریختن $41.54 میلیارد در بازار سرمایه قرار دادن آن را به مراتب پشت سر Nvidia Corp. NVDA, +0.63% در این قبلا نزدیک مسابقه برای با ارزش ترین در ایالات متحده تراشه ساز. Nvidia سهام به پایان رسید جمعه تا 0.6% در $407.78 برای بازار کلاه $250.78 میلیارد دلار در مقابل اینتل $214.2 میلیارد دلار است.

برای اطلاعات بیشتر: Intel اذعان به شکست دیگری با سابقه مسائل تولید

وال استریت در پاسخ به اینتل اخبار با کشت نکند و قیمت سهام هدف کاهش است.

برنشتاین تحلیلگر Stacy Rasgon کاهش داد و اینتل به "underperform" از "بازار " انجام" پس از آنچه او به عنوان بدترین اینتل درآمد تماس در 45 او را پوشش داده است. در روز شنبه در تماس با اینتل آورده "ساختاری مسائل ما شده اند صحبت کردن در مورد سال به طور مستقیم به خط مقدم," او گفت:.

"از اینجا ما می بینیم همه چیز در حال رشد به طور فزاینده ای به عنوان دردناک 7-nm تاخیر به احتمال زیاد به تحت الشعاع قرار دادن هر چیزی خوب آنها می تواند به جلو قرار داده در حالی که ذره هر رویداد منفی در حالی که همه آنها مبارزه با وجودی تعارض با خود را به عنوان آنها در تلاش برای کشف یک راه برای خارج شدن از سوراخ آنها را حفر," Rasgon گفت.

تحلیلگر دویچه بانک راس سکس همچنین کاهش داد و اینتل در این مورد به یک نگه از خرید به دلیل تاخیر "را فاستر ترس از فشارهای رقابتی تداوم اگر نه شتاب بیش از 2-3 سال آینده و در نتیجه کلاه گذاری در سهام آن است."

B از یک تحلیلگر اوراق بهادار Vivek Arya کاهش داد و اینتل برای خنثی از خرید و گفت: این تاخیر به سوال نامیده می شود در دراز مدت رقابت اینتل فرآیند تولید در برابر ریخته گری رقبای TSMC و سامسونگ الکترونیک شرکت. 005930, +0.18%, که "ساخت سریع پیشرفت است."

Arya گفت: Intel تاخیر به احتمال زیاد بازگشت AMD سهم بازار به اوج خود در سطح 20 درصد در رایانه های شخصی و 25% در سرورهای امثال آن نمی دیده شده است و از سال 2006.

Susquehanna تحلیلگر کریستوفر رولان که خنثی امتیاز و قطع قیمت هدف در اینتل به $53 از $58 گفت: Intel فقط باید از ریخته گری کسب و کار در دسترس نباشد پس از آن "صفر-به-هیچ احتمال" ابتلا به TSMC در حال حاضر.

"با توجه به جدول زمانی جدید به اعتقاد ما آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای اینتل برای گرفتن/پیش افتادن TSM در نیمه دهه شتاب فشارهای رقابتی (AMD)," رولان گفت. "در حالی که احتمال دارد ما معتقدیم آن را حس می کند برای اینتل به فروش برخی از پیشرو خود fabs به TSM با توجه به fungibility از اینتل state-of-the-art fabs/تجهیزات."

"آن را که بد" عنوان Cowen تحلیلگر متی رمزی را توجه داشته باشید در اینتل. رمزی است در بازار انجام رتبه و 55 دلار قیمت هدف را از $60.

"نقشه راه عدم قطعیت در 7 نانومتر (هر دو زمان و در/out-sourcing تولید استراتژی) را ترک خواهد کرد اینتل مشتریان و سرمایه گذاران را نا امید و به طور همزمان اطمینان حاصل شود که این شرکت نمی تواند گرفتن TSMC فعال رقبا (یعنی AMD و Nvidia) سیلیکون فرایند رهبری در هر زمان محدود قاب به عنوان آن می ایستد در حال حاضر" رمزی گفت.

Jefferies تحلیلگر علامت Lipacis که دارای یک نگه امتیاز و یک $62 قیمت هدف وجود دارد گفت: ممکن است یک سمت روشن به اینتل, اخبار, است که در آن ممکن است نیروی این شرکت به تجدید نظر در چگونه از آن ساختار است.

Lipacis گفت: در ماه ژانویه "ما استدلال کرد که اینتل ترانزیستور منجر شد دست و با رفتن fabless آن را تبدیل به یک جریان نقدی و بازگشت سرمایه و ماشین که اضافه کردن $19 به انبار."

"ما در واقع در حال سازنده تر در بازار سهام همانطور که ما فکر می کنم 7nm تاخیر را مجبور به مدیریت برون سپاری و بازسازی" Lipacis گفت.

از 41 تحلیلگران که پوشش اینتل, 12 دارای اضافه وزن و یا خرید رتبه 20 را نگه رأی و نه فروش رتبه پس از دو دیگر تحلیلگران کاهش داد, اینتل, با توجه به FactSet داده است. حداقل 16 تحلیلگران کاهش قیمت هدف در سهام و در نتیجه به طور متوسط هدف قیمت $59.55 از قبلی $64.82 با توجه به FactSet.

برای سال, اینتل سهام پایین 15.5 درصدی در مقایسه با 7.3% کاهش در میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.68%, از آن است که یک جزء. در مقایسه با S&P 500 است 0.5% برای سال, در حالی که نزدک است تا 15.5 درصد و PHLX نیمه هادی شاخص SOX -1.55% است 10.2%. AMD سهام هستند تا 51% در سال در حالی که Nvidia سهام هستند تا 73%.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب