حاشیه: امتناع از پوشیدن ماسک? این ویدئو کلیپ ممکن است ذهن خود را تغییر دهید

کارتون نوشته شده در یک روزنامه محلی Facebook صفحه با استفاده از هولوکاست انتقاد کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی سفارش نیاز به ماسک برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“مستند لورا می گوید: قرار دادن بر روی خود ماسک … و گام به گام بر روی گاو خودرو” به عنوان خوانده شده.

Dane هیکس رئیس کانزاس را Anderson County حزب جمهوریخواه صاحب مقاله و دفاع از خود کارتون حتی به عنوان فرماندار دموکرات به نام او به آن را حذف کنید. “این موضوع در اینجا نفس بیش از حد دولتی است که مشخصه از رژیم صهیونیستی. کلی دولت گفت:” نیویورک تایمز اضافه کرد که او در نظر دارد به انتشار این کاریکاتور در روز سه شنبه کاغذ.

البته این فقط یکی دیگر از قسمت سیاسی مجادله بیش ماسک صورت. تقسیم یک سر خراشنده به زیست شناس جو هانسون که در زمان به توییتر TWTR, +0.19% به دولت در مورد او:

از آنجا هانسون در ادامه به اختصاص کل یک بخش از “it’s Okay to Be Smart” نشان می دهد به علم پشت چگونه ماسک کار می کنند و به همین دلیل قوانین نیاز به آنها را نباید بحث برانگیز است.

“در هر صورت همه گیر در تاریخ این اعمال و انتخاب های فردی افراد است که ساخته شده اند تفاوت” او گفت: 3.3 میلیون مشترک را به خود کانال یوتیوب. “یک ماسک می تواند به توقف یک ویروس اما آن را نیز می فرستد یک پیام: ما همه در این با هم.”

در اینجا GIF که خیلی خلاصه کند:

سازمان دیده بان ویدیو کامل:

در همین حال ایالات متحده ثبت کرده است حداقل 120,168 جدید کروناویروس موارد بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته را در مجموع به 2,852,807 از یکشنبه. موارد جدید هستند تا 42 درصد در فلوریدا بیش از هفته گذشته 32 درصد در آریزونا 40 درصد در مونتانا 37 درصد در جزایر ویرجین 33% در آیداهو 30 درصد در کارولینای جنوبی 29 درصد در تگزاس 28 درصد در آریزونا و تا 21 درصد در کالیفرنیا بیش از مدت مشابه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>