شماره یک: این شکلک بهترین خلاصه کردن زندگی در طول همه گیر

قرار دادن دست خود را با هم برای شکلک از این بیماری همه گیر. این "دست خورده" آیکون است که همچنین به عنوان شناخ

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

قرار دادن دست خود را با هم برای شکلک از این بیماری همه گیر.

این "دست خورده" آیکون است که همچنین به عنوان شناخته شده "نماز دست" را به عنوان استفاده می شود به انتقال "لطفا" و "متشکرم" استفاده شد 25 درصد بیشتر از ماه گذشته نسبت به ماه اوت گذشته, آخرین زمان استفاده از آن اندازه گيري شد با توجه به Emojipedia تجزیه و تحلیل از emoji استفاده در "طبیعی است."

Emojipedia که آهنگ emoji روند در توییتر TWTR, -1.81%, پیشنهاد سنبله در "نماز دست به دست" می تواند مربوط به "شرایط فعلی ما" و هشدار داد که "این یک high-five." نماد نشان دادن دو دست فشرده نخل به نخل نیز در میان 13 شکلک های مورد استفاده در توییتر ماه گذشته به عنوان رمان کروناویروس که باعث COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

Emojipedia

آن استفاده شده است برای انتقال امیدوارم که برای عزیزان به ماندن و یا بازیابی از این ویروس است که آلوده به بیش از 1.4 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 284,000 در سراسر جهان و همچنین برای تشکر از پزشکی و ضروری کارگران و اولین پاسخ برای قرار دادن خوب بیشتر از قبل خود ایمنی شخصی — و یا به سادگی به دعا برای پایان دادن به شیوع این بیماری.

محبوب ترین شکلک در توییتر به طور کلی باقی می ماند "چهره با اشک شادی" این بود که آکسفورد دیکشنری 2015 "کلمه" از سال است. و بالای 10 شکلک های مورد استفاده در توییتر در مارس شد و تقریبا همان است که آنها در ماه اوت گذشته زمانی که تحلیلگران گذشته مورد مطالعه قرار emoji روند در سایت های رسانه های اجتماعی. پیر emoji عادات die hard.

اما Emojipedia اشاره کرد که نشانه هایی وجود دارد که این بیماری همه گیر است که با داشتن یک اثر در emoji استفاده کنید; برای مثال نسبی استفاده از, مثبت, لبخند چهره emoji کاهش یافته است 5.63%. برعکس چهره نشان دادن منفی یا مبهم احساسات مانند خشم یا شفاعت شده اند تیک تاک بالا نشان می دهد مردم بیشتر مضطرب در حال حاضر.

Emojipedia

ها و شکلک ها تنها کسانی نیستند که می لغزد. نمادهای مربوط به سفر و ورزشی مانند هواپیما بیس بال و توپ فوتبال emoji نیز دیده می شود استفاده از آنها لغزش به عنوان همه گیر است منجر به محدودیت های مسافرتی و لغو و یا تعویق ورزش حرفه ای. در واقع این هواپیما دیده می شود استفاده از آن نصف شده است.

به طوری که از emoji مردم بهره برداری به جای ؟ چرخ دستی های خرید را دیده اند سنبله شاید مرتبط به وحشت همه گیر-خرید است که شکست در سراسر ایالات متحده در ماه مارس زمانی که تصاویری از قفسه های فروشگاه های خالی و ویدئوها از مردم ربودند بسته نرم افزاری از کاغذ توالت ویروسی رفت.

Emojipedia

چه چیزی بیشتر از همه گیر دیده می شود بیشتر مردم peppering متون خود توییتهایی رسانه های اجتماعی پست و ایمیل با چندین مرتبط با سلامت از emoji. زمانی که Emojipedia چگونه تجزیه و تحلیل اغلب 12 مرتبط با سلامت از emoji استفاده شد در 2,454 توییتهایی که شامل قوانین و مقررات "کوروناویروس" یا "covid" در اوایل ماه مارس از میکروب مورد استفاده قرار گرفت در 42.09 درصد از کسانی که missives در حالی که "چهره با نقاب" استفاده شد 35.82%. آیکون های دیگر که باید دیده سنبله شامل صابون و اسفنج و آمبولانس و همچنین به عنوان چهره که بیان نوعی از پزشکی بیماری مانند "چهره با دماسنج" "عطسه چهره" و "حالت تهوع ،

مردم نیز با استفاده از emoji تر از همیشه در حال حاضر. تقریبا یک پنجم توییتهایی در حال حاضر از ویژگی های emoji است که از حدود یک در شش توییتهایی در این زمان در سال گذشته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب