نیویورک پست: شرکت سهام خصوصی چنار آماده برای خرید JCPenney ادغام آن با Belks

این شرکت سهام خصوصی است که حمایت از یک معامله برای خرید راز ویکتوریا در میان coronavirus همه گیر به نظر می رسد

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

این شرکت سهام خصوصی است که حمایت از یک معامله برای خرید راز ویکتوریا در میان coronavirus همه گیر به نظر می رسد آماده برای برنده شدن در یک مزایده به فروش JCPenney از ورشکستگی این پست یاد کرده است.

نیویورک-بر اساس چنار همکاران ارائه کرده است $1.75 میلیارد دلار برای خرید 118 ساله در فروشگاه های زنجیره ای با طرح ادغام آن با Belks یک منبع با آگاهی از این وضعیت گفت: پست.

چنار می بیند JCPenney JCP, -1.88% کمک به احیای کارولینای شمالی بر اساس Belks مبارزه فروشگاه های زنجیره ای با 300 فروشگاه واقع عمدتا در جنوب این منبع گفت. چنار صاحب Belks و همچنین خرده فروشان Talbots محصولات اساسی و محدود است.

"JCP است قایق نجات برای Belks که می خواهد به رقابت با macy's در سراسر کشور" این منبع توضیح داد.

همچنین در حال اجرا برای JCPenney است Saks Fifth Avenue صاحب خلیج هادسون است, شرکت است که ارائه 1.7 میلیارد و بازار اپراتورها Simon Property SPG +2.29% و بروکفیلد ملک BPY, +1.26% که تیمی با $1.650 میلیارد, پیشنهاد, منابع گفت.

در حالی که این معامله این است که هنوز هم منوط به اخذ مجوز از دادگاه و همچنین از JCPenney وام دهندگان وام و تخته چنار شده است در سرب پس از مناقصه به علت در جولای 22, منابع گفت.

"مناقصه گفته شد که Belks/چنار ارائه قوی ترین پیشنهاد برای به دست آوردن JCP" یک منبع گفت.

یک منبع دوم اما اشاره کرد که همه از پیشنهاد دهندگان هنوز هم در حال اجرا است. "سه مناقصه در حال تجزیه و تحلیل و دلیل وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین آنها به این معنی است که هر سه در حال دیدن مشابه ارزیابی" این فرد گفت.

هر دو JCPenney و Belks تاسیس در سال 1888 رنج اند از کاهش فروش میان رقابت از لایو مارک ها و خرده فروشان آنلاین مانند آمازون است. JCPenney نیز زین با 5 میلیارد دلار بدهی که آن را برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند.

این چنار طرح شامل تغییر علامت تجاری برخی از 250 JCPenney فروشگاه به Belks فروشگاه در بازار که در آن دو خرده فروشان را با هم همپوشانی دارند. بقیه JCPenney مکان منحل می شود این منبع گفت.

پلانو مبتنی بر JCPenney عمل 850 فروشگاه هنگامی که آن را برای ورشکستگی زمینه حفاظت در مه 15. در ماه ژوئن را اعلام کرد قصد دارد به حداقل 154 فروشگاه به طور دائم.

Belks مدیر عامل لیزا هارپر اجرا در ترکیب نهاد. در حالی که چنار نیست علاقه مند به نگه داشتن JCPenney, برند, آن را در به دست آوردن حقوق مربوط به نام و فروش می تواند مالکیت معنوی در تاریخ بعد از یک منبع گفت.

چنار به دست آورد Belks در سال 2015. هارپر جایگزین تیم Belks به عنوان مدیر عامل سال بعد — مارک اولین بار خانواده متعلق به گروه فروشگاه های زنجیره ای اجرا شد توسط فردی خارج از خانواده است.

در اوایل سال جاری چنار ارائه شده 1 میلیارد دلار برای کنترل سهام در یاد اما مشکل زیر دستفروش راز ویکتوریا. اما خریداری شرکت جابجا شدم از معامله ممکن است با این ادعا که این خرده فروش در شرکت مادر, L مارک تا به حال نقض شرایط قرارداد خود را با بستن victoria's Secret فروشگاه ها و عدم پرداخت اجاره بها را در طول بیماری همه گیر.

دو هفته بعد L نام تجاری میلیاردر بنیانگذار خرده فروشی افسانه لسلی Wexner بازنشسته پس از 56 سال در راس.

JCPenney و چنار کاهش یافته است به نظر.

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب