آن را یک ماده از اگر اما زمانی که “قتل هورنت” را با ضربه سواحل شرق کارشناسان هشدار داده پست در روز یکشنبه.

کشنده, گوشت, خوردن, آسیایی, غول پیکر هورنت که شناخته شده است برای کشتن 50 نفر در سال در ژاپن به تازگی ظاهر برای اولین بار در ایالات متحده در واشنگتن و نیویورک شهرستان زنبورداران وجود دارد که می گویند به هیچ وجه آن را نمی خواهد راه خود را در اینجا بیش از حد.

“به من گفت: NYPD در سال 2012 … ‘مشکل شما نیست زنبورها. این [قتل هورنت] است مشکل شما'” یاد می آورد بازنشسته اداره پلیس پرورش دهندهء زنبور عسل آنتونی “تونی زنبورها” Planakis.

“من به آنها نشان داد یک عکس از آن و آنها برو” چه جهنم است؟’ “Planakis گفت. “من” که یک هورنت. من کت و شلوار بی فایده است در برابر آن چیز است.'”

پرسید: اگر هیولا حشرات خطرناک به انسان Planakis افزود: “کاملا. اوه خدای من.”

“آیا شما دیده می شود آرواره در این چیزها؟”

اورلئانز بزرگترین در جهان در بیش از 2 اینچ طولانی شد برای اولین بار کشف در واشنگتن در ماه دسامبر به احتمال زیاد پس از ساخته شده راه خود را به ایالات متحده روی عرشه یک کشتی از چین ،

Planakis گفت که او انتظار دارد آنها را برای رسیدن به شرق حداقل در دو تا سه سال آینده.

او گفت که در شرایط احتمالی محلی نفوذ شهر سبز در فضاهای بیرونی نیویورک به احتمال زیاد ،

“تمام طول می کشد چند اورلئانز و شما رو یک مستعمره” Planakis گفت.

نقاط مانند برانکس باغ گیاه شناسی ایده آل هستند به دلیل وجود مقدار زیادی از فضای باز و مقدار زیادی از مواد غذایی است. پارک کلی جذاب خواهد بود به غول اورلئانز اگر چه شما نمی خواهد پیدا کردن آنها را بسیار در نقاط شهری مانند منهتن زیرا آنها تمایل به لانه در زمین و یا نقب زدن در چوب پوسیده, او گفت:.

منهتن پرورش دهندهء زنبور عسل اندرو ساحل آن گفت: “می تواند در سال های قبل از آنها را به یک جای پایی [در سواحل شرق] — و یا آنها می تواند در نهایت در بازگشت از کسی کامیون و اینجا در چهار روز.”

در هر صورت گوشت خوار حشرات “در اینجا به ماندن است” در ایالات متحده, او گفت:.

“ما می توانیم آنها را به همه جا می شود در این قاره در زمان. … این یک معامله انجام می شود,” ساحل گفت. “وجود دارد هیچ راهی برای مهار آن به سواحل غرب است.”

او گفت: او را دیدم غول اورلئانز در سفر به چین در سال 2017, که در آن “زنبورداران محلی وجود دارد استفاده می شود خفاش کوچک که شبیه مینیاتور خفاش کریکت” به آمار اورلئانز هوا.

“این صدا مانند کسی که هدف قرار دادن یک سنگ. اورلئانز فوق العاده تهاجمی” کوت گفت.

“چشم انداز من نیمه دفاع زنبور عسل نیاز به مقابله با آنها می فرستد و لرز تا ستون فقرات من.”

قاتل زنبور “می تواند تلفات عسل-bee colony دلیل نیاز به ساخت پروتئین برای خود مستعمره پس از آن decapitates و مصرف بخشی از زنبور عسل,” ساحل گفت.

Planakis گفت: هورنت را استینگر “حدود یک چهارم از یک اینچ” نسبت به یک شانزدهم اینچ برای یک زنبور عسل.

“آن را کمی بزرگتر از یک زنجره و جیرجیرک دشتی,” او گفت: از هورنت. “شما خواهید دید که این نکته از استینگر, اما آن را تا زمانی که آن را در واقع گسترش استینگر که از آن می رود به پوست خود را. و آنها گوشت خواران. … آنها پس از پرندگان کوچک گنجشک اگر آنها به.”

Planakis گفت که در داخل خود زهر “فرمون است که مانند یک آهنربا را به دیگر اورلئانز.”

“بنابراین شما می توانید swarmed فقط از گزیدگی توسط یکی است.”

“بدترین چیزی که هر کسی می تواند با این چیزهایی که آنها را بکشند” او گفت:. “که بوی رفتن به هوابرد و بقیه کندو خواهد آمد.

“گرفتن نیش زده است که بسیار دردناک و هر کسی که حساسیت بهشت و کمک به آنها,” او اضافه شده است. “و آنها را نیش شما یک زمان. آنها توانایی نیش شما چند بار. زنبور عسل تنها می تواند نیش شما یک بار و پس از آن آنها می میرند.”

هنوز “شما باید به درک در وحشی, مگر اینکه شما به کندو خود را, آنها در حال رفتن به نشستن وجود دارد و فقط به دنبال شما” زنبوردار گفت. “وجود دارد به عنوان یک دلیل برای آنها را به شما آمده است.”

ساحل گفت: زنبور عسل می تواند به مبارزه با swarming یک هورنت اگر آن را در کندو و خفه کننده آن است.

در ضمن زنبورداران می توانید با ورود به خانه زنبور کوچکتر به منظور محدود کردن تعدادی از اورلئانز گرفتن در یک زمان و یا مکان “یک روچ متل برای اورلئانز” خارج از کهیر است که متشکل از یک قفس با گوشت در آن به جذب و سپس دام, گوشت خوار, حشرات, گفت:, ساحل, نویسنده کتاب آینده “عسل و زهر: اعترافات یک شهری پرورش دهندهء زنبور عسل.”

Planakis گفت که در چین آنها هورنت شکارچیان.

“وجود دارد یک ردیاب و آنچه انجام می دهند این است که آنها راه اندازی منبع آب, و آنها انتظار دارد مانند یک شکارچی گوزن خواهد بود,” او گفت:.

“به عنوان به زودی به عنوان آنها را ببینید هورنت آینده به منبع آب برای نوشیدن آن مرد بیرون می پرد با یک شبکه و او کاغذ برداشته آن را. پس از آن تا کنون با دقت به او روابط قوی بر روی آن و اجازه می دهد تا آن را به.

“وجود دارد یک نقطه تماشای آن را در حال حاضر با دوربین دوچشمی و او به تماشای این چیزی که آن را به عنوان مگس زیرا بدیهی است که آن را به پرواز بازگشت به لانه. هنگامی که آنها پیدا کردن آن, آنها علامت که در آن لانه است.

“و در شب آنها به عقب می آیند و با یک شعله پرتاب کننده تقریبا در آن فقط آنها را دنبال بازگشت به کمپ اصلی خود را و زمانی که آنها دست کم انتظار آن را رونق بعد از رفتن آنها.”

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de