گفتگو: در اینجا حقیقت در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری: نمایشگاه امن و صادقانه

زنان او را قرار می دهد رای گیری در یک جعبه در حالی که رای گیری از ماشین یوتا در ژوئن 30. گتی ایماژ

توسط NEWSAMINS در 26 تیر 1399

زنان او را قرار می دهد رای گیری در یک جعبه در حالی که رای گیری از ماشین یوتا در ژوئن 30.

گتی ایماژ

که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در آماده شدن برای رای دادن در ماه نوامبر و در بسیاری از موارد مقدماتی و دولت و انتخابات محلی از طریق تابستان و همچنین تعداد زیادی از مردم در حال صحبت کردن در مورد رای گیری از طریق پست. این یک راه برای حفاظت از یکپارچگی این کشور رای گیری systemand به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس که همچنان به گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده

من یک دانشمند علوم سیاسی و بخشی از آکادمی ملی مدیریت عمومی کار گروه ارائه توصیه هایی برای اطمینان از مشارکت رای دهندگان و همچنین اعتماد به نفس عمومی در روند انتخابات و نتیجه در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس. برای دیدار با این هدف کار ما نشان داده است که دولت های ایالتی و محلی نیاز به تنظیمات مهم خود را به سیستم های رای گیری در این سال – تغییراتی که به احتمال زیاد نیاز به جدید بودجه فدرال.

توصیه های ما — که شامل راه هایی برای کاهش خطرات بهداشتی از فرد رای گیری و همچنین به گسترش دسترسی و سهولت روند پست الکترونیکی-در رای گیری — بر اساس یک بررسی کامل از این شواهد است.

برخی از منتقدان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تردید در صداقت از پست الکترونیکی-در رای گیری حتی اگر برخی از آنها رای داده اند از طریق پست در گذشته است. محافظه کار گروه suing برای محدود کردن پست الکترونیکی-در رای گیری و برخی از قضات فدرال به نظر می رسد تمایلی به دفاع از رای دهندگان حقوق اگر آن را به معنی دخالت دولت در سطح تصمیم گیری. رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین تحت پیگرد برای جلوگیری از پست الکترونیکی-در رای گیری در همان زمان آن را هل می دهد خود را حامیان به آماده برای رای دادن از طریق پست.

مدارک ما بررسی نشان می دهد که رای گیری از طریق پست است و به ندرت به تقلب نمی دهد یک مزیت به یک حزب سیاسی بر دیگری و می تواند در واقع الهام بخش اعتماد به نفس عمومی در فرآیند رای گیری اگر به درستی انجام شود.

رای دهندگان تقلب نادر است که به طور کلی و نادر توسط ایمیل

زمانی که تقلب رخ می دهد, انتخابات, مدیران آن را شناسایی و اقدام اصلاح انتخابات گرداند و تعقیب قانونی کسانی که مسئول. که این چیزی است که در کارولینای شمالی در سال 2018 زمانی که یک جمهوری خواه فعال سیاسی پرداخت و دیگران را به جمع آوری ناقص غیابی به طوری که آنها می تواند پر کردن به رای دادن به کاندیدای جمهوری خواه. فعال شد, بازداشت متهم و محکوم و کل انتخابات باطل شد و دوباره اجرا کنید.

اما به طور کلی تقلب در انتخابات نادر است.

یک پایگاه داده از تقلب در انتخابات گزارش که توسط محافظه کار میراث بنیاد گزارش ها در حدود 1,200 اتهامات تقلب انتخابات — که برای آن وجود دارد 1,100 محکومیت های کیفری — برای تقلب انتخابات پس از سال 2000 است.

از کسانی که تنها 204 اتهامات و 143 اعتقادات درگیر پست الکترونیکی-در برگه های رای. که بخش کوچکی از حدود 250 میلیون پست الکترونیکی-در برگه های بازیگران در طول این دو دهه است. علاوه بر مشکلات بسیار نادر در ایالات متحده است که تکیه در درجه اول در رای گیری از طریق پست.

البته هر سیستم رای گیری باید حفاظت در برابر تقلب. انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در حال حاضر در حال انجام است که از جمله رسیدگی به پرونده تقلب در تلاش است.

هیچ حزبی استفاده

اجازه می دهد مردم را به رای دادن از طریق پست نمی دهد یک مزیت بیش از دیگر — یا از نظر اعضای حزب که به نوبه خود برای رای دادن و یا نتیجه انتخابات.

این یافته از مطالعات اخیر که به تایید چه زودتر تحقیقات پیدا کرده بود.

به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2001 اورگان رای توسط سیستم ایمیل داشت و نه به طور نامتناسبی بسیج و یا مانع از رای گیری توسط دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. در سال 2008 یک مطالعه نشان داد تفاوت کمی بین حزب دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان در لس آنجلس در شرایط که رای توسط absentee ballot یا که برگه های رای رد صلاحیت شدند.

یک بررسی اخیر نشان داده است که مردم در تمام خطوط سیاسی که نگران هستند در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس حمایت از اجازه دادن به هر کس رای از طریق پست.

میلواکی ساکنان منتظر در صف های طولانی برای رای دادن در مارس 7.

گتی ایماژ

مردم می توانند یاد بگیرند به اعتماد به پست الکترونیکی-در رای گیری

یک مشکل وجود دارد با پست الکترونیکی-در رای دادن, اما آن را یک مشکل با رای گیری کلی: یک 2019 گالوپ نظرسنجی متوجه شد که 59 درصد از آمریکایی ها عدم اعتماد به نفس در صداقت از انتخابات برای طیف وسیعی از دلایل از جمله نگرانی در مورد از دخالت قدرت های خارجی و یا داخلی نخبگان سیاسی امنیتی نگرانی و کلی نا امیدی.

آمریکایی ها اعتماد به نفس پایین تر است که گزارش شده در تقریبا در هر کشور دموکراتیک است.

با رای گیری از طریق پست تحقیقات نشان داده است افرادی که بیشتر نگران آن است که رای خود را خواهد شد به درستی در مقايسه با رای گیری در فرد است. یکی از 2008 مطالعه نشان داد که غایب رای دهندگان کمتر شده و اعتماد به نفس خود را در برگه های رای خواهد بود شمارش صحیح از رنگ سفید در شخص رای دهندگان.

2008 نظرسنجی تلفنی نشان داد که حدود نیمی از پاسخ دهندگان نگران بودند که پست الکترونیکی-در رای گیری ممکن است منجر به افزایش تقلب هر چند در گزارش نتایج تحقیق نمی توصیف انواع خاصی از تقلب پاسخ دهندگان می ترسید.

تحقیقات از سال 2015 بیشتر تایید این یافته ها آشکار است که مردم در کشورهای با بیشتر رای گیری غایب تمایل به این باور است که انواع مختلف تقلب انتخابات شایع تر است. که همان مطالعه همچنین نشان داد که غایب رای دهندگان کمتر اعتماد به نفس خود را به رای خواهد تعداد از افرادی که رای دادند در فرد یا قبل از روز انتخابات یا روز خود را.

برخی از نگرانی در مورد از طریق پست-در برگه های رای در حال شمارش نمی ممکن است مشروع: یک سال 2018 مطالعه در فلوریدا یافت می شود که از طریق پست-در برگه های رای از رای دهندگان و رای دهندگان که نیاز به کمک مارک خود آراء رد شد بیشتر از دیگران است. که نشان می دهد استاندارد برای رد طریق پست-در رای گیری ممکن است یکنواخت یا این که برخی از رای دهندگان امضا در طول زمان تغییر در راه انتخابات ممکن است انتظار نیست و یا قبول.

تحقیقات از کالیفرنیا در سال 2011 که مکرر در ارتباطات عمومی از انتخابات افزایش می دهد رای دهندگان ایمان در رای گیری از طریق پست.

پست الکترونیکی-در رای گیری امن و قابل اعتماد و قابل اعتماد

همه این شواهد منجر به روشن شدن نتیجه گیری: رای گیری توسط پست الکترونیکی و یا با آموزش از انتخابات و استفاده از استانداردهای رایج را می توان ساخته شده — فقط به عنوان صادقانه به عنوان فرد در رای گیری. مقامات می تواند کمک به اطمینان حاصل شود اعتماد عمومی در حال شفاف و برقراری ارتباط برنامه های خود و آماده سازی.

مردم بیشتر علاقه مند به رای گیری از طریق پست تر از همیشه قبل به دلیل بیماری همه گیر.

اپیدمیولوژی نشان می دهد که رای گیری از صفحه اصلی است که امن تر از رفتن به شلوغ ساختمان های عمومی برای رای دادن.

نوامبر برگزار خواهد شد به احتمال زیاد شامل مراتب بیشتر پست الکترونیکی-در رای گیری نسبت به گذشته. برای حفظ رای دهندگان اعتماد به نفس در آن صداقت و بررسی های ما نشان می دهد که انتخابات محلی دفاتر و ایالات متحده خدمات پستی نیاز به اضافی قابل توجهی آماده سازی برای ارائه پست الکترونیکی-در آراء و رسیدگی به افزایش حجم از طریق پست-در برگه های رای.

و نیاز به درک که نتایج این رای ممکن است روشن برای روز بعد از روز انتخابات. آن طول می کشد برای انتخابات کارگران به تایید امضا و شمارش الکترونیکی آراء از آن برای اجرای رای گیری ماشین آلات و برخی از کشورها — از جمله میشیگان — اجازه نمی دهد که ایمیل های رای گیری باز می شود تا روز انتخابات.

اما زمانی که برگه ها اعلام کرد اگر تعداد زیادی از آمریکایی ها رای داده اند از طریق پست می تواند احساس اعتماد به نفس است که روند عادلانه بود و نتایج دقیق هستند.

ادی گلدنبرگ استاد سیاست عمومی و یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه میشیگان در آن آربور. این بود که برای اولین بار منتشر شده توسط گفتگو — "پژوهش در رای گیری از طریق پست می گوید آن را امن – از تقلب و بیماری"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن