نیاز به دانستن: ترس نیست یک تهمت از دست دادن یک بایدن پیروزی می تواند مثبت برای سهام جی پی مورگان می گوید. در اینجا چه بهتر

تعطیلات آخر هفته انجام داده است هیچ چیز به سرعت حرکت مثبت برای سهام ایالات متحده. قوی شاغلین رو به سرمایه گذار

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

تعطیلات آخر هفته انجام داده است هیچ چیز به سرعت حرکت مثبت برای سهام ایالات متحده. قوی شاغلین رو به سرمایه گذاران در روز پنج شنبه و آتی بالاتر اوایل روز دوشنبه دلالت 350 نقطه برای به دست آوردن میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.35% در باز است.

اما coronavirus موارد همچنان به افزایش, با افزایش روزانه رکورد ایالات متحده در روز جمعه در حالی که انتخابات عدم قطعیت و ریسک هم متصل معطل شدن در افق. ملی اخیر نامزدهای دموکرات ریاست جمهوری نامزد جو بایدن پیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تحلیلگران و سرمایه گذاران را مشاهده برخی از بایدن از سیاست های به عنوان به طور بالقوه آسیب رساندن به وال استریت.

ما تماس بگیرید و از روزJPMorgan استراتژیست گفت: بر خلاف زمان اجماع یک بایدن در ماه نوامبر برنده خواهد بود "خنثی به اندکی مثبت" برای سهام. حزب دموکرات نامزد اصلی سیاست های اقتصادی شامل بلند کردن نرخ مالیات شرکت از 21% به 28% — تا حدی معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن برش و افزایش حداقل دستمزد فدرال. سرمایه گذاری بانک سهام آمریکا استراتژی تیم نیز انتظار می رود معاون سابق رئیس جمهور برای کاهش تعرفه ها در چین و افزایش هزینه های زیربنایی.

دفعات بازدید: چگونه به موقعیت نمونه کارها خود را برای یک جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری

ریاست جمهوری رقبا تمایل به مبارزات انتخاباتی در یک افراطی همگرا به مرکز postelection JPMorgan را استراتژیست گفت:, و اضافه کرد که بایدن را از اولویت های سیاست در ابتدا مجموعه ای از پیش COVID-19 و قطعا تغییر است.

"با توجه به ضعف اقتصادی و کسب و کار بهبود و رشد شغلی هستند به احتمال زیاد به ترتیب اولویت بیش از سیاست های است که می تواند تعدیل رشد اقتصادی و شاید حتی به خطر اندازد مورد نظر 2022 midterm نتیجه انتخابات" سرمایه گذاری بانک سهام آمریکا استراتژی تیم گفت: در یک توجه داشته باشید. بالاتر نرخ مالیات شرکت را یک درآمد باد مخالف در حدود 9 دلار برای S&P 500 SPX +0.45% سود هر سهم این استراتژیست رهبری Dubravko Lakos-Bujas هشدار داد.

اما آنها گفت: شرکت های بزرگ با افزایش مالیات می تواند در نهایت با رای بودن کمتر از 28 درصد و همچنین می توان جبران توسط نرم شدن از تعرفه هزینه های زیربنایی و دستمزد بالاتر است. "بیشتر و بیشتر رویکرد دیپلماتیک داخلی / سیاست خارجی به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه کاهش نوسانات سهام و خطر پرمیا" آنها اضافه شده است.

این تیم دموکراتیک دستور کار outperformers — هر چند آن تاکید کرد دستور کار باقی مانده مایع شامل تسلا TSLA, +7.95% و نیکولا NKLA, -13.21%, هر دو با بهره گیری از هزینه های انرژی جایگزین و فن آوری های سبز. بایدن بهداشت و درمان-مراقبت در دستور کار قرار می دهد Johnson & Johnson JNJ, +0.42%, CVS CVS +0.21% و دیگران در outperforming سبد در حالی که تعرفه های د تشدید می بیند Procter & Gamble PG +0.75%, نایک NKE, +1.05%, بوئینگ BA +0.27%, 3M شعر +1.03% و دوپونت DD +2.67% از ویژگی های.

حداقل دستمزد افزایش خواهد تاثیر مثبت در هزینه های مصرف کننده خواهد بود و خالص مثبت برای شاخص S&P 500 شرکت با وجود هزینه های بالاتر و برخی از اشتغال از دست دادن جی پی مورگان گفت. "تشخیص برنده و بازنده خواهد شد بستگی دارد در کسب و کار خواهد شد که دیدن افزایشی تقاضا به دلیل افزایش درآمد یک بار مصرف و کاهش شدت کار (درآمد/کارکنان) و بالاتر حاشیه" گفتند. به عنوان یک نتیجه, اپل AAPL 0.00, Facebook FB -1.73%, الفبا GOOG +1.85%, توییتر TWTR, +0.19% و ویزا ویزا +0.68% همه ساخته شده از outperformers.

بازار

پس از قوی مشاغل اطلاعات فرستاده شده سهام ایالات متحده بالاتر در پنجشنبه داو راه اندازی شد برای باز کردن بالاتر دوباره در طرف دیگر استقلال روز تعطیلات آخر هفته به عنوان احساسات مثبت در اطراف بهبود اقتصادی ادامه داد. داو آتی YM00, +1.35% شد تا 1.4% S&P 500 آتی ES00, +1.15% افزایش 1.1 درصدی و نزدک آتی NQ00, +1.22% بودند 1.2% بالاتر پیش از باز کردن. شاخص های سهام اروپا SXXP, +1.27% رسید در اوایل روز دوشنبه به رهبری بانک ها و پس از تجمع در آسیا یک شبه — چین شانگهای کامپوزیت SHCOMP, +5.71% صعود نزدیک به 6 درصد است.

وزوز

وارن بافت در برکشایر هاتاوی BRK.ب +0.47% BRK.یک +0.19% خرید ملک انرژی D +0.41% ذخیره سازی گاز طبیعی و انتقال دارایی های در یک معامله به ارزش در مجموع 9.7 میلیارد این شرکت گفت: از اواخر روز یکشنبه.

سوار-های شرکت Uber UBER +0.82% موافقت کرده است برای خرید مواد غذایی-خدمات تحویل Postmates برای حدود $2.65 میلیارد دلار با توجه به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه شب.

جهان دومین سینما اپراتور Cineworld CINE -1.96%, روز دوشنبه گفت که کانادا Cineplex CGX, +7.45% آغاز شده اقدامات قانونی علیه آن در رابطه با ختم ماه گذشته نرخ پیشنهادی خرید.

آلمانی تولید سفارشات بازگشت در ماه مه پریدن 10.4% پس از بزرگترین سقوط در ماه آوریل پس از پرونده آغاز شد و در سال 1991.

بزرگ فناوری از جمله گوگل, پدر و مادر, الفبای آمازون و Facebook چهره یک قایق از پیشنهاد اتحادیه اروپا مقررات با هدف مهار اتهام ضد رقابتی رفتار یک دیدار رسمی گفت.

تصادفی می خواند

لاس وگاس تبلیغات رنج می برد یکی از بزرگترین ضرر و زیان همیشه بعد از Bellagio توچال و کازینو خطا.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب