نیویورک پست: ویدئو نشان می دهد مدیر عامل شرکت سان فرانسیسکو, فناوری, راه اندازی, راه اندازی نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن در مشتریان رستوران

یک دره سیلیکون موسس راه اندازی شد, گرفتار در دوربین رها کردن یک نژادپرست دراز وشدیداللحن آسیایی-آمریکایی خانواده نشسته روبروی او در کالیفرنیا رستوران با توجه به گزارش.

مایکل Lofthouse مدیر عامل شرکت سان فرانسیسکو بر اساس آن شرکت Solid8 راه اندازی بی دلیل حمله دیگر شام آنها به عنوان جشن تولد شنبه در Bernardus تسلیم و آبگرم را لوسیا رستوران در Carmel Valley, ایستگاه خبری KION گزارش شده است.

در حالی که قیافه در خانواده Lofthouse شنیده میشد گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن به f–k شما!”

“شما f–kers نیاز به ترک او گفت:” آنها به عنوان او ایستاده بود و قرار دادن بر روی کت خود را.

یک پیشخدمت مداخله گفتن مرد “You do not صحبت کردن با یک مهمان که شما نیاز به ترک در حال حاضر.”

اما Lofthouse خود را ادامه داد در حمله کلامی و گفت: “شما f–king, آسیایی, قطعه ای از s–t.”

“که این f–kers از او پرسید: پیشخدمت که او پاسخ داد: “آنها ارزش مهمانان است.”

“آنها هستند ؟ آنها ارزش مهمانان در امریکا؟” Lofthouse گفت.

Jordan Chan, خانواده که مورد حمله قرار گرفت Lofthouse گفت: او نمی داند که چرا مرد هدفمند آنها.

“ما داشتند آواز” تولدت مبارک,'” چان گفت: اخبار ایستگاه. “ما فقط عکس گرفتن و goofing در اطراف با یکدیگر و سپس همه ناگهانی مرد, مایکل Lofthouse شروع ساخت واقعا با صدای بلند اظهارات نژادپرستانه در آمریکا.”

Lofthouse نمی پاسخ به درخواست برای نظر KOIN گزارش شده است.

این Bernardus تسلیم گفت: این حادثه بود “تاسف” و ستایش کارکنان خود را برای دست زدن به این وضعیت است.

“این بسیار مایه تاسف است وضعیت ما مفتخریم از کارکنان ما در لوسیا در همراهی با Bernardus تسلیم ارزش های هسته ای” گفت: Sean Damery الج معاون رئیس جمهور و مدیر کل در بیانیه ای به KOIN.

“این حادثه به کار گرفته شد به سرعت و شام بود و همراهی کردن اموال بدون تشدید. ما با ارائه مهمانان با یک محیط امن برای اسکان و ناهار خوری و ما صادقانه عذر خواهی به مهمانان با بهره گیری از یک جشن تولد در یک روز تعطیل آخر هفته است.”

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>