تغذیه: تغذیه را مستار می بیند 'راه طولانی' دوباره برای اقتصاد

اقتصاد را به یک زمان طولانی برای بازیابی و فدرال رزرو را مجبور به نگهداری بسیار آسان سیاست های پولی به 2023 بر

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

اقتصاد را به یک زمان طولانی برای بازیابی و فدرال رزرو را مجبور به نگهداری بسیار آسان سیاست های پولی به 2023 برای کمک به فرایند درمان گفت: کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار در روز چهارشنبه.

"نظر من این است با توجه به آنچه من می دانم و با توجه به آنچه که من دیده ام و با توجه به زمانی که شما صحبت کردن با مخاطبین کسب و کار این است برای رفتن به یک راه طولانی به عقب" مستار به خبرنگاران گفت: پس از مجازی بیان.

و از آنجا که outook, مستار گفت: او فکر تغذیه "در حال رفتن به نیاز به یک بسیار تطبیقی سیاست های پولی برای مدتی."

با کمال تعجب خبر خوب در رشد و خرده فروشی را برانگیخته برخی صحبت از یک قوی تر از حد انتظار بهبود. اما مستار گفت: دستاوردهای بودند فریب آنها آمد کردن سطوح پایین در ماه های مارس و آوریل است.

یک مطلب سناریوی خوش بینانه می تواند ساخته شود اما این امر می تواند بر توسعه یک واکسن برای coronavirus به طوری که مردم احساس راحتی دوباره جذاب, او گفت:. "که به نظر نمی رسد به یکی از شما می توانید با قرار دادن مقدار زیادی از وزن ،

در سخنرانی خود به شورای اقتصادی آموزش و پرورش در نیویورک مستار گفت: پیش بینی می شد بسیار شبیه به ميانه هوا از کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو شرکت کنندگان بود که هفته گذشته منتشر شد که نشان داد اکثر مسئولین فدرال ریزرو فکر می کنم از آن خواهد شد مناسب برای بانک مرکزی به نگه داشتن آن معیار نرخ وجوه فدرال نزدیک به صفر طریق 2022 پایان افق طرح.

در حال حاضر مستار گفت که او فکر می کند اقتصاد را بهبود بخشد و پس از پایان این ماه.

"اما پس از آن من اعتقاد دارم که آن را کاملا خواهد شد برخی از زمان برای فعالیت های اقتصادی و کار سطح به روش طبیعی, سطح," او گفت:.

مستار یک رای گیری از اعضای بانک فدرال نرخ بهره تعیین کمیته این سال است.

"شکل بازیابی خواهد شد بستگی دارد در مسیر ویروس و توانایی ما برای رسیدگی به گسترش آن از طریق تست, تماس, ردیابی, درمان و خطر متمرکز محدودیت در فعالیت است. آن نیز بستگی دارد در رفتار خانواده ها و کسب و کار و چگونه راحت احساس می کنند در re-درگیر شدن در فعالیت های اقتصادی" مستار گفت.

یک نظرسنجی که توسط کلیولند تغذیه در بر داشت عمیقی تقسیم در میان خانواده ها در مورد چگونه آنها برنامه ریزی به رفتار همه گیر. حدود 60 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کنم همه گیر خواهد شد و گذشته از یک سال و یا کمتر و آنها به احتمال زیاد به بازگشت به رستوران ها و دیگر جاذبه های شلوغ. 40 ٪ باقی مانده می گویند که آنها فکر می کنم همه گیر خواهد شد بیش از یک سال گذشته و گفت: آنها نمی بازگشت به فعالیت و حتی پس از آن به پایان رسیده است.

مستار گفت که او فکر می کرد که بحران خواهد فشار تورم پایین در این سال قبل از آن حرکت به بالا.

"من فکر می کنم این امر مستلزم ما را به مطمئن شوید که ما انجام آنچه ما می توانیم مطمئن شوید که تورم حرکت در مسیر درست در جهت اشتباه" او گفت:.

که هنوز دلیل دیگری برای حفظ نرخ پایین برای دیگر, او گفت:.

سهام ایالات متحده مخلوط شد در روز پنج شنبه با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.64% و S&P 500 شاخص SPX -0.36% بسته شدن پایین تر در حالی که نزدک COMP +0.14% به دست آورد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن