'کوه' از 'Game of Thrones' مجموعه deadlift رکورد جهانی

کریس Bumbaca ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:50 PM EDT آوریل 2 سال 2020Hafþór Björnsson با ظاهر تنها یکی

توسط NEWSAMINS در 13 اردیبهشت 1399

Hafþór Björnsson با ظاهر تنها یکی از جهان ترین تهدید آمیز فیزیکی میان. ادعای خود را به عنوان قویترین مرد جهان قوی تر شد شنبه به لطف یک رکورد جهانی جدید.

Björnsson که بازی وحشیانه Ser گرگور "کوه" Clegane در HBO را "بازی تاج و تخت," برداشته 501 کیلوگرم (1,104.52) وزن کردن زمین در چشمگیر شاهکار قدرت از 6-پا-9, 420 پوند ایسلند بومی است.

"من به وضوح لال," او گفت: ESPN بعد از آن. "من خیلی خوشحالم و خدا را شکر که من این فرصت را به انجام این کار حتی اگر جهان در حال رفتن را از طریق آنچه در آن است رفتن را از طریق در حال حاضر.

"من در طول ماه."

ادی هال انگلستان قبلا برگزار شد رکورد جهانی حتی 500 کیلوگرم است. Björnsson گفت: او می تواند رفته اند سنگین تر اما با رکورد امن او را دیدم به دلیل کمی فشار بدن خود را.

"نه تنها من جلو این وزن باور نکردنی اما من هم فقط احساس بزرگ پس از آن," او گفت:. "من اینجا ایستاده ام, قد بلند, احساس خوب, بدون آسیب. من سالم نیز هست. من اعتقاد دارم که امروز من می توانم انجام داده اند اما نقطه چیست ؟ من خوشحال هستم با این. خانواده و دوستان آنها خوشحال بودند با این."

Björnsson را بلند پخش شد در ESPN به پا زدن کردن آن بعد از "ESPN: این Ocho" پوشش. گفت: از جریان عظیم مخاطبان (او تا به حال نزدیک به یک میلیون نفر در حال مشاهده در کانال Twitch), Björnsson گفت: این یک نشانه است که وزنه برداری محبوبیت در حال افزایش است.

"با شنیدن این اعداد در حال حاضر پس از آن نیز باعث می شود من بسیار افتخار می کنم" او گفت:. "من شروع به رقابت در سال 2009. من فقط تا افتخار به ببینید که در آن این ورزش می گذرد. آن را در حال رشد و در حال رشد است. مردم در حال گرفتن بیشتر علاقه مند به این ورزش است."

پرسید چه خواهد بود بعد Björnsson پاسخ داد: "چیزی جدید و بزرگ است. Coresports فقط به من پیشنهاد هفت رقم قرارداد که بزرگترین قرارداد زندگی من است."

او سپس با اشاره به دوربین و به نام هال نه برای به چالش کشیدن او را برای deadlift رکورد اما به حمایت fistfight از طریق Coresports که همچنین امضا سالن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن