سیاه آتلانتا مرد Rayshard بروکس می میرد و پلیس پس از تیراندازی در یک وندی درایو از طریق محققان می گویند

فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:27 PM EDT Jun 13, 202027-نوجوان سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

27-نوجوان سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد توسط یک آتلانتا افسر در طول مبارزه در یک وندی drive-thru اواخر جمعه شب و پس از عمل جراحی در یک بیمارستان محلی با توجه به گرجستان دفتر تحقیقات. یک افسر بود برای درمان جراحت و مرخص شد.

Rayshard بروکس شده بود خواب در ماشین خود را در یک وندی درایو از طریق ایجاد مشتریان دیگر به رانندگی در اطراف ماشین دفتر تحقیقات گفت. پلیس اعزام شدند به وندی حدود 10:30 p. m. و انجام آزمون هوشیاری در بروکس که موفق آزمون با توجه به مقامات.

"در طول بازداشت مرد موضوع مقاومت و مبارزه در گرفت" دفتر تحقیقات گفت. "افسر مستقر در یک تیزر. شاهدان عینی گزارش می دهند که در طول مبارزه مرد موضوع برداشت شد و در اختیار این تیزر. همچنین گزارش شده است که مرد موضوع بود به ضرب گلوله توسط یک افسر در مبارزه بیش از تیزر."

دفتر تحقیقات در حال انجام تحقیقات مستقل خواهد شد که بیش از تبدیل به شهرستان Fulton دفتر دادستان منطقه برای بررسی.

Fulton County, دادستان منطقه پل Howard جونیور در بیانیه ای گفت شنبه که دفتر او در حال حاضر راه اندازی یک "شدید مستقل" بررسی حادثه است و اعضای دفتر او شد در مدت کوتاهی پس از تیراندازی.

"افکار ما و با ما همدردی گسترده به خانواده Rayshard بروکس به عنوان ما نباید فراموش کنیم که این تحقیق متمرکز بر از دست دادن زندگی" هوارد گفت.

اطرافیان تصویری از بروکس' برخورد با پلیس شروع به گردش در رسانه های اجتماعی شب جمعه. ایالات متحده آمریکا امروز نمی تواند به طور مستقل بررسی تصویری.

بروک مرگ می آید در میان هزاران نفر از تظاهرات در سراسر جهان در برابر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید. تظاهرات گسترده آغاز شد و در پایان ممکن است پس از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

معترضان با تجمع در مقابل ساختمان وندی شب جمعه و باز هم در روز شنبه.

صحبت کردن با یک گروه از خبرنگاران شنبه بروکس " پسر عموی Decatur, سکس وحشی با سی ان ان گفت که "من نمی دانم که چگونه به انجام این کار چون من همیشه می دانستم که من رفتن به انجام این کار. من به تماشای این در اینترنت از کل جورج فلوید وضعیت . . . و این کل چیزی که فرود آمد بر آستان من با پسر عمویم."

Redd گفت که او و دو پسرش را دیده بود ،

"مضر ترین چیز برای من این است که به تماشای آن تصویری – از خواب بیدار و دیده بان ویدئو" Redd با سی ان ان گفت.

در بیانیه روز شنبه, گرجستان NAACP به نام برای آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر و شهردار Keisha لنس کف برگزار می شود "مسئول ادامه داد: تهدید بی گناه, سیاه زندگی در جامعه خود را."

"Atlantans بیدار شد به اخلال در فیلم ها و گزارش Rayshard کشته شدن توسط آتلانتا اداره پلیس. در این زمان ما باید آدرس بیش از حد اشباع شده حضور پلیس در آتلانتا در جوامع سیاه. این اولین بار نیست که یک مرد سیاه پوست کشته شد برای خواب" سازمان در بیانیه ای گفت. "شهر آتلانتا باید آدرس این نه تنها با کلمات بلکه با اقدامات و تصمیمات بودجه."

گرجستان دموکرات استیسی آبرامز را محکوم کرد تیراندازی در توییتر صبح روز شنبه.

"قتل #RayshardBrooks در آتلانتا شب گذشته خواسته های ما به شدت محدود کردن استفاده از نیروی مرگبار. بله تحقیقات باید به نام برای – اما تا بیش از حد باید پاسخگویی" آبرامز نوشت. "خواب در یک درایو از طریق نباید در پایان مرگ است."

دیگر مقامات محلی در گرجستان را نیز به خود جلب موشکافی در ماه های اخیر خود را برای دست زدن به کشتار Ahmaud Arbery. در فوریه 25 ساله Arbery بود که سیاه و سفید بود به ضرب گلوله توسط سه مرد سفید در حالی که آهسته دویدن حدود 2 مایل از خانه خود را در یک محله در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان. آن را در زمان بیش از دو سال به اتهام قتل و دستگیری در Arbery است.

آتلانتا اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این Fulton County دفتر دادستان منطقه درخواست شد هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه برای تماس با Donald.Hannah@fultoncountyga.gov.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب