حاشیه: فاکس نیوز معذرت خواهی کرده و پس از اخذ نام برای مقایسه "مرگ سیاه به سود در بازار سهام'

بازار سهام تمایل به انجام این کار واقعا خوب بعد از موارد بالا مشخصات از خشونت و قتل در جامعه منجر به گسترده نا

توسط NEWSAMINS در 19 خرداد 1399

بازار سهام تمایل به انجام این کار واقعا خوب بعد از موارد بالا مشخصات از خشونت و قتل در جامعه منجر به گسترده ناآرامی های مدنی با توجه به ایسنا گرافیک پاسخ به این سوال هیچ کس با هر حس لحظه ای درخواست شد در روز جمعه.

آن رفتن نیست بیش به خوبی در سراسر رسانه های اجتماعی:

پسر مارتین لوتر کینگ جونیور یکی از صداهای بسیاری در نظر گرفتن جرم به tweeting او "وحشت زده" و "یک زندگی انسانی مقایسه نیست به یک درصد پرش در S&P 500 SPX +2.62% ."

تشکر. بابی راش نیز chimed در:

فاکس نیوز بعد از آن عذرخواهی کرد.

"دادهنمایی استفاده FOX News Channel ویژه گزارش به نشان دادن عکس العمل بازار به تاریخی دوره ناآرامی های مدنی باید هرگز پخش در تلویزیون بدون کامل متن کردند." "ما عذر خواهی برای کوردلی از این تصویر و این موضوع را به طور جدی."

وال استریت ژورنال روز جمعه ارائه شده و بیشتر از آن "کامل بافت" در یک داستان است که در زمان عمیق تر شیرجه رفتن به اعداد برای رسیدن به یک نتیجه مشابه.

"وجود دارد heck از بسیاری که در بازار است که به ظاهر نادیده گرفتن حق شرکت در علاوه بر این به اعتراضات" لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب گفت: مجله. "اما اگر شما نگاهی به تاریخ در مقیاس بزرگ ناآرامی های مدنی... بازار تمایل به مرتب کردن بر اساس از طریق نگاه است. شما نمی تمایل به دیدن ضعف معنادار یا در حالی که آن اتفاق می افتد و یا در پی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de