غول با اکثر بازیکنان ثابت در طول سال 2020 NFL season

اول از پنج قسمت سری — یک غول سه نفر از توجه داشته باشید. در حالت عادی سال — این است که بسیاری از بازیکنان رسید

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

اول از پنج قسمت سری — یک غول سه نفر از توجه داشته باشید.

در حالت عادی سال — این است که بسیاری از بازیکنان رسیدن به اردوگاه های آموزشی خوب به دنبال و احساس بزرگ و اعلام آنها خود را کاهش چربی بدن و افزایش قدرت خود هستند و در بهترین شکل زندگی خود را.

گاهی اوقات آن است که در واقع درست است.

یو چیزی نیست که تیم نیاز از بازیکنان قوی فصل به دنبال چیزی کمتر از یک عقب و جلو عملکرد سطح نگه می دارد که مربیگری کارکنان و طرفداران حدس زدن. هنگامی که یک بازیکن جوان در لیگ چند سال انتظار ایجاد شده است. در زمان آن است که تقریبا غیر ممکن است به کشف کردن آنچه یک بازیکن خاصی است که با نتایج بالا سوار یک سال پایین در افسردگی بعد.

نه هر فصل برابر خلق شده است برای همه بازیکنان است. در اینجا سه غول های بیشتر برای اثبات کند در سال 2020 است.

لورنزو کارتر

اگر آنچه می بینید آیا آنچه کسب می کنید این غول را دیده اند و نه به اندازه کافی و در عین حال به اندازه کافی از کارتر. او یکی از آن بازیکنان شما را در هر زمان اگر خواسته برای انتخاب تیم آینده ، او بلند است (6 پا-5) آستین مسلح و ساخته شده است تا به 250 پوند است. او به عنوان آنها می گویند به نظر می رسد بخشی. تولید خود را ندارد مطابقت بدن.

در 30 بازی پوشا دو فصل کارتر تا 8.5 کیسه 82 تعداد پردازد و یکی مجبور اشتباه کردن. او تا به حال 109 بیشتر پاس-راش snaps در سال 2019 از خود rookie سال هنوز موفق به افزایش گونی مجموع تنها نصف گونی. کارتر است که به دور از یک بازیکن بد و هر از چند گاهی او چیزی است که باعث می شود شما فکر می کنم که چیزهای خوب است که مطمئنا در آینده. غول او را از گرجستان در دور سوم در سال 2018 و پس از دو سال از توسعه آن است که زمان برای کارتر به شکوفه, کار جدید در سیستم دفاعی و امیدوارم احساس ضرورت برای تحت تاثیر قرار دادن یک گروه جدید از مربیان است.

Jabrill فلفل

این ورود ممکن است تعجب کسانی که بر این باورند که آنها می دانند آنچه را که آنها باید در فلفل ورود خود چهارم فصل NFL و دوم با غول پس از دو سال با Browns. او سابق است دور اول انتخاب کنید و وارد Odell بکهام جونیور تجارت او چیزی از یک مرد مشخص شده اند تا آنجا که chronicling خود را افزایش یا کاهش. غول اصرار او بود از جمله در مگا مقابله با کلیولند و یک سال پس از آن همه رفت و هیچ راه قطعی برای تعیین اگر فلفل بخشی از راه حل در دفاع و یا به سادگی کافی استارت اما یک تفاوت ساز است.

فلفل درجه بالاتر با براونز در سال 2018 از او با غول فصل گذشته با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز و از دست رفته آخرین پنج بازی با یک شکستگی در پشت خود را. او به ارمغان آورد یک نیاز چابک وضع به نسبتا milquetoast دفاع و یک نیروی برابر اجرا شود. غول خود را برداشت پنجم-سال گزینه اما تضمین نمی کند بازگشت در سال 2021. با علاوه بر این از خاویر مککیننی در پیش نویس فلفل باید قادر به بازی تعریف شده تر و قوی ایمنی نقش و که متناسب با مهارت های خود را تنظیم.

Giants
لورنزو کارتر Jabrill فلفل را Hernandezگتی ایماژ, n. y. پست: چارلز Wenzelberg AP

خواهد هرناندز

این مرد بزرگ است نه از دست رفته یک ضربه محکم و ناگهانی در سمت چپ گارد در دو فصل و تصور می شود یک ثابت در خط حمله. اما فصل دوم خود را شامل نمی شود گام رو به جلو غول پیش بینی شده است. او به طور کلی درجه از PFF تضعیف و از 67.2 به عنوان یک تازه کار به 58.4 سال گذشته است. بیشتر نگران خود را اجرا کنید-مسدود کردن اثر بشدت کاهش یافته است. خود را شناخت تا آنجا که خواندن دفاعی جبهه و برداشتن تکالیف خود را نکرده بودند تقریبا به اندازه کافی و در زمان به نظر می رسید به عقب.

شاید جدید خط حمله مربی مارک کلمبو را بیشتر از هرناندز. این امر به او کمک کند اگر وضعیت در مرکز تثبیت شده است. هرناندز حق دارد نگرش و طول می کشد به طور جدی کار خود را به عنوان یک محافظ کارفرمایی. این درد او را زمانی که چیز اشتباه است و او همیشه پاسخگو برای تلاش های خود را خوب و بد است. این یک سال برای او. او قرار است به بخشی از خط حمله بازسازی است. او صعودی بازیکن ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن