حاشیه: یک ویروس جدید در حال ظهور در مزارع خوک است ‘ضروری نشانه’ به صورت یک بیماری همه گیر

اورژانس فشار از آنفولانزا در چین است که جلب توجه دانشمندان فقط به عنوان جهان کشتی با بدترین بیماری همه گیر از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی.

محققان چینی شناسایی یک رمان گونه از آنفلوانزا که آلوده خوک ها در چین و این ویژگی به اصطلاح آنفلوآنزای خوکی یا H1N1, که منجر به در سال 2009 همه گیر.

محققان در اوایل این هفته منتشر شده یک گزارش کارشناسی علوم مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم یا PNAS که برای شناسایی یک گونه از آنفولانزا — G4 EA H1N1 — که دارای صفات شبیه به H1N1 و می تواند به انسان منتقل می شود.

دانشمندان که تحقیقات انجام شده در چین خوک جمعیت در استان های مختلف از سال 2011 تا 2018 توصیف رمان آنفولانزا به عنوان داشتن تمام ویژگی های لازم برای یک بیماری همه گیر.

“G4 ویروس باید همه ضروری نشانه های یک نامزد پاندمی ویروس” در این گزارش بخوانید. “کنترل حاکم G4 EA H1N1 ویروس ها در خوک و نظارت نزدیک در جمعیت های انسانی به ویژه کارگران خوکی صنعت باید به فوریت اجرا” محققان نوشت.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تعریف آنفولانزای خوکی به عنوان یک بیماری تنفسی خوک ها ناشی از نوع A ویروس آنفلوانزا است که به طور منظم باعث شیوع آنفلوآنزا در خوک ها.

صحبت از یک اورژانس بیماری می آید که جهان در برخورد با SAR-COV2 رمان گونه از کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری تنفسی که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر.

وجود بیش از 10 میلیون تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان و حداقل 507,014 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده همچنان به رهبری جهان مورد شمارش از 2.6 میلیون نفر و مرگ و میر 126,360. داده شده اند تجدید نظر کردن از صبح.

روز سه شنبه ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci گفت که “این امکان وجود دارد که شما ممکن است یکی دیگر از آنفولانزای خوکی نوع شیوع همانطور که ما تا به حال در سال 2009” در شهادت به یک کمیته مجلس سنا در مورد وضعیت COVID-19 بیماری همه گیر.

“این چیزی است که هنوز در مرحله آزمون” عمومی-متخصص بهداشت گفت. Fauci گفت: آنفولانزا بود و نه “یک تهدید فوری که در آن شما در حال دیدن عفونت, اما این چیزی است که ما نیاز به نگه داشتن چشم ما فقط راه ما در سال 2009 با ظهور آنفولانزای خوکی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de