این Moneyist: “مادر ادعا کرد من به عنوان یک وابسته در سال 2019 اما من از این آگاه نیست.’ چه می توانم انجام برای ادعای من $1,200 محرک بررسی کنید ؟

عزیز Moneyist,

مادر من ادعا کرد من به عنوان یک وابسته در سال 2019 اما من از این آگاه نیست من تا به حال یک 2018 و 2019 درآمد ناخالص سالانه از صفر است. من ماندن با او هنگامی که او ادعا کرد من به عنوان وابسته. من نه ناراحت ، من درک می کنم که در آن زمان به او کمک کرد و هیچوقت به من صدمه دیده است.

در حال حاضر, اما, این یک داستان متفاوت است. آن را نگه داشته است من از دریافت یک محرک را بررسی کنید. من در زمینه غیر filer کاغذ بازی و این که چگونه من کشف کرد که من بود که ادعا کرد که من رد شد یک محرک. وجود دارد هر چیزی که من می توانید انجام دهید در حال حاضر و یا در آینده به ادعای من $1,200 محرک بررسی کنید ؟

راب

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

عزیز راب

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما یک رابطه سالم با مادر خود را. که باعث می شود یک تغییر خوب از بسیاری از نامه های من در طول سال است. پرداخت خود را توسط یک پیشرفت در یک سال 2020 اعتبار مالیاتی بنابراین شما در واقع باید دریافت $1,200. در حال حاضر برای خبر بد: آن را نمی خواهد می رسند تا سال آینده.

‘پرداخت خود را به طور موثر پیشرفت در یک سال 2020 اعتبار مالیاتی بنابراین شما باید دریافت یک محرک پرداخت تا $1,200. در حال حاضر برای خبر بد.’

برخی از 150 میلیون محرک چک فرستاده شده اند و میلیون ها نفر بیشتر مردم در انتظار پول خود را. IRS ارسال خواهد شد $1,200 پرداخت به افراد با تنظیم ناخالص درآمد سالانه زیر $75,000 و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد زیر $150,000.

“در بسیاری از موارد مالیات دهندگان واجد شرایط که کوچکتر از حد انتظار تاثیر اقتصادی پرداخت ممکن است واجد شرایط برای دریافت مبلغ اضافی در اوایل سال آینده زمانی که آنها فایل خود را در سال 2020 فدرال مالیات بر درآمد بازگشت” IRS گفت.

“EIPs فنی پیش پرداخت جدید موقت اعتبار مالیاتی است که مالیات دهندگان واجد شرایط می تواند ادعای خود را در سال 2020 بازگشت. هر کس باید برای خود ثبت نامه آنها را دریافت توسط ایمیل در عرض چند هفته پس از پرداخت خود را صادر شده است” به آن اضافه شده است.

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

داشتن بانک اطلاعات در فایل کمک خواهد کرد که سرعت شخم زدن برای پرداخت سال آینده است. اگر IRS ندارد خود را به حساب بانکی اطلاعات در فایل به احتمال زیاد دیگر. حدود 14 میلیون آمریکایی ندارد و حساب های بانکی و یا 6.5 درصد از خانواده های ایالات متحده.

وجود برق امید برای کارگران ایالات متحده که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار با $1,200. دموکراتیک-اجرای مجلس نمایندگان تایید قهرمانان آن عمل یک از 3 تریلیون coronavirus بسته امداد, بیش از یک هفته پیش و تحلیلگران می گویند این احتمال وجود دارد در ماه آینده و یا بعد.

شما می توانید ارائه خود را به حساب بانکی و اطلاعات آدرس از طریق نمایندگان پیگیری ابزار “من پرداخت.” همچنین باید به شما بگویم اگر IRS نیاز بیشتر بانک-اطلاعات حساب. در ضمن من امیدوارم که شما و مادر خود را سالم و امن است.

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]. می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -1.15% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de