مجازی کنوانسیون? دموکرات وزن سیاسی چالش ها در صورت از coronavirus

کریگ گیلبرت Milwaukee Journal Sentinelمنتشر شده 5:00 PM EDT مه 23 سال 2020میلواکی – هیچ مدرن سابقه در سیاست آم

توسط NEWSAMINS در 3 خرداد 1399

میلواکی – هیچ مدرن سابقه در سیاست آمریکا برای دو طرف به مرحله ملی کنوانسیون اساسا با فرمت های مختلف در همان سال است.

اما این چشم انداز بسیار واقعی در سال 2020 و یک چالش ویژه ای برای دموکرات که حزب خارج از قدرت خود را نگه دارید کنوانسیون برای اولین بار و بر خلاف ایران در حال آشکارا سرگرم کننده به شدت "مجازی" گردهمایی در ماه اوت به دلیل بیماری همه گیر.

را یک "میلواکی" کنوانسیون است که تا حدودی بیشتر و یا به طور کامل از راه دور قرار داده و presumptive نامزد جو بایدن در یک سیاسی ضرر?

"این همه در مورد چگونه بسیاری از مردم شما می توانید رسیدن به" به گفته دیوید اکسلراد بود که باراک اوباما رئیس استراتژیست سیاسی و هدایت موسسه سیاست در دانشگاه شیکاگو است.

اکسلراد مشخص شده چندین سیاسی چالش های است که می تواند با به شدت از راه دور دموکراتیک کنوانسیون: طرح ریزی انرژی در اطراف بایدن در یک زمان زمانی که او شده است تا حد زیادی خانه محدود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس; اجتناب از ادراک است که این حزب "به نحوی نیست که مشتاق برای باز کردن چیز"; و جذب همان نوع از بینندگان برای یک رویداد مجازی که سنتی کنوانسیون تساوی.

"اگر (بایدن است) بوده است, در سیاست برای مدت زمان طولانی وجود دارد نسبتا کمی اطلاعات در مورد او (برای برخی از رای دهندگان). یک کنوانسیون با یک تلویزیون بزرگ مخاطبان فرصتی برای او فراهم است که" اکسلراد گفت: در مصاحبه با Milwaukee Journal Sentinel. "بایدن نیاز است."

اما او و دیگر دموکرات ها استدلال کرد که بازسازی کنوانسیون ملی برنامه ریزی شده برای هفته Aug. 17 در میلواکی حمل یک فرصت برای حزب نیز هست.

"این فقط برای رفتن به یک دسته از سیاستمداران bloviating" اکسلراد گفت. "شما می خواهم مخلوط در بسیاری خلاق تر (محتوا) و موسیقی و فیلم, و این می تواند بسیار قانع کننده تر از چند ساعت از برنامه نویسی است."

سیاسی اهمیت متضاد کنوانسیون فرمت ممکن است فراتر از هر گونه تفاوت در بینندگان. این امر همچنین ارسال پیام در مورد چگونه دموکرات ها و جمهوری خواهان مشاهده این بیماری همه گیر.

"شما می دانید تضاد خواهد بود استارک بصری گفت:" برگرد. لی Daughtry بود که مدیر عامل کنوانسیون ملی دموکرات ها در سال 2008 و 2016.

او گفت: دوباره تصور همه گیر-عصر کنوانسیون خواهد سیگنال که دموکرات "باید تنظیم شود (بحران). ما می دانیم مردم نگرانی در مورد سلامتی خود سلامتی پدر و مادر و همه است نه در امریکا و در عین حال در مقابل طرف دیگر است که فقط بازیگری مثل هیچ چیز اتفاق می افتد. این یک فرصت بزرگ است."

روش های مختلف

جمهوری خواهان می گویند که فاصله بین دو گردهمایی در حال حاضر برنامه ریزی شده یک هفته از هم جدا خواهد شد unflattering به بایدن.

"تضاد است که رفتن به بسیار روشن" گفت: ریک گرکا سخنگوی تهمت پیروزی مشترک کمپین تلاش تهمت کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

"این خواهد بود که هیجان و شور و شوق و انرژی در اطراف رئیس جمهور تهمت و پس از آن بدون تاثیر شبه رویداد در اطراف جو بایدن است که مشکل واقعی است که دموکرات ها را در حال حاضر — هیچ انرژی," او گفت:. "این نامزد که از کار اخراج شدند تا خود را مردمی."

با بسیاری از ناشناختهها به 2020 کنوانسیون ها بزرگتر انتخابات کارت های وحشی تر از حد معمول است.

ملی ایران با صندلی Ronna McDaniel تصریح کرد: در این هفته که خواهان "نخواهد بود برگزاری مجازی کنوانسیون" و جمع آوری خواهد شد در شارلوت به عنوان برنامه ریزی شده Aug. 24-27.

گرکا گفت که در حالی که این بیماری همه گیر است که مایع "ما هنوز کامل بخار جلوتر ... رئیس جمهور تهمت است گفت: او یک کشاکش و او می خواهد وجود دارد."

اما دموکرات ها در حال برنامه ریزی برای طیف وسیعی از حالات است که شامل یک حدی بیشتر یا به طور کامل مجازی جمع آوری است.

بسیاری از حزب خودی انتظار ترکیبی رویداد که در آن برخی اما نه همه نمایندگان را در سفر به میلواکی و برخی اما نه همه سخنرانان ظاهر خواهد شد قبل از مخاطبان زنده در این شهرستان است.

بایدن گفت WISN-تلویزیون دوشنبه, او نمی داند که آیا او می آیند میلواکی به قبول نامزدی.

"من امیدوارم که وجود دارد این است که کنوانسیون در میلواکی," او گفت:. "این ممکن است به عنوان قوی کنوانسیون. آن را ممکن است یک اجتماعی فاصله گرفتن از چیزی. ممکن است کوچکتر است. من نمی دانم."

"کمتر و کمتر از یک رویداد خبری'

کنوانسیون های منحصر به فرد یک طرفه فرصت برای احزاب برای گفتن داستان خود را و راه اندازی خود را نامزد. آنها معمولا تولید یک نظرسنجی "جستن" اگر آن را اغلب کوتاه زندگی می کردند و گاهی خنثی توسط دیگر کنوانسیون.

یک سوال کلیدی بلندی بیش مجازی کنوانسیون این است که آیا این امر جذب پوشش تلویزیون و "چشم" است که یک فرد در کنوانسیون خواهد بود.

"کنوانسیون برای یک مدت زمان طولانی تبدیل شده اند کمتر و کمتر از یک رویداد خبری. کمتر اخبار اتفاق می افتد وجود دارد گفت:" علامت گذاری Lukasiewicz سابق معاون ارشد رئيس جمهور از NBC اخبار ویژه, بخش که تولید کنوانسیون پوشش شبکه.

"آن را تبدیل به بیشتر و بیشتر سیاسی نشان می دهد. آن را تبدیل به بیشتر و بیشتر دشوار است برای اخبار عملیات برای توجیه مقدار زیادی از پول آنها صرف وجود دارد به رفتار واقعی روزنامه نگاری در اطراف چه می گذرد."

از شبکه های بافته شده خود را گسترده, گزارش, مصاحبه و تفسیر اطراف احزاب اسکریپت برنامه با استفاده از ویژوال افت میزبان دولت و شهر رژه سیاسی سر صحبت همه در یک جا جمع و مظاهر و رنگ quadrennial حزبی پپ رالی.

اما اگر شما در حال گرفتن چیزی است که اساسا "یک زندگی جریان از یک حزب سیاسی" و سپس "تظاهر" من قصد دارم به صحبت کردن با افراد مهم در اطراف لبه های' ناپدید شده است. ... همه از این جو از بین می رود" گفت: Lukasiewicz رئیس هربرت لارنس دانشکده ارتباطات در دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین در نیویورک است.

قدیمی تفاهم بین احزاب و شبکه های در مورد چگونه بسیاری از کنوانسیون پخش زنده و فیلتر نشده در زمان نخست ممکن است در هوا.

"اگر این است که فقط رفتن به (فقط) یک livestream ... اخبار بخش در حال رفتن به یک کمی befuddled در مورد چگونه به مقابله با آن" Lukasiewicz گفت.

در همان زمان پخش شبکه هنوز هم احساس تعهد به ارائه سطوح مشابه پوشش حتی اگر این دو رویداد را در اندازه های مختلف و اشکال است.

'کاملا جدید و متفاوت'

عمدتا مجازی کنوانسیون می تواند قرار دادن یک حق بیمه در اثر بر روی "نمایش" است که دموکرات ها با هم قرار داده.

این یکی خواهد شد نظارت ریکی Kirschner جانباز جوایز تونی و Super Bowl Halftime نشان می دهد که تولید کرده است تمام حزب های اخیر کنوانسیون.

چه آن را مانند نگاه نامشخص است. اما تحلیلگران می گویند درس را می توان از سرگرمی های دیگر پروژه های در گیر را از پیش نویس NFL به آوریل زمان نخست ویژه شامل لیدی گاگا و دیگران است که جشن COVID-19 مراقبت های بهداشتی کارگران: "یک جهان: با هم در خانه است."

(مفسر David S. برنشتاین پیشنهاد کرد که به تازگی بایدن رها هر ذره از حالت عادی در فرد کنوانسیون و به تمام "دل شکسته" با یک رویداد آنلاین "است که کاملا جدید و متفاوت").

یک امید برای دموکرات: اگر این بیماری همه گیر است که هنوز هم نگه داشتن ده ها میلیون آمریکایی در ماه اوت یک اسیر مخاطبان می تواند کمک به جلوگیری از یک افت در کنوانسیون بینندگان.

"ما در یک نقطه که در آن بسیاری از مردم هنوز هم در درجه اول در خانه و آن را به یک عصر طلایی از این برنامه های زنده تلویزیونی, حوادث" گفت: این دانشگاه فارغ التحصیل علوم سیاسی جولیا آذری که شوخی که آخرین بار قبل از coronavirus بحران است که او تا به حال به تماشای تلویزیون زندگی می کنند در یک شنبه شب "که احتمالا در سال 1997."

"گوش اگر همه چیز هنوز هم به همان شیوه آنها در حال حاضر نیست که افسار خود را به تلویزیون ؟ وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار گفت:" Daughtry سابق رئیس ستاد برای کمیته ملی حزب دموکرات. "البته (خبرنگاران) در حال رفتن به آن را پوشش میدهد و به تازگی از آن و چه چیزی را نشان می دهد نگاه مانند? است که در فرد ؟ که مجازی ؟ چه مجازی چیست ؟ چه نمایشگری و ساخت بر روی صفحه نمایش?

"خواهد بود که جدید بود و اولین بار ما آن را انجام داده ایم که در راه است."

وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل بازنده در یک عمدتا از راه دور کنوانسیون. آذری که در مطالعات احزاب سیاسی گفت: این می تواند محدود کردن توانایی اقلیت جناح در حزب (مانند برنی ساندرز' حامیان) به فرمان توجه و اهرم صدای خود را.

شهر میلواکی می تواند از دست دادن بسیاری از اقتصادی و روابط عمومی مزایای سنتی کنوانسیون. سیاسی نماد برای دموکرات ها از میزبانی قرارداد خود را در بحرانی میانه میدان نبرد می تواند کاهش یافته است.

دولت دموکراتیک صندلی بن Wikler گفت: او با اعتماد به نفس کنوانسیون هنوز هم می تواند "ویسکانسین-y" بدون کامل حضور فیزیکی.

"ویسکانسین است که یک موضوع خواهد شد که بافته شده در هر مرحله" گفت: Wikler که bashed ایران با برنامه های به صورت سنتی جمع آوری در شارلوت آن را "فاجعه برای هر حزب به نادیده گرفتن هشدارهای اپیدیولوژی و خطر ابتلا به میزبانی فوق العاده-پخش رویداد به منظور ایجاد چیزی برای تلویزیون است."

ایران سخنگوی گرکا که به نام انتقاد "احمقانه" و گفت: این واقعیت جمهوری خواهان خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و کار با دولت و مقامات محلی به مرحله "امن و رویداد هیجان انگیز است."

"همه چیز بستگی به تکنولوژی'

"کسب و کار جانبی" کنوانسیون (پلت فرم, قوانین, نامزد, و غیره.) شمار چالش های بیش از حد. دموکرات ها در حال حاضر اقدامات برای فعال کردن از راه دور رای گیری و اطمینان حاصل شود که نمایندگان می توانند شرکت کنند یا در شخص و یا از راه دور. اما چگونه نامزدی رول-تماس خواهد کار نامشخص است.

احزاب دولت در حال حاضر شده است برای مقابله با برخی از این مسائل. نیوهمپشایر دموکرات برگزار مجازی دولت کنوانسیون در اوایل این ماه با همه نمایندگان و سخنرانان شرکت کننده از راه دور.

Followers on Facebook Live ارائه شده نظرات خود را آنلاین به عنوان آنها شنیده از دولت دموکرات و سخنران مهمان Stacy آبرامز که زد برای فرماندار گرجستان در سال 2018 است و به عنوان یک امکان پذیر است معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

"با یک رویداد آنلاین همه چیز بستگی به تکنولوژی کار گفت:" دولت حزب مدیر ارتباطات هالی Shulman (که در آن او گفت). ویسکانسین برگزار خواهد شد مجازی خود دولت کنوانسیون ماه آینده.

تگزاس که بزرگترین دموکراتیک جمع آوری و پس از کنوانسیون ملی است برگزاری مجازی کنوانسیون در آغاز ماه ژوئن پس از دور انداختن برنامه های خود را به صورت فیزیکی و جمع آوری در سن آنتونیو.

"ما مردم دیجیتال در حال کار 24/7" گفت: Texas state صندلی Gilberto هینجسا که انتظار دارد بیش از 8000 نمایندگان شرکت کنند.

"شما در واقع بیشتر شرکت کنندگان به خاطر همه چیز دیجیتال است ولی وجود اشکالات" است که می تواند اتفاق می افتد, او گفت:. یک مثال کوچک: همسر خود را دریافت نکرده او کنوانسیون رای گیری در ابتدا به دلیل آن بود ایمیل به شخص دیگری با همین نام است.

هینجسا گفت که از دست رفته در یک مجازی کنوانسیون خواهد بود که "بزرگ سر و صدا, صفحه نمایش بزرگ مردم بالا رفتن و دادن پررونق سخنرانی — هیجان بسیاری از مردم می شود که بسیاری از پوشش."

اما "ما یک انتخاب نیست, اینجا," او گفت:. و "این نوع می شود مردم ما به فکر" در مورد آنچه باید انجام شود در یک سال 2020 مبارزات انتخاباتی است که باید بیشتر به دیجیتال به دلیل این بیماری همه گیر.

میلواکی, کنوانسیون برنامه ریزان می گویند که آنها در حال تماشای به عنوان برخی از 20 احزاب دولت go مجازی با گردهمایی سالانه خود را, اما چالش های خود را اساسا متفاوت به خصوص به دلیل گسترده بینندگان نیازهای ملی کنوانسیون.

"نگاه وجود دارد یک نوع ارابه موسیقی ذهنیت و انرژی می آید که از جمعیت زیادی تشویق به نامزد. که از دست دادن است" گفت: آمریکا ، "بایدن محدود است در حرکات خود و او نمی باید رسمی نقش در زمانی که رئیس جمهور در تلاش است به این استدلال که بایدن ندارد انرژی است. که یک نگرانی ... بنابراین آنچه که شما تولید می شود واقعا پر از انرژی و حتی اگر آن را زندگی نمی کنند."

در همان زمان یک سنتی جمهوریخواه ممکن است احمقانه در این زمان برای برخی از رای دهندگان اکسلراد گفت. "خواهیم دید که چگونه است که همه معلوم است."

پرسید اگر وجود دارد هر گونه سابقه برای دو طرف برگزاری چنین بسیار حالت های مختلف کنوانسیون دانشمند علوم سیاسی بایرون شفر متوقف شد قبل از رسیدن به سال 1872 که بسیار ضعیف پس از جنگ های داخلی حزب دموکرات به سادگی تایید و دیگری را نامزد انتخابات ریاست جمهوری در آن شش ساعت کنوانسیون (کوتاه ترین تا کنون) حتی بدون اتخاذ خود را پلت فرم.

"وجود دارد هیچ معقول قبل از آنالوگ" به تقابل کنوانسیون که ممکن است برگزار می شود در سال 2020 گفت: شفر بازنشسته دانشگاه ویسکانسین-مدیسون استاد می نویسد که در مورد کنوانسیون. "اگر دموکرات ها تمام مجازی و جمهوری خواهان تمام زندگی می کنند (و در فرد) ما واقعا لازم نیست که هر چیزی را مقايسه كرد."



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب