حاشیه: این تصویری از یک گریان گرجستان افسر پلیس متهم مک دونالد خودداری تخم مرغ McMuffin نظم در هدف رفته ویروسی

بسیار وجود دارد همدردی آنلاین برای این پلیس گریه بیش از یک تخم مرغ McMuffin.

یک ویدیو از یک گریان گرجستان افسر پلیس متهم مک دونالد MCD, +0.23% کارگران خودداری صبحانه خود را جهت رفت و ویروسی در توییتر TWTR, +2.58% در روز چهارشنبه منجر محلی franchisee به عذر خواهی به افسر و روشن به MarketWatch که او “هرگز رد کرده است.”

یک کاربر توییتر که به نام خودش “ان” و شناسایی به عنوان یک محافظه کار تهمت حامی در مشخصات خود را که پس از گرفته شده است, پایین, ارسال کلیپ از یک زن است که شناخته شده است به عنوان Stacy Talbert که sobs در حالی که بازگویی چگونه کارگران رستوران نگه داشته و در انتظار او و نکردن بخشی از صبحانه خود را سفارش دهید. Talbert نشان می دهد این هدف انجام شد به عنوان بخشی از رشد واکنش در برابر ماموران و تماس پلیس اصلاحات در این هفته پس از Breonna تیلور جورج فلوید و Rayshard بروکس کشته شدند در برخوردهای خود را با اجرای قانون است.

“استیسی [sic] است که یک پلیس به 15 سال رفت به @مک دونالد” ان می نویسد در پست او است در نظر گرفته شود. “او برای آن پرداخت می شود در پیشبرد و این است که چگونه او می شود برای درمان یک پلیس.” MarketWatch رسیده به ان اما او پاسخ نداد با فشار زمان. اما محلی مک دونالد مالک/اپراتور تایید این حادثه به MarketWatch و Talbert بعد از تایید این ویدئو به NBC News.

ان پست مشاهده شد حداقل 13.4 میلیون بار و ترجمه ده ها هزار بار توسط شنبه شب آن را روشن زمانی که پست و یا حساب خود را پایین گرفته شده است. اما آن را تمدید گرم آنلاین بحث در مورد رابطه بین پلیس و جوامع آنها خدمت می کنند.

Talbert یک کلانتر معاون در مک اینتاش County, Ga., گفت: NBC که او ضبط شده خودش را در Facebook Live FB +1.55% در صبح روز دوشنبه پس از اتمام تغییر یک شبه. این کلیپ که فقط تحت 2½ دقیقه, ویژگی های او توضیح داد که او قرار داده شده یک تلفن همراه سفارش برای یک تخم مرغ McMuffin وعده غذایی. اما منظور آماده نیست وقتی که او رفت به آن را انتخاب کنید.

“و من منتظر هستم. و من منتظر هستم. و من به انتظار” او می گوید و اشاره کرد که او گرسنه بود چرا که او خورده بود برای یک زمان بسیار طولانی است. او گفته بود به جلو و به سمت و کارمند در نهایت آمد و به او یک قهوه. اما Talbert سفارش قرار بود شامل یک تخم مرغ McMuffin و یک هش براون به عنوان به خوبی.

“که همه او دست من است, قهوه,” او می گوید: شکستن به اشک. “من گفت:” زحمت با این مواد غذایی به دلیل در حال حاضر من بیش از حد عصبی را به آن!’ مهم نیست که چگونه بسیاری از ساعت من شده است ، مهم نیست که آنچه که من انجام داده ام برای هر کسی است. در حال حاضر من بیش از حد عصبی را به یک وعده غذایی از مک دونالد به دلیل من نمی توانم آن را ببینید در حال ساخته شده!”

او التماس کرد با مردم به تماشای این ویدئو به “لطفا فقط به ما یک استراحت. من نمی دانم چقدر بیشتر از من می توانم.” او اضافه کرد که او تا به حال هرگز چنین اضطراب در همه سال خدمت و خواسته مردم می گویند “متشکرم” زمانی که آنها را ببینید پلیس.

از پوستر اصلی ان نیز به اشتراک گذاشته شماره تلفن خاص که رستوران مک دونالد در عشق سفر توقف در ریچموند هیل, Ga. “بیا در امریکا است. ما بهتر از این,” او نوشت.

اما بسیاری از دهها هزار نفر از نظرات زیر این ویدئو گرفته اند کمتر حمایتی تن. در واقع برخی از بینندگان ادعا رفتن آنها به تماس رستوران به تقاضا افزایش برای کارگران بود که به “مقابله با افسر کارن” به جای.

برخی با اشاره به این که Talbert تا به حال هیچ ایده آنچه که در داخل آشپزخانه و یا رستوران در حالی که او به منظور آماده بودن بود. “او فکر می کند فست فود کارگران هم به تاخیر جهت او را عمدا به عنوان اگر آنها به طور مداوم در حال micromanaged یا این که آنها حتی می توانید پیگیری که تا به حال یک تخم مرغ McMuffin” نوشت: یک.

دیگری نوشت: “اولین کار من بود که در مک دونالد. نوشیدنی همیشه بیرون می آید برای اولین بار. ساندویچ صبحانه ساخته شده در دسته مگر اینکه از شما خواسته برای چیزی خاص فرد در پشت است که فقط گروهی از آنها. Hashbrowns سرخ شده در ماهی تابه عمیق & دسته باید ساخته شود.”

محلی مک دونالد اپراتور/صاحبان گری و جیل Stanberry گفت MarketWatch در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که آنها شده اند در تماس با Talbert به عذرخواهی می کنیم.

“متاسفانه ما آگاه ساخته شده از یک افسر پلیس محلی است که تجربه طولانی تر از حد معمول صبر کنید زمان و نه دریافت کامل خود را جهت سمت راست دور در یکی از رستوران ما. ما شده اند در تماس با این افسر به عذر خواهی برای این تجربه رضایتبخش و اجازه دهید او را می دانم که ما خیلی دوست دارم به درست نادرست سفارش هنگامی که او در زمان. ما خوشحال به گزارش که افسر بود هرگز محروم خدمات و همچنین بازخورد مثبت در کارکنان با او تعامل” صاحبان گفت MarketWatch.

“اولویت ما این است که برای همه مشتریان به احساس خوش و لذت بردن از یک تجربه مشتری بزرگ ما متعلق به خانواده رستوران از جمله ماموران اجرای قانون محلی که حفاظت و خدمت به جامعه ما” به آنها اضافه شده است. “به عنوان یک محلی و متعلق به اداره کسب و کار ما سخت کار می کنند هر روز برای درمان تمام کارکنان و مشتریان با عزت و احترام است.”

دیگر مفسران برجسته سیستمیک بی عدالتی در برابر مردم رنگ شده اند که برجسته و اعتراض با قدرت تجدید در هفته های اخیر. “تصور کنید که بدترین ظلم و ستم شما همیشه احساس است که مک دونالد شما صبر کنید 10 دقیقه برای یک McMuffin” نوشت: کاربر تحت نام سارینا.

دیگر منتقدان سوال Talbert توانایی برای خدمت به عنوان یک افسر اگر او این ناراحتی در مورد مواد غذایی خود را که با تاخیر.

Talbert در مقابله با کسانی که شکایت در مصاحبه با Buzzfeed News. “این دقیقا چگونه هر افسر احساس,” او گفت: “و اگر آنها نمی, احساس دلسوزی یا احساسات اگر آنها نمی, گریه بیش از هر چیز من به شما قول می دهم که این افسر که شما می خواهید در خیابان.”

هنوز هم دیگران فقط سرگرم کننده ساخته شده از کلیپ که منجر به واژه هایی مانند “افسر کارن” و “McMuffin” روند در توییتر در روز یکشنبه است. “کارن” تبدیل به یک اصطلاح عامیانه برای کلیشه از یک حق امتیاز سفید ،

Talbert در پاسخ به این اظهارات با گفتن NBC او خندید و در برخی از جوک ها. “این در واقع نوع خنده دار,” او گفت:. اما او اشاره کرد که هدف اصلی از پست خود را از دست داده است. “من فقط تا بیمار از مردم بودن به معنای … من فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن که من صدمه دیده است بیش از حد.”

وجود دارد همچنین کاربران توییتر ابراز عشق و حمایت برای مأموران اجرای قانون با هشتگهای مانند #BackTheBlue و #DefendThePolice یا شناور ایده تحریم علیه مک دونالد.

“پلیس در حال از دست دادن اعتماد به نفس خود را با خیلی نفرت در اطراف. او را خسته و ترس رخنه” نوشت یک کاربر تحت نام جیل Gooding. “ما در یک بسیار غمگین امور.”

این ویدئو ویروسی رفت و تنها چند روز پس از دو پلیس نیویورک گروه های کارگری متهم منهتن Shake Shack SHAK, +0.86% کارکنان از مسمومیت افسران با مخلوط کردن آب ژاول به خود milkshakes. اما NYPD ارشد از کارآگاهان رادنی هریسون بعد توییتی بود که “هیچ جرم و جنایت” درگیر و در واقع افسران سهوا بیمار به عنوان یک نتیجه از “معیوب تمیز کردن” از یک ماشین.

این مقاله در اصل منتشر شده در ژوئن 17 و به روز شده است با افسر هویت و نظرات خود را. همچنین اشاره می کند که اصلی توییتر نوشته است که رفت و ویروسی گرفته شده است عنوان شده است که حساب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de