داجرز ابتدا به بیس بعدی سلسله

آخرین 30 سریال های روز دنیا را عطا شکوه و جاودانگی به 18 فرانشیز مختلف هیچ یک از آنها از لس آنجلس داجرز. با فر

توسط NEWSAMINS در 1 مرداد 1399

آخرین 30 سریال های روز دنیا را عطا شکوه و جاودانگی به 18 فرانشیز مختلف هیچ یک از آنها از لس آنجلس داجرز.

با فرض این که کار اختلاف doesn't kill بیس بال و coronavirus doesn't kill آمریکای شمالی ورزش حرفه ای در مجموع تیم چه خواهد شما را انتخاب کنید برای برنده شدن بیشتر از 30 بعدی سقوط کلاسیک?

من قصد دارم با لس آنجلس داجرز.

داجرز بازنده 2017 و 2018 قهرمانی به دو تیم (آستروس و Red Sox natch) که گناهکار شناخته شد به طور غیر قانونی از سرقت علائم به نظر می رسد بسیار خوبی قرار برای هر دو کوتاه مدت و دراز مدت. آرزو:

1. لیگ برتر استعداد. هر FanGraphs' محاسبات داجرز' 58.9 برنده بالا جایگزینی در سال 2019 ء لیگ ملی توسط یک حاشیه گسترده ای; اتباع دوم قرار داده با 48.3. در حالی که آنها از دست پارچ Hyun-Jin ریو به رایگان آژانس و داد و ستد outfielder الکس Verdugo به Red Sox دومی آورده مگا با استعداد Mookie بتی و همچنین دیوید قیمت, اگر قیمت تصمیم گرفتند از این فصل بیش از coronavirus نگرانی.

Dodgers president Andrew Friedman
داجرز جمهور Andrew Friedmanگتی ایماژ

2. Minor league استعداد. MLB.com صفوف داجرز سیستم سوم به طور کلی پشت اشعه و Padres و این که پس از از دست دادن برخی از جواهرات به دست آوردن بتی.

3. مالکیت. در حالی که داجرز دریافت کرده اند, انتقاد ماندن تحت لوکس-مالیات آستانه هر یک از دو فصل آنها با باز کردن کیف پول خود را به تجارت به صورت بتی و اعلام کرده اند منافع خود را در حفظ قریب الوقوع عامل رایگان برای مدت طولانی. آنها همچنین اقدام به فریب Gerrit کول با هشت سال 300 میلیون دلار ارائه دهد. هیچ یک سوال گوگنهایم گروه مالی ممکن است.

4. مقابل دفتر. رئیس جمهور بیس بال عملیات Andrew Friedman سرنشین اشعه' خیره کننده اجرا تعالی از سال 2008 تا 2013 و هدایت کرده است داجرز به پنج مستقیم لیگ ملی غرب عناوین در حالی که تعمیرات اساسی توسعه خط لوله پس از تعویض سواحل.

5. هیچ کینه جویی. در حالی که یانکی ها صورت شایسته در نزدیکی سالانه موانع در توانا Sawx و 'Stros هیچ NL تیم پدید آمده در یک مد مشابه. اتباع که طرح میتوانست داجرز در سال گذشته NL بخش سری می باشد که تیم می تواند تاریخی رقیب غول. داجرز اما خود را یک سر سالم شروع کنید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن