این Moneyist: این مرد همسر جدا دریافت محرک بررسی — و صرف آن است. او نمی خواهد آن پرداخت. چه کاری می تواند انجام دهد ؟

عزیز Moneyist,

من از پرسیدن این سوال برای من ، او و همسرش از هم جدا شده در اکتبر 2019. آنها در حال تلاش برای نشان دادن خود را برای جلوگیری از هزینه هزینه های وکیل. آنها نه کودکان و نه هر دارایی. او نگه داشته و او را در تاریکی در مورد شماره حساب و ورود اطلاعات است. زمینه آنها به طور مشترک در سال 2018 است.

این COVID-19 محرک پرداخت واریز شد به حساب مشترک یکی که نه از آنها استفاده کنه. به عنوان او قادر به بررسی بانکداری آنلاین, او نمی دانست که این اتفاق افتاده است. او با بررسی تعادل در دستگاه خودپرداز تنها به کشف کنند که او خارج شده است همه از $2,400 پرداخت می روم او را با هیچ چیز نیست.

او پس از مواجه شدن او و او آن را پذیرفته و به او گفت که او تا به حال در حال حاضر صرف آن است. او حاضر به دادن آن را به عقب و کاهش حتی به کار کردن طرح پرداخت. هنگامی که در تلاش برای گزارش آن را به IRS همه چیز به نظر می رسد به پایین آمده به سرقت هویت به عنوان دلیل آن به سرقت رفته بود. چه او نیاز به انجام برای به دست آوردن $1,200 محرک پرداخت او به سرقت برده از او ؟

شما چه فکر می کنید ؟

نگران دوست

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

عزیز نگران

اگر این بانک حساب IRS در فایل این است که IRS را سپرده دوست خود را بازپرداخت مالیات. بنابراین اگر او انجام نشده بنابراین در حال حاضر او نیاز به تغییر این حساب. در غیر این صورت همان چیزی که اتفاق می افتد دوباره. پیشگیری بهتر از درمان است. من نفرت کلیشه اما این یکی به شدت درست است.

داشتن خود را صحیح بانک اطلاعات در فایل کمک خواهد کرد که سرعت شخم زدن برای پرداخت سال آینده است. اگر IRS ندارد خود را به حساب بانکی اطلاعات در فایل به احتمال زیاد دیگر. شما می توانید ارائه خود را به حساب بانکی و اطلاعات آدرس از طریق نمایندگان پیگیری ابزار “من پرداخت.”

دوست خود را معضل یکی از اولین از این نوع من دریافت کرده اند. یک شوهر در واقع حاضر به پرداخت برای او. که یک کتاب درسی مورد سوء استفاده های مالی. یکی دیگر از شوهر ظ مشترک اظهارنامه مالیاتی و جعلی همسر خود جدا امضا و دریافت $1,200. که تقلب.

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

این آبشار از آن است. حساب در هر دو نام خود و طبق نظر اکثر حساب های مشترک هر دو آنها دسترسی به حساب کاربری و آنها هر دو حق برداشت پول از حساب. پول خود را. پس از آن بازدید مشترک خود را به حساب آن ایشان است.

این یک داستان عبرت انگیز برای هر کسی باز کردن یک حساب بانکی مشترک. رمز عبور حساب کاربری در ایمیل می تواند تغییر کند و بنابراین می توانید رمز عبور برای بانکداری آنلاین. دوستان خود را به نظر می رسد برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک چاره یا حداقل منفعل بازیکن در این مالی fudgery.

او نیست منزه از گناه. نه ماندن در بالای حساب های مالی خود را به خصوص کسانی که در ارتباط با یک شریک سابق و IRS و هر موسسه دیگر یک انتخاب است. درس در اینجا این است که قاطعانه تر با راه او موفق زندگی خود را به طوری که او می کند پایان ندارد تا در این وضعیت می خواهم دوباره.

او باید اطلاع رسانی خود را وکیل طلاق اگر او یکی است (اگر نه او باید) و تغییر هر گونه رسوب مستقیم به این حساب. او همچنین می توانید از دستور دادگاه برای توقف این و یا هر گونه دیگر حساب مشترک برای جلوگیری از خروج هر پول دیگری که اتفاق می افتد به سپرده به آن است.

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]. می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +2.91% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de