: خطرات انتظار 10 روز یا بیشتر به یک coronavirus) نتیجه: "این تنها حاشیه بهتر از انجام آزمایش'

وقتی مردم برای اولین بار شروع به نشان دادن نشانه هایی از کروناویروس در آمریکا در ماه مارس به آنها گفته شد آنها

توسط NEWSAMINS در 27 تیر 1399

وقتی مردم برای اولین بار شروع به نشان دادن نشانه هایی از کروناویروس در آمریکا در ماه مارس به آنها گفته شد آنها نیاز به اجازه مخصوص تست کنید.

اگر آنها مناسب نیست به اولویت بالا سطل که شامل مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که در بیمارستان بستری شدند و افرادی که به تازگی از سفر به چین و یا تماس با کسی که آنها اغلب به ما گفته شده به قرنطینه در خانه برای 14 روز.

که در آن زمان وجود دارد بسیار محدود عرضه تست کیت که نتیجه معکوس با کمک به سرعت بخشیدن به گسترش coronavirus در سراسر کشور از آنجا که بسیاری از موارد تشخیص داده نشده رفت گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

از آن پس "تست ظرفیت به وضوح بدست بهتر است. در آن زمان آن را کاملا افتضاح و در حال حاضر آن را ناکافی" جها گفت.

تا کنون ایالات متحده انجام شده است بیش از 45 میلیون آزمون در مجموع به طور متوسط حدود 700 ، 000 در روز "و در ادامه به بالا رفتن هفته به هفته" دریاسالار برت Giroir عضو مجلس coronavirus نیروی کار که مسئول نظارت بر تست به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

بار چرخش به صورت تجاری نتایج آزمون "در ادامه به موضوع" Giroir, معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ،

زمان انتظار بیش از ده روز را تبدیل به هنجار برای بسیاری از آمریکایی ها. وجود دارد اما داستان از افرادی که تا به حال به صبر 26 روز برای دریافت نتایج خود را.

"هنگامی که شما این تاخیر از هفت تا ده روز آن را تنها اندکی بهتر از انجام تست" جها گفت.

حدود نیمی از آزمایش های در حال انجام روزانه انجام شده توسط تجاری labs مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp, Giroir گفت. بقیه در حال انجام "در نقطه مراقبت است که 15 دقیقه چرخش و یا در بیمارستان های محلی است که به طور کلی در عرض 24 ساعت."

"تنها یک دولت به طور متوسط زمان چرخش بیشتر از پنج روز. پنج کشور بین چهار و پنج روز. 26 متحده هنوز هم سه روز یا کمتر و بقیه بین سه و چهار روز." بار چرخش از 10 تا 12 روز نشان دهنده نقاط دورافتاده او اضافه شده است. هنوز CityMD مراقبت فوری محل در نیویورک به عنوان مثال می گوید: بیماران باید صبر کنید هفت روز حداقل برای خود نتیجه آزمون.

" 'هنگامی که شما تاخیر از هفت تا ده روز آن را تنها اندکی بهتر از انجام تست' "

— Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه

به کاهش برخی از دولت بار چرخش Giroir گفت که او می خواهد برای انتقال به "مراقبت از تست." او همچنین حمایت برای "تجمع پنج نمونه به یکی."

انجام این کار و کارشناسان بهداشت می گویند کمک خواهد کرد labs بوسیله اسباب گردنده از طریق منفی نتایج آزمون. حرکت نزولی این است که آن دهید اضافی دور از تست اگر coronavirus شناسایی شده است در مخلوط نمونه.

"این می تواند کاهش زمان چرخش فوق العاده," او گفت:. اما Giroir گفت: "این علم است که هنوز هم معتبر [و] نظارتی است که هنوز هم مجاز است."

دولت از تجاری تست در ایالات متحده آمریکا

Quest Diagnostics, Inc. DGX, +1.17%, یکی از بزرگترین آزمایشگاه در ایالات متحده انجام coronavirus آزمون گفت که متوسط زمان چرخش به صورت غیر اولویت بیماران است که "هفت روز یا بیشتر" و "کمی بیش از یک روز" برای اولویت بیماران.

" "ما نمی خواهد در یک موقعیت برای ما کاهش زمان چرخش تا زمانی که موارد COVID-19 ادامه خواهد داد به افزایش می دهد به طور چشمگیری در سراسر ایالات متحده است.' "

— Quest Diagnostics, Inc

که پس از شرکت دو برابر آن تست ظرفیت در مقایسه با هشت سال پیش به تلاش و تحقیق در بیانیه ای گفت: ساخته شده در دوشنبه. تست ظرفیت در حال حاضر در حال قراردادن موشواره در 125,000 آزمون در روز, اما تا پایان ماه تلاش گفت: این انتظار به ظرفیت برای انجام 150,000 آزمون در روز است.

"ما نمی خواهد در یک موقعیت برای ما کاهش زمان چرخش تا زمانی که موارد COVID-19 ادامه خواهد داد به افزایش می دهد به طور چشمگیری در سراسر ایالات متحده" این شرکت اعلام کرد. "این فقط یک تلاش مسئله است. افزایش COVID-19 موارد بر آزمایشگاهی صنعت به عنوان یک کل است."

LabCorp را LH +0.90% تجربه تقریبا یکسان است که از تلاش.

هر دو شرکت می گویند که اخیر تقاضا برای تست در کشور ثبت روزانه موارد است که در ادامه به صعود نمی توان ملاقات کرد و تحت محدودیت های موجود خود را.

LabCorp گفت: آن انجام شده است 7 میلیون کل آزمون پس آزمون آن در دسترس شد در ماه مارس ، در حال حاضر از آن شده است "قادر به پردازش حدود 140,000 آزمون هر روز با برنامه های افزایش که به 150,000 آزمون در هر روز این ماه" یک LabCorp گفت: در بیانیه ای به MarketWatch.

تا همین اواخر, LabCorp گفت: آن را قادر به ارائه نتایج آزمایش به بیماران به طور متوسط بین 1 تا 2 روز. "اما با افزایش قابل توجه در تست تقاضا و محدودیت در دسترس بودن لوازم و تجهیزات متوسط زمان ارائه نتایج در حال حاضر ممکن است 4 تا 6 روز," او اضافه شده است.

"برای بستری بیماران متوسط زمان برای نتایج سریع تر" LabCorp گفت.

اما فراتر از افزایش تقاضا برای تست جها با اشاره به این که طولانی بار چرخش را نمی توان به سادگی دوخته به یکی از عوامل و می تواند به طور قابل توجهی متفاوت در آزمایشگاه در سراسر کشور است.

برای برخی از, آن را جوش پایین به داشتن کافی نیست معرف یا سواب به انجام آزمایشات. برای دیگران وجود دارد می تواند کمبود پرسنل آموزش دیده برای انجام این آزمایش که باعث به تاخیر می اندازد.

اما آن را "به طور کامل قابل پیش بینی است," او گفت:. "این سیستم طراحی شده بود برای انجام این سطح از تست."

"ما طراحی یک اسب و حشره دار مسابقه در Indy 500 و ما با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن تا" جها گفت MarketWatch و آن را "ساخت آن را بسیار سخت تر برای کنترل این بیماری است."

همه آزمایشگاه در سراسر کشور هستند که به درستی مورد استفاده

"وجود دارد مقدار زیادی از ظرفیت برای انجام آزمون است که نشسته در حاشیه" جها گفت. وجود دارد بسیاری از آزمایشگاه در ایالات متحده آمریکا است که توانایی به انجام coronavirus تست اما نیست "چرا که آنها با استفاده از ماشین آلات برای چیز دیگری."

"آنها نمی دانند که اگر آنها توقف انجام چیزهای دیگر اگر آنها قادر خواهید بود برای دریافت پرداخت به سوئیچ به کروناویروس, تست," او اضافه شده است.

شرکت های با تکنولوژی هنوز به repurpose ماشین آلات خود را برای coronavirus تست Jha گفت. "آنها احتمالا نمی تواند توجیه هزینه های ده ها میلیون دلار اگر آنها نمی دانند که این است که به لحاظ مالی قابل دوام."

" 'وجود دارد ظرفیت زیادی برای انجام آزمون است که نشسته در حاشیه" "

— Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه

Giroir گفت که قیمت نقطه دولت فدرال می پردازد به آزمایشگاه و تامین کنندگان نهاده ها برای آزمون "بسیار منصفانه و بسیار incentivizes مردم را به انجام این تست است."

به سهولت مالی خود را, نگرانی, Jha توصیه می شود که دولت فدرال به آنها پرداخت بخشی از هزینه های خود را در صف مقابل. او به صحبت به طور مستقیم به برخی از این آزمایشگاه که در حال حاضر در مالی برزخ با توجه به کاهش در تست به دلیل حجم غیر اضطراری سلامت بازديد کاهش یافته است.

وجود دارد تنها یک زن و شوهر از شرکت های که معرف به انجام آزمایشات

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و نه عموم افشا چگونه بسیاری از شرکت های تجاری تولید معرف اما Jha معتقد است وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های انجام این کار است.

رئیس جمهور تهمت استناد دفاع تولید عمل میخواندی سنتی تولید کنندگان خودرو مانند جنرال الکتریک جنرال الکتریک -1.26% و فورد F +1.78% به هواکش. در ماه آوریل او به نام بر 3M شعر +0.73% به تولید بیشتر N95 ماسک.

جها گفت که مانع شده اند می تواند اگر تهمت استناد که همان عمل به دستور "شرکت های که لازم نیست که این مواد برای این آزمون شروع به ساخت معرف."

"این شرکت ها در حال کار تمام وقت, اما آنها نمی توانند تا سطح شیب دار تولید هر یک بیش از آنچه آنها انجام داده ایم," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب