گفتگو: چگونه برای ایمن ماندن از coronavirus در یک حمام عمومی

ترین دستشویی های عمومی هستند, grungy در بهترین زمان است. در حال حاضر ما coronavirus خطر ابتلا به رقابت با هم.

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

ترین دستشویی های عمومی هستند, grungy در بهترین زمان است. در حال حاضر ما coronavirus خطر ابتلا به رقابت با هم. وجود دارد مقدار زیادی از خطرات کثیف غرق و درب دستگیره ذرات هوابرد و افراد دیگر در کوچک و فضاهای محصور که ممکن است یا ممکن است تنفس از coronavirus.

پس چگونه شما امن باقی بماند زمانی که شما دور از خانه هستید و شما واقعا به رفتن ؟

به عنوان یک دکتر پزشکی و اپیدمیولوژی من مطالعه بیماری های عفونی مربوط به دستگاه گوارش. در اینجا چهار چیز به توجه به زمانی که آن را می آید به هر سرویس بهداشتی عمومی.

آنچه می رود به توالت نیست همیشه ماندن وجود دارد

شما تا کنون فکر چه اتفاقی می افتد زمانی که شما خیط و پیت کردن ،

دانشمندان که به نگرانی در مورد انتقال بيماري در بيمارستان اند و یافته های خود را به ارزش به خاطر سپردن زمانی که شما در یک سرویس بهداشتی عمومی.

همه که متلاطم چرخش و پاشش می aerosolize مدفوع زباله ارسال ذرات کوچک موجود در هوا است. یک مطالعه در بیمارستان حمام و سرویس بهداشتی یافت می شود که مقدار آن ذرات مشخصی پس از یک توالت برافروخته شد و غلظت در هوا باقی مانده بالا 30 دقیقه بعد. مهم نیست که اگر این تست انجام شد و درست در کنار توالت یا 3 فوت دور. دوم و سوم گرگرفتگی در ادامه به گسترش ذرات.

محققان دریافته اند که کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 می تواند روشن در مدفوع به مدت یک ماه پس از بیماری. که طولانی تر از در, تنفسی, نمونه, چند, چه مقدار از زمان است که این ویروس می تواند باعث عفونت و اینکه آیا این ویروس آلوده انسان از طریق مدفوع زباله هنوز مشخص نیست.

سطوح بندر می تواند این ویروس پس از شستن

این ذرات معلق در هوا تولید می شود که کسی مبتلا به کروناویروس سرفه و یا حتی مذاکرات می تواند استنشاق شود, البته, اما آنها همچنین حل و فصل کردن در اطراف سطوح مانند حمام, مقابله با تاپس.

برای ایمن ماندن فوق العاده مراقب باشید و لمس به عنوان کوچک که ممکن است در دستشویی های عمومی از جمله دستگیره درب. هر آنچه که شما انجام نمی خود را لمس چشم ، بینی یا دهان پس از دست زدن به این سطوح — خود را از غشاهای مخاطی هستند coronavirus را entryway به بدن خود را.

هنگامی که شما انجام می شود بطور کامل دستهای خود را با آب و صابون و شاید پرش هوا دست خشک کن, که همچنین می توانید ایجاد ذرات معلق در هوا و آنها را به سوی شما.

حمل ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب با مواد ضد عفونی کننده شما می تواند کمک به شما آماده می شود به خصوص اگر امکانات فاقد صابون یا آب در حال اجرا.

فضاهای محصور هستند و یک مشکل

هوا در یک فضای بسته مانند یک سرویس بهداشتی عمومی می تواند coronavirus ذرات در آن برای چند ساعت پس از کسی عفونی با COVID-19 وجود دارد.

دانشمندان هنوز نمی دانند که چقدر از این ویروس شما را به تبدیل شدن به آلوده, اما بهتر است به امن تر از متاسفم است. محدود کردن مقدار زمان صرف شده در هر محصور فضای سرپوشیده — دستشویی ها و رستوران ها -- را کاهش می دهد پتانسیل برای گرفتن بیمار از coronavirus.

پوشیدن یک ماسک و راه رفتن اگر دیگران نمی

یکی از موذی فنی جدید کروناویروس است که کسی که آلوده به ویروس را می توان گسترش آن را دو تا سه روز قبل از آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای. برخی از مردم را نشان نمی دهد علائم در همه, اما آنها هنوز هم می تواند عفونی برای روز.

بر اساس نظارت در طول شاهزاده کشتی کروز شیوع در یوکوهاما ژاپن 15% به 20% از افراد مورد آزمایش مثبت برای coronavirus تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. داده ها از ووهان چین قرار دادن تعداد موارد بدون علامت در نزدیک به 40 درصد است.

نگه داشتن حداقل 6 فوت دور از دیگران و با پوشیدن یک ماسک می تواند به شما کمک کند جلوگیری از گسترش coronavirus اگر شما بدون علامت و آن را درک نمی کنند. آنها همچنین می تواند کمک به محافظت از شما هر چند اجتماعی فاصله در دستشویی های عمومی همیشه ممکن نیست.

اگر شخص دیگری در دستشویی بدون ماسک در, بهترین مشاوره برای راه رفتن. آن را به ارزش خطر است.

همچنین بخوانید:اینجا چرا شما هنوز هم باید پوشیدن یک ماسک صورت در کلیسا

ویلیام پتری استاد پزشکی در دانشگاه ویرجینیا در شارلوتزویل. این بود که برای اولین بار منتشر شده توسط گفتگو — "آنچه می رود به توالت نیست همیشه ماندن وجود دارد و دیگر coronavirus خطرات در حمام عمومی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب