عزیز Moneyist,

شوهر سابق من هستند-دستور دادگاه به چرخش سال ما ادعا می کنند ما کودک اعتبار مالیاتی حتی اگر فرزند من با او زندگی می کند کمتر از نیمی از سال است. او نمی پرداخت هر یک از ما فرزند هزینه های چنین به عنوان ورزش و تجهیزات و ناهار مدرسه. من باید برای ارائه همه چیز را برای هر دو خانه.

“من هستم اولیه پدر و مادر مسئول مالی حزب و یکی که در تلاش برای ارائه برای کودک ما در طول این بیماری همه گیر.’

من یک مقدار پایین تر درآمد و سپس شوهر سابق من: من کسب درآمد در حدود $20 ، 000 سال در مقایسه با $70,000 شوهرم می کشد در. شوهر سابق من سال برای این ادعا اعتبار مالیاتی شد 2019. او در حال حاضر در زمینه مالیات خود را برای سال گذشته پس از او دریافت 500 دلار محرک پرداخت برای پسر ما.

آن سال من به ادعای پسر ما در مالیات با سرویس درآمد داخلی در سال 2020 بنابراین هر گونه مالیات مزایای مرتبط با 2020 باید به من حق است ؟ این درک من این است که از آن خواهد شد به گزارش روز مالیات من وقتی که من ادعا می کنند او را برای آن سال حتی اگر شوهر سابق من فکر می کند او باید نگه دارید که 500 دلار پرداخت.

باید او را مجبور به پرداخت به من یا او راست نگه داشتن آن ؟ من اولیه پدر و مادر مسئول مالی حزب و کسی که در تلاش برای ارائه برای کودک ما در طول این بیماری همه گیر. او فقط او را برای آخر هفته ملاقات در طول این زمان او هنوز هم کار تمام وقت است.

احساس فریب خورده

عزیز احساس فریب خورده,

ترکیبی از اخلاق و طلاق و موافقت نامه های قانون و IRS منجر به طولانی و پیچ در پیچ جاده پر از سوراخ گلدان تبدیل شدید سرعت برجستگی اسپاگتی roundabouts شکسته چراغ های راهنمایی و رانندگی, پلیس بازرسی, گیج کننده, علامت های متعدد-ماشین pileups زنگ زده آثار از زندگی گذشته جمع آوری خزه در خندق و wide-eyed قصد سواری مجانی که باید اجتناب شود.

همچنین نگاه کنید به: مایک پنس اذعان او ساخته شده یک اشتباه در بازدید از بیماران بدون ماسک, اما مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند کلینیک مایو جدی روح جستجو برای فراموش

مالی شما در حال بدیهی است که در یک وضعیت مخاطره آمیز تر از سابق خود را. آنچه که او باید انجام دهید و آنچه که او از نظر قانونی مجاز به انجام دو چیز بسیار متفاوت است. من می توانید غیر روحانی کردن اقدامات شما می توانید برای بازگرداندن این 500 دلار به شما. اما شما در نهایت هیچ کنترل بیش از آنچه که اتفاق می افتد بعدی و یا خود را در شوهر سابق ، همین دلیل است که شما طلاق گرفته است. پس از شما را به این اقدامات من به شما التماس به حرکت می کند.

گزینه 1: درخواست سابق خود را برای $500. مراقبت عمل محرک بررسی یک پیش پرداخت قابل استرداد می باشد اعتبار خود را در سال 2020 بازگشت طراحی شده برای کمک به افرادی که مشاغل از دست رفته و یا در حال خرید و فروش با رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر. عضو Moneyist Facebook FB +1.33% گروه ایده دیگر: “پس از مشورت با شاه سلیمان شوهر خود را باید به شما ارسال $250.”

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

گزینه 2: ادعا می کنند فرزند خود را-اعتبار مالیاتی در سال آینده به امید IRS به رسمیت می شناسد که این 500 دلار است که با توجه به شما به شما می دهد که پول خود را در سال 2020 بازپرداخت مالیات و کسور همان مقدار را از شوهر سابق خود را بازپرداخت مالیات در سال آینده. اما اینکه آیا یا نه شما خرید مبلمان برای شوهر سابق خانه این 500 دلار باید نه به شما داده می شود دو بار توسط او و همچنین توسط IRS.

اگر سابق خود را شوهر می کند به شما 500 دلار و IRS به طور موثر حرکت $500 از خود 2019 مالیات خود را به 2020 مالیات شما را به تصمیم گیری. دوباره آن را اخلاقی یکی است. شما باید به $500 به سابق خود را و یا شما باید آن را نگه دارید به خاطر همه راه او گفته عمل مناسب و یا مسئولانه در گذشته ؟ پیشنهاد من: آن را به عقب.

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

مراقبت عمل نوشته شده بود با عجله به مقابله با عمومی-بهداشت و درمان اضطراری و بحران اقتصادی که هنوز هم اتفاق می افتند. هیچ کس نمی داند چگونه این تبدیل خواهد شد. “این همه با نام تجاری جدید” شیدا کسلر یک آتلانتا مبتنی بر خانواده و وکیل به من گفت که من ذکر شده در مورد خود را به او. “این چک ها در حال ارسال به هر کدام از پدر و مادر و اخیرا در زمینه مالیات ادعا کودک به عنوان وابسته برای 2019.”

“چگونه دیگری را به دولت می دانم که در نظر گرفته شده است پدر و مادر مسئول مالی برای کودک؟,” او اضافه شده است. “این احتمالا ساده ترین راه برای دولت تعیین می کند این در چنین مقیاس بزرگ چون در غیر این صورت دولت مجبور به جستجو در تمام دستور دادگاه مربوط به بازداشت و حمایت از کودک است که برای دیدن پدر و مادر است که تعهدات.” آن را به دور از کامل سیستم.

این Moneyist: دولت من است بازگشایی رستوران و سینما. من خودخواه, اگر من و یا من خودخواه, اگر من اقامت در خانه ؟

و بعد از آن ، بعد به نوبه خود حق نگه داشتن چشم خود را در جاده و نمی پریشان با صدای در سر خود و یا آی فون خود را به شما گفتن آنچه شما بدهکار و چگونه او انجام داده است شما اشتباه است. که مضر به سلامت خود را و یا حداقل از بین بردن از روز خود را. شما باید این زمان را با پسر حق در اینجا در حال حاضر. شما ممکن است آن را دریافت کند. به همین دلیل شما برنده شوید. شما یکی از خوش شانس.

ما که همه حیرت زده دید. من امیدوارم که شما و فرزند خود را امن و سالم است. رانندگی نگه دارید.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.com

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.33% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de