این Moneyist: "من یک جانباز و معلول و قادر به کار به مدت 5 سال. من مدیون من همسر سابق $16K در حمایت از کودکان — بنابراین دولت هانه من محرک چک

این نامه ای از یک پدر در مورد حمایت از کودکان بدون مزد ثابت برانگیز: J. M. در تگزاس نوشت: به Moneyist در روز س

توسط NEWSAMINS در 27 اردیبهشت 1399

این نامه ای از یک پدر در مورد حمایت از کودکان بدون مزد ثابت برانگیز:

J. M. در تگزاس نوشت: به Moneyist در روز سه شنبه می گویند او بدهکار پشت حمایت از کودک برای پسرش از ازدواج من و به این ترتیب پول از محرک بررسی کسر کرده بود و در عوض استفاده می شود به بازپرداخت برخی از کسانی که در بدهی. "آیا رئیس جمهور تهمت درک نمی کنند من در حال حاضر یکی دیگر از خانواده به مراقبت از ؟ آنها به من نیاز در حال حاضر. اگر من نمی توانم خوراک من انجام خواهد داد آنچه من می توانم را که اتفاق می افتد," او نوشت.

" 'مراقبت عمل کامل نیست اما وجود دارد نه زمان و نه منابع لازم برای تمایز بین کسانی که تلاش کرده اند و کسانی که سوخت, خشم,.' "

— این Moneyist

او نه به دلیل معتبر — و یا هر دلیل — برای پرداخت به طوری که Moneyist او را به کار. "شما نمی توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که کودکان خود را سزاوار کمک در زمانی که میلیون ها نفر از خانواده ها در حال مبارزه" من نوشت. "در نتیجه دولت فدرال مداخله به مطمئن شوید که شما خود را به انجام برسانند قانونی و اخلاقی خود را تعهدات. زمان آن رسیده است برای پاسخگویی را برای اقدامات خود را."

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: 'نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله'

در این نامه نویسنده دفاع دولت گفته است که برخی از انواع بدهی های برجسته, از جمله وام های دانشجویی جلوگیری می کند مردم از دریافت آنها تاثیر اقتصادی پرداخت. آن است که حتی یک نفس بیش از حد به تقسیم این چک 50/50? باید دولت را بیشتر از تلاش برای تشخیص "سکون پدران" را انتخاب کنید که به پرداخت از پدر و مادر که باید تلاش برای پرداخت ؟

ACA بین المللی انجمن از اعتبار و مجموعه حرفه ای ها گفته است که اعضای آن به ادامه کار "پشتکار" برای کمک به مصرف کنندگان در مدیریت غیر منتظره چالش های مالی. آن است در واقع اخلاقی دولت برای رسم یک خط قرمز در برخی از بدهی های پرداخت نشده مانند حمایت از کودکان در حالی که انتخاب به چشم پوشی از مصرف کنندگان دیگر که در قرمز است ؟

"من کاملا مطمئن هستم آنچه را که امریکا بزرگ است که مسئولیت شخصی'

دیوید یک خواننده که پرداخت خود را فرزند-حمایت پرداخت کرده بود کمی همدردی برای نویسنده نامه. "به عنوان یک مرد است که پرداخت می شود بیش از من مورد نیاز کودک برای حمایت از قدیمی ترین من دو فرزند برای 11 سال از زمانی که بچه های من از زندگی با من و تمام وقت من مخالف با J. M. من در حال حاضر ازدواج به یک زن بزرگ با سکون سابق که مدیون او 150.000 دلار در عقب افتادگی در حمایت از کودک برای من سه چشم کودکان."

" 'من در حال حاضر ازدواج به یک زن بزرگ با سکون سابق که مدیون او 150.000 دلار در عقب افتادگی در حمایت از کودک برای من سه چشم کودکان.' "

صرف نظر از دلایل دیوید گفت که والدین باید یک تعهد برای همه فرزندان خود را که آیا آنها در حال مبارزه در طول رکود اقتصادی با 30 میلیون نفر تشکیل پرونده بیمه بیکاری و بیکاری رو به افزایش به سطح دیده نمی شود پس از سال 2008 یا نه. "من کاملا مطمئن هستم آنچه را که امریکا بزرگ است که مسئولیت شخصی" او نوشت: "به خصوص اینکه شخصا مسئول برای مراقبت از هر کودک شما را به جهان است."

از دست ندهید:"ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است." مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

'من یک جانباز و معلول و قادر به کار به مدت 5 سال پس از آخرین مبارزه با استقرار'

"من بیش از حد من محرک بررسی گرفته شده برای بازگشت, حمایت از کودکان," او نوشت. "من هم یک خانواده جدید برای تغذیه. من یک جانباز و معلول و قادر به کار به مدت 5 سال پس از آخرین مبارزه با به کارگیری است. این است که چرا من را مجبور به عقب حمایت از کودکان. من الاغ من در درمان, درمان بستری و بازتوانی برای بازگشت به کار و پرداخت حمایت از کودکان. من در حال حاضر مدیون بیش از 16000 $در پشت پشتیبانی می کند."

" "من نمی خواهم s*** * * * از دولت است. وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای پرداخت خود را پشتیبانی می کند اما زندگی می کند و گاهی اوقات اتفاق می افتد.' "

— متی یک پدر که مدیون پشت حمایت از کودکان

"فکر می کنم دولت را به من بدهد وثیقه ؟ فکر می کنم من تا کنون دریافت مالیات بازگشت دوباره ؟ احتمالا نه و این خوب است. من نمی خواهم s*** * * * از دولت است. برخی از مردم مدیون این پول برای یک دلیل. وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای پرداخت خود را پشتیبانی می کند اما زندگی اتفاق می افتد گاهی اوقات. من در حال حاضر در کار با یکی از ضروری ' کارگران هر کس دوست دارد این روزها انجام یک کار خوب برای*** پول است."

"من دریافت مدرک لیسانس من در حالی که من خیلی ترسیده بودم به ترک خانه با توجه به اختلال استرس پس از سانحه. اما که به حساب نمی کند برای هر چیزی. نه هر کس که مدیون پشت حمایت از کودک است یک سکون و یا سزاوار به خود گرفته است. این مشکل به راحتی حل شد با تقسیم پرداخت بین دو خانواده است."

همچنین ببینید: من شوهر سابق را $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS ؟

'برخی از مردم اشتباهات زندگی خود را و آنها می توانند مراقبت از بچه های خود را'

"من مادر تنها" زن دیگری نوشت. "من مدیون حمایت از کودک برای دو تا از بچه های من. من حضانت از کسی که به دیابت نوع 1 و من فکر نمی کنم این منصفانه است که ما محرک چک نکردن. این واقعیت ساده است که ما نمی توانیم پرداخت ما, حمایت از کودکان. برخی از مردم اشتباهات زندگی خود را و آنها می توانند مراقبت از کودکان خود را به طوری که آنها لغزش. این سیستم در تلاش است تا ما را به عقب نگه."

'من آن را خراشیده و چیتی و جنگیدند برای هر چیزی من'

"من از دست رفته کار من در سال 2008. فرزند من پشتیبانی شد $1,300 یک ماه چون من همسر سابق کار نمی کند زمانی که ما طلاق گرفته," او نوشت. "آن زمان من بیش از یک سال برای پیدا کردن یک کار آمد که حتی به قبل از حقوق و دستمزد و در آن زمان من در حمایت از پرداخت به عنوان بزرگ به عنوان من احتمالا می تواند که محاسبه شد دولت بر اساس قانون است. من racking تا 600 دلار در ماه در حمایت از کودکان."

" 'من از دست من در سال 2008. فرزند من پشتیبانی شد $1,300 یک ماه چون من همسر سابق کار نمی کند زمانی که ما طلاق گرفته است. آن زمان من بیش از یک سال برای پیدا کردن یک شغل.' "

"زمانی که من در مسیر بازگشت در سال 2010 من نزدیک به $15,000 در بدهی به همسر سابق من. من شده اند با پشتکار پرداخت پشتیبانی و اکنون 10 سال بعد, من در نهایت آن را پرداخت کردن. من تا به حال دو اتومبیل repossessed. اگر من جریان وجوه نقد آغشته به او پول و ماشین من نیست. همسر سابق من بود underemployed برای 8 از کسانی که 10 سال پس از من حمایت پرداخت باقی مانده اند بیش از 1000 $در هر ماه."

"من آن را خراشیده و چیتی و جنگیدند برای هر چیزی که من و شما ساخته شده است یک خوب, خوبی پرداخت حرفه ای. به همین دلیل من پرداخت حمایت از کودکان است چرا که دولت در زمان گذشته دلار 1,055 بدهکار به من همسر سابق از من محرک را بررسی کنید. او یک کار بزرگ در حال حاضر و نیاز نیست که پول در بالای پول است که او و شوهرش درآمد. کار او شده است تحت تاثیر ویروس."

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

او افزود: "بله مردم وجود دارد که باید skirted مسئولیت های خود را, اما من پرداخت تا آنجا که من می تواند گاهی اوقات کار 2 تا 3 شغل به آن همه کار. خوشبختانه من تا به حال به یک کاهش در حقوق و دستمزد, اما نمی توانید به بازگشت به کار در این نقطه است. اما من حدس می زنم ما باید در را "غ" از سرزنش COVID-19 برای کار خود را در حال تعطیل و در حال furloughed و سرزنش من درست است؟"

"اگر وجود دارد یک دلیل معتبر که چرا او نمی پرداخت او نبود او در نامه'

همیشه وجود دارد دو طرف به خواننده نامه. بر اساس J. M. خود از کلمات و لحن نامه خود فرض کردم که درست یا غلط— که هیچ یک از دلایل خوبی که چرا او نمی پرداخت حمایت از کودکان بدهکار به اولین خانواده است. اگر وجود دارد یک دلیل معتبر که چرا او نمی پرداخت, من انتظار می رود به او می گویند تا در نامه خود. گاهی اوقات آنچه شما نمی گویند صحبت می کند جلد است.

به 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل کامل نیست اما وجود دارد نه زمان و نه منابع لازم برای تمایز بین کسانی که تلاش کرده اند و کسانی که می سوخت تنها با خشم. کسانی که بر این باورند که آنها باید خود تاثیر اقتصادی پرداخت هانه و هیچ مسئولیتی برای خود نمی توانید انتظار برای یک پاس رایگان حتی در یک زمان از یک بهداشت جهانی بحران.

خط پایین:

من این را تحسین هر پدر و مادر که شجاعانه تلاش می کند به انجام کار درست با حمایت از فرزندان خود را.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.com. می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.96% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن