حاشیه: او flaunted فانتزی اتومبیل و طراح لباس در Instagram برای سال -- در حال حاضر او رو به 20 سال زندان

اخیر خود Instagram پست شامل یک عکس از یک Rolls-Royce با عنوان: "[T]هنک شما خداوند برکات بسیاری در زندگی من" به

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

اخیر خود Instagram پست شامل یک عکس از یک Rolls-Royce با عنوان: "[T]هنک شما خداوند برکات بسیاری در زندگی من" به دنبال برخی از دعا کردن-دست emojis و "همچنان به shame کسانی که در انتظار من بود شرمنده."

خوب کسانی که در انتظار به شرم رامون عباس نیاز نیست صبر کنید دیگر هیچ. عباس که می رود توسط "Hushpuppi," طولانی flaunted ثروت خود را به 2.5 میلیون Instagram followers. هلیکوپتر گوچی, Fendi و فانتزی ماشین — این همه بخشی از اجتماعی-رسانه های شخصیت.

ظاهرا این نوع از مسائل طنین انداز است:

معلوم می شود که اسراف در شیوه زندگی نبود نتیجه خود را زرنگ و دانا به عنوان املاک و مستغلات توسعه به عنوان او خود ادعای صدور صورت حساب. بدون توجه به سی ان ان فدرال استشهاد مدعی است که ثروت خود را تامین می شد با هک کردن شرکت های بزرگ در سراسر ایالات متحده و اروپا است.

عباس نیجریه ملی دستگیر شد, در لوکس دبی اقامت در ماه گذشته و پرواز به شیکاگو در جولای 2, جایی که او در انتظار انتقال به لس آنجلس. وجود او به اتهام توطئه برای شستن صدها میلیون دلار از طریق cybercrime طرح سی ان ان گزارش شده است.

همراه با چندین اتهام شرکت در توطئه گران عباس گفته استفاده از کامپیوتر رسوخ ایمیل به کسب و کار طرح سازش و پول شویی به سرقت صدها میلیون دلار است. ضربه محکم و ناگهانی, Inc. ضربه محکم و ناگهانی -5.05% , Facebook FB -2.47% واحد Instagram و اپل AAPL -0.46% گزارش کمک FBI ایجاد ارتباط میان چت تاریخ: تلفن تماس و آدرس ایمیل.

سی ان ان توضیح داد که این تولد پست مثلا کمک مقامات او پیگیری کردن, با اجرای قانون فدرال گزارش با استفاده از آن به منظور بررسی تاریخ تولد قبلی درخواست ویزا:

محققان گزارش خبرگزاری طول آن دستگیری عباس و 11 نفر دیگر برخی $41 میلیون همراه با 13 خودروهای لوکس به ارزش تقریبا 7 میلیون دلار بود. بررسی گزارش کشف این آدرس ایمیل نزدیک به 2 میلیون قربانیان ممکن است.

ادعا cybercrime قربانیان شامل یک مشاور حقوقی در نیویورک شرکت حقوقی گفت: به سیمی حدود 923,000 به معنای برای مشتری واقعی املاک و refinancing به بانک و حساب کنترل عباس و شرکت خود توطئه گران. سیم دستورالعمل های جعلی و بانک آدرس ایمیل شد "spoofed."

عباس نیز متهم به تلاش برای سرقت $124 میلیون از ناشناس لیگ برتر فوتبال باشگاه, هر چند سی ان ان گزارش داد که این ناشناخته که آیا او موفق بود.

اگر به جرم پول شویی از او چهره تا 20 سال در زندان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب