“آخرین رقص’ آخر نشان داد چقدر Michael Jordan غلبه در پایان

“آخرین رقص” است و در جهانی که در آن زندگی ورزشی به سختی وجود داشته باشد نتیجه گیری از ESPN docuseries می فرستد و ما را به یک محل بدون انتصاب تلویزیون. نشان می دهد تاثیر بود قطعا افزایش توسط این واقعیت است که آن را در رقابت با هر چیز دیگری اما ده دقیقه بعد آن را سخت برای طبقه بندی سفر, پشت پرده از مایکل جردن شیکاگو بولز به عنوان چیزی جز بزرگ تلویزیون.

این قسمت یکی مانده به آخر شروع می شود در سال 1998 کنفرانس شرق نهایی یک حمام خون از یک سری در برابر ایندیانا پیسرز.

“اگر من تا به حال برای انتخاب یک تیم است که به ما سخت ترین زمان در شرق ایندیانا بود که احتمالا سخت ترین, خارج از دیترویت” اردن گفت.

شیکاگو برنده دو بازی از سری اما ایندیانا برنده بازی 3 راه اندازی چه Bob Costas عنوان این سری به یاد ماندنی ترین بازی. بولز شد تا در یک نقطه زمانی Scottie Pippen به سرقت برده یک ورودی تصویب شد و خراب با 2.9 ثانیه به سمت چپ. اما او از دست رفته هر دو پرتاب آزاد و Reggie Miller آمار بلوز با کمتر از یک ثانیه مونده.

جمعیت رفت اما مربی لری پرنده نگاه بسیار نگران است.

“او می دانست آنچه که همه ما می دانستیم که آنها تا به حال مایکل جردن با گذشت زمان هنوز هم در ساعت” Jalen رز گفت.

اردن کردم ورودی تصویب دو چنگ در زمان شات و … از دست رفته توسط “میلیمتر” به عنوان میلر توضیح داده شده از ایستاده در زیر سبد است. او فکر کردم این بود که در واقع همراه با پرنده قابل مشاهده و ترس از او را در نظر گرفتن شات دیگری نشان داد که چگونه بزرگ او بود و حتی در شکست.

Michael Jordan and Karl Malone
مایکل جردن و کارل مالونخبرگزاری گتی ایماژ

نشان می دهد جهش به سال 1997 نهایی برابر یوتا جاز که در اردن به حال دو نمره به حل و فصل. چه شد بزرگترین عامل ایجاد انگیزه برای اردن رفتن به آن سری?

“کارل مالون برنده MVP,” اردن گفت. “من نه فقط گفت: او مستحق آن, اما آن را فقط سوخت آتش است.”

سپس Bryon راسل. “زمانی که من در بازی بیس بال, یوتا در شهر بود به بازی بولز” اردن گفت. “من رفتن و سلام به جان [استاکتون] و کارل [مالون]. این بچه سکس راسل می آید تا به من و می گوید: “چرا شما ترک ؟ شما می دانید من می تواند گارد خود را،’ من گفت: “کارل, شما نیاز به صحبت با این شخص.’ از آن نقطه او شده است می خواهم در لیست من.”

بله مثل Arya Stark از “بازی تاج و تخت” مایکل جردن تا به حال یک لیست کشتن و Bryon راسل بود بصورتی پایدار و محکم بر روی آن. در بازی 1 ’97 نهایی با بازی در 82 در واپسین ثانیه اردن همسان در برابر راسل. او در زمان ضربه. او آن را ضربه. بازی بیش از.

5 بازی از این سری بود که اردن را بدنام “flu game” اما این قسمت تلاش می کند به نام تجاری جدید که نام مورد. هیچ اردن ندارد آنفولانزا آن را مسمومیت غذایی ساخته شده است که او از لحاظ جسمی ناخوشی. مقصر ؟ “او دستور پیتزا” گفت: جورج Koehler اردن و دستیار شخصی. بله, بزرگترین بازیکن بسکتبال از همه زمان تقریبا گرفته شده توسط یک پیتزا.

“زمانی که پیتزا آمد وجود دارد چهار یا پنج بچه ها در خارج از درب” Koehler گفت. “این بسیار نادر است که شما دریافت می کنید پنج تحویل بچه ها از محل پیتزا.” اردن مربی تیم استیفن گفت: “من یک احساس بد در مورد این.”

“من با خوردن پیتزا, هیچ کس دیگری خوردند پیتزا” اردن گفت. “من از خواب بیدار در حدود 2:30 پرتاب کردن سمت چپ و راست.”

اردن تا به حال IV رو به او نمی خوردن هر چیزی در تمام طول روز “نمی تواند هر چیزی را.” او تصمیم گرفت به بازی اما به وضوح ناخوشی. “هر بار که از او فقط با گاز کشته” گفت: David Aldridge. جاز رو به بزرگ منجر شود اما او همچنان ادامه داشت. “او مانند ترمیناتور.”

با کمتر از یک دقیقه در این بازی اردن آمار بازی-برنده است. او با بازی 44 دقیقه 38 به ثمر رساند نقاط.

“مهم نیست که چقدر بیمار او بود و او هنوز هم بهترین بازیکن در جهان” Pippen گفت.

در این قسمت به خلاصه کردن نگاه اجمالی به زندگی استیو کر یکی از بولز’ مهم ترین نقش بازیکنان (و در حال حاضر سر مربی تیم Golden State Warriors). کر پدر مالکوم بود و استاد تاریخ خاورمیانه و سیاست در UCLA و سپس رئیس جمهور شد از دانشگاه آمریکایی بیروت. استیو کردم گذشته-دوم بورس تحصیلی در آریزونا در حالی که خود پدر و مادر و خواهر و برادر پیوست پدرش در لبنان است.

یک شب مالکوم کر بود به ضرب گلوله کشته شدند در خارج از دفتر خود را. کر مقابله با تراژدی غرق شدن خود را عمیق تر به بازی بسکتبال.

در واپسین ثانیه های بازی 6 از سال 1997 نهایی بازی گره خورده, اردن بود که دو تیمی. او گذشت به کر که تا به حال باز بلوز. او ضربه شات. گاو برنده پنجمین قهرمانی.

Steve Kerr
Steve Kerrورزشی اخبار از طریق گتی ایماژ

در مسابقات قهرمانی رژه کر کرده بود جوک.

“شده اند وجود دارد برخی از تصورات غلط در مورد آنچه که در واقع اتفاق افتاده است,” او گفت:. “هنگامی که ما به نام فاصله با 25 ثانیه برای رفتن فیل به مایکل گفت” من می خواهم شما را به تاریخ و زمان آخرین شات.’ و او گفت: “فیل من اصلا احساس واقعی راحت در این شرایط. بنابراین شاید ما باید برای رفتن در جهت دیگر است. چرا ما به استیو?’

“بنابراین من فکر کردم به خودم, من حدس می زنم من باید به قید وثیقه مایکل دوباره.”

بازگشت به پیسرز سری. ایندیانا مجبور 7 بازی فقط این بار دوم است که تا به حال اتفاق افتاده است به گاو در سلسله عصر. اردن تضمین پیروزی پس از آن تحویل داده شده است.

اردن بسیار نزدیک به گارد امنیتی گاس اند که مبتلا به سرطان است. او به ایالات مرکز از یک مرخصی برای بازی 7.

“من می خواستم برای پیروزی در این بازی برای گاس” اردن گفت. آنها و MJ به گاس بازی توپ.

قسمت پایانی را پوشش می دهد 1998 فینال برابر جاز و همه چیز را که اتفاق افتاده است ، پس از تقسیم این دو بازی شیکاگو نابود یوتا در بازی 3. یوتا گل 54 امتیاز که در آن زمان کمترين-همیشه تک بازی در مجموع در این شات-ساعت عصر. “این در واقع نمره ؟ این نهایی ؟ یوتا مربی جری اسلوان شوخی بعد از بازی.

سپس Dennis Rodman آیا Dennis Rodman چیز است. او را نشان نمی دهد تا به رسانه ها جلسه و معلوم شد او رفت و به Auburn Hills, Mich. به نظر می رسد در “دوشنبه نیترو” یک کشتی کج WCW برنامه.

حدس و گمان بود که خریداران خواهد بود آشفته اما آنها می دانستند که Rodman شد و آنها اهمیتی نمی دهند. شیکاگو روابط رسانه ای تیم مخفیانه او را از پشت دروازه به جلوگیری از خبرنگاران خارج طول متعاقب آن عمل و او غالب عملکرد در بازی 4. او حتی میخ دو کلاچ رایگان می اندازد با وجود تیراندازی فقط 58.4 درصد برای کار خود را.

بازی 6 از سال 1998 NBA نهایی شد شاید مهیج ترین بازی از بولز’ اجرا در ’90s. Pippen دچار مصدومیت قبل از بازی و بعد از dunking در اولین بازی از بازی او در درد جدی. او رفت و به اتاق قفل وادار یک خسته اردن به شانه بیشتر از بار.

Pippen سوخته آن و بازگشت به دادگاه اگر چه بیشتر به عنوان یک طعمه.

“هر کسی که تا به حال تصور که گفت Pippen نرم بازیکن است که آشکارا پوچ” گفت: گاو مربی تراشه شافر. “او به سختی یک بازیکن دشوار یک رقیب به عنوان کسی که من تا کنون کار کرده ام. چه او در بازی 6 فوق العاده است. من می دانم که بسیاری از بازیکنان که شنود گذاشته اند و بدون تردید در این وضعیت است.”

شیکاگو پایین بود سه نفر با کمتر از یک دقیقه باقی مانده است.

“مایکل جردن در این مرحله پیشرفته ای از کار خود را به همراه این تیم برای بازی فوق العاده در دقیقه خسته کننده سری. که آخرین توالی که در آخر نیم دقیقه-plus یکی از بزرگترین توالی شما همیشه خواهید دید در هر ورزش” گفت: Bob Costas.

اردن پاره پاره کردن دادگاه برای سریع سطل. سپس او به رسمیت شناخته شده آنها اجرای یک بازی به کارل مالون و محروم توپ را از او. او چشم جکسون که نمی تماس با یک فاصله. او مورد اعتماد اردن به پایان بازی خود را.

“من می دانستم که او قرار بود به شلیک این f–ker. او در حال رفتن به پاس این f–شاه توپ” Dennis Rodman گفت. “جان Paxson? استیو کر? نه جهنم. این زمان خود است.”

رو به راسل دوباره ضربه او شاید بیشتر یاد شات از کار خود را. این امر همچنین می تواند آخرین. و او فکر نمی کنم وجود دارد فشار خاموش.

“Bulls–t” اردن گفت. “انرژی او در حال حاضر رفتن که راه.”

Michael Jordan holds the NBA Finals MVP trophy
مایکل جردن دارای NBA Finals MVP جامگتی ایماژ

شیکاگو برگزار ششم رژه پیروزی در هشت سال است. طرفداران شعار “یک سال دیگر!” یکی از طرفداران گفت: آنها را سوار صاحب جری رینسدرف خارج از شهر اگر او نبود همه را به عقب. (خیلی به گاو طرفداران اندوه رینسدرف است که هنوز هم وجود دارد امروز.) جکسون ذکر جری Krause نام او در سخنرانی خود که با استقبال بوس.

البته اردن هم بازنشسته است. شیکاگو معامله Pippen و کر و منتشر شد Rodman. رینسدرف ارائه جکسون فرصتی برای بازگشت اما ارتباط خود را با Krause بود بدتر فراتر از یک نقطه بدون بازگشت.

می تواند خریداران گیر کرده اند در اطراف برای یک سال دیگر ؟ اردن فکر می کند و سرزنش Krause و رینسدرف برای جداسازی قطعات این تیم که به اعتقاد او آنها نیاز ندارد.

“اگر از شما خواسته همه بچه ها چه کسی می توانست برنده در ’98, Steve Kerr, Jud Buechler,” او گفت:. “ما به شما یک قرارداد یک ساله به سعی کنید برای هفتم. آیا شما فکر می کنم که آنها را امضا کرده است ؟ بله, آنها می خواهم که آن را امضا کردند.

“من باید امضا برای یک سال ؟ بله من امضا برای یک سال. من شده است با امضای یک سال قرارداد تا پس از آن. خواهد Phil باید آن را انجام داده ؟ بله.”

هر کس موافق اردن است که در میان بزرگترین در تمام دوران است. بسیاری از فکر می کنم او از بزرگترین. اگر او تا به حال آمد و برنده یکی دیگر از قهرمانی یا دو خواهد او ایستاده و حتی بالاتر بر پایه?

“بزرگترین در تمام دوران” استدلال است که احتمالا هرگز از بین برود. اما با “آخرین رقص” نسل جوان در حال حاضر زمینه برای چگونه بزرگ اردن بود واقعا. آن را عادلانه می گویند که حداقل به حدی LeBron James, جمعیت در حال حاضر سخت تر استدلال را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>