را تحت الشعاع قهرمانان 'بزرگترین پیروزی' در غول تاریخچه

تام بردی دست هایش را در پیش بینی مضحک اما Plaxico Burress کردم آخر خنده. پس از به ثمر سپس-NFL-ضبط 589 امتیاز ب

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

تام بردی دست هایش را در پیش بینی مضحک اما Plaxico Burress کردم آخر خنده.

پس از به ثمر سپس-NFL-ضبط 589 امتیاز با میانگین حاشیه پیروزی بیش از سه touchdowns در طول یک شکست نخورده فصل به طور منظم New England Patriots شد رفتن به مدیریت فقط 17 امتیاز در برابر غول در سوپر باول XLII?

یک رای بردی نمی تواند پنهان کردن کفر او پس از شنیدن Burress' 23-17 ناراحت انتخاب کنید به این پست در روزهای منتهی به بازی: "ما فقط رفتن به نمره 17 امتیاز ؟ OK."

در واقع Burress اشتباه بود. این پرستان نیست نمره 17. او به آنها بیش از حد اعتباری.

Burress' touchdown گرفتن با 35 ثانیه های باقی مانده در سه ماهه چهارم برداشته 12-نقطه-underdog غول به یک خیره کننده 17-14 پیروزی و متوقف پیشنهاد برای NFL اولین 19-0 فصل است.

"این بزرگترین پیروزی در تاریخ این حق رای دادن" صاحب جان مارا گفت: در ساعت اندکی از Feb. 3, 2008 در گلندیل, Ariz. "بدون سوال."

Plaxico Burress catches the game-winning touchdown in Super Bowl XLII
Plaxico Burress جلب بازی برنده زمین نشستن کامل هواپیما در سوپر باول XLIIگتی ایماژ

بردی متعلق به سه سوپر باول حلقه در آن و او بعد از برنده سه مطلب قبل از ترک انگلستان این offseason اما این بازی قرار بود مهمترین دستاورد لحظه مسلما بهترین تیم سوپر باول عصر.

به جای Burress فریب خورده الیس هابز با یک شیب-و-رفتن به مسیر و backpedaled به گوشه ای از منطقه پایان به حل و فصل تحت Eli Manning شناور 13-حیاط منتقل می کند. تنها تعداد انگشت شماری از دوران پس از آن تا به حال امتیاز برنده شده است به ثمر رساند در دقیقه آخر یک کاسه فوق العاده و در عین حال به زمین نشستن کامل هواپیما تحت الشعاع قرار بر انعکاس.

ترک آن را به یکی از بزرگ نقش در NFL تاریخ است.

سوم-و-5 پیش از آن در 12 بازی 83-حیاط برد درایو جیب فرو اطراف منینگ. سه linemen tugged در منینگ را نیوجرسی اما کارفرمایی ducked تحت یک کیسه نورد خود را به حق و راه اندازی یک نماز پایین وسط میدان به محکم-پوشش دیوید Tyree.

"هیچ کس به من آورده پایین" منینگ گفت. "من فقط سعی کردم به ماندن کوچک است."

با انجام این کار منینگ آمد ،

Tyree خود را در بخش خارج پریدن رادنی هریسون و سنجاق کردن توپ به بالای کلاه خود. Tyree فرود افقی بر روی پشت خود را به پایان 35-حیاط اتمام با هریسون بازو پیچیده در اطراف شانه خود را در تلاش برای جار توپ سست است.

"تا زمانی که من آن را در تلویزیون دیدم با چشم خود من را" Tyree گفت: "من نمی دانستم این قدر بگیر و چگونه بزرگ آن بود."

منینگ برنده اول خود را در دو سوپر باول جایزه MVP اما یک جوان جاستین پهلو – هنوز استارت در حلقه خود افتخار-سمان حرفه ای – می تواند بنا عادلانه ادعا می کنند. پهلو ثبت نام دو کیسه و مجبور اشتباه برای یک دفاع که آیا آبی سنت افتخار توسط تند بردی با نه کارفرمایی بازدید و پنج کیسه.

"من حدس می زنم وقتی که من باز دهان من" Burress گفت: "آن قرار داده و کمی فشار بر روی آنها است."

دفاعی co-کاپیتان آنتونیو پیرس ضرب و شتم از درام تمام فصل در برابر شک ایجاد یک آمریکا-علیه-آنها ذهنیت پس از Giants آغاز شده 0-2.

Justin Tuck sacks Tom Brady during Super Bowl XLII
جاستین پهلو کیسه تام بردی در طول سوپر جام XLIIبوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

محوری گریه کردم با صدای بلند با هر پی در پی حذفی برنده در خلیج تمپا Buccaneers در دالاس کابوی ها و در Green Bay Packers – به عنوان غول شد اولین تیم به پیروزی 11 مستقیم بازی های دور از خانه در یک فصل.

غول چراغ 10-7 از اوایل سه ماهه سوم تا بردی برو جلوتر touchdown پاس با 2:42 به رفتن.

Michael Strahan, در بازی نهایی قبل از بازنشستگی من کاین حاشیه فریاد "17-14!" و درخواست تیمی به تکرار آن است.

"یکی touchdown و ما قهرمان جهان" Strahan گفت: جرم قبل از آنها در این زمینه است. "آن اعتقاد دارند و این اتفاق خواهد افتاد."

این unflappable منینگ تقویت اعتماد به نفس در ازدحام: "ما در حال رفتن به پایین و نمره."

یک هدیه – Asante ساموئل کاهش یافته خواهد بود-بازی-آب بندی رهگیری در بازی قبل از "کلاه بگیر" – تنها اشتباه در نزدیک به کامل پرستان' فصل است.

و تنها باز کردن غول های مورد نیاز است.

"ما شوکه جهان" پیرس گفت: "اما نه خودمان."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب