حاشیه: فلوریدا مرد که گفته می شود با استفاده از coronavirus کمک پول برای خرید یک $318,000 لامبورگینی

صندوق حقوق و دستمزد, مراقبت از مزایای کارمند پرداخت وام مسکن, پوشش, خدمات, خرید Lambo? ظاهرا که یکی از آخرین ن

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

صندوق حقوق و دستمزد, مراقبت از مزایای کارمند پرداخت وام مسکن, پوشش, خدمات, خرید Lambo?

ظاهرا که یکی از آخرین نیست کاملا واجد شرایط به عنوان یک انسان هزینه زیر چک Protection Program اما گفته است که نمی شود یک مرد فلوریدا از قرار دادن برخی از coronavirus کمک پول به سمت خرید دلار 318,000 Huracán EVO.

دیوید هاینز که کسب و کار در بیش از $30,000 دریافت 4 میلیون دلار وام از دولت و به زودی به خیابان ها ریختند از ساحل میامی در فانتزی, ایتالیایی, ماشین های ورزشی.

به عنوان اگر Lambo کافی نبود Hines همچنین پخش $4,600 در حالی که خرید در Saks Fifth Avenue و همچنین هزاران نفر دیگر در هتل های فانتزی و, طلا و جواهر, به گزارش واشنگتن پست.

شاید فقط شاید او باید مشخصات پایین.

Hines دستگیر شد و متهم با اظهارات نادرست به یک موسسه وام دهی بانک تقلب و درگیر شدن در معاملات غیر قانونی درآمد حاصل.

"جمعی Hines به دروغ ادعا کرد که شرکت خود را پرداخت میلیون ها دلار در حقوق و دستمزد در سه ماهه اول سال 2020" برایان Masmela آمریکا پستی بازرس گفت: در یک استشهاد. "دولت و بانک سوابق نشان می دهد کمی به هیچ هزینه حقوق و دستمزد در طول این دوره است."

یک وکیل برای Hines گفت: او را "مضطرب" به سمت خود را از داستان.

"دیوید مشروع صاحب کسب و کار که مانند میلیون ها نفر از آمریکایی ها رنج می برد از نظر مالی در این بیماری همه گیر" او گفت: پست در حالی که اذعان به شدت این اتهامات است.

میامی هرالد گزارش داد که بازرسان فدرال مرتبط Hines با ماشین ورزشی پس از او درگیر شد در یک hit-and-run حادثه در اوایل این ماه. زمانی که بانک مسدود Hines' شرکت حساب های آنها نشان داد که تعادل $3,463,162 اما هیچ بازپرداخت وام.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب