ادامه WWE ظهور ساشا بانک ها و Bayley سالم 'قوانین شدید'

WWE اجازه دهید برخی از بد لقب راه خوب کشتی در "ترسناک نشان می دهد" در قوانین شدید. این باعث می شود شما تعجب می

توسط NEWSAMINS در 30 تیر 1399

WWE اجازه دهید برخی از بد لقب راه خوب کشتی در "ترسناک نشان می دهد" در قوانین شدید.

این باعث می شود شما تعجب می کنم که چرا این شرکت همچنان به بازگشت خود را به یک گوشه با یک pay-per-view برچسب "قوانین شدید" و تنها در ساخت آن بدتر برچسب آن را "ترسناک نشان می دهد." را طرفداران مبارک و به ویران کردن هالووین در ماه اکتبر و متوقف مجبور شدید قوانین مسابقات است. در اینجا پنج takeaways از یک کیسه مخلوط از یک نشان می دهد که در گذشته فقط 2 و نیم ساعت.

زنان از بی احترامی

آنها دروغ آنها تقلب آنها سرقت و آنها برنده شوید.

Bayley و ساشا بانک های چپ افراطی قوانین با تمام زنان طلا و اوراق قرضه خود را حتی قوی تر. نه برنده و به هر دو کمک کردم از هر یک از دیگر و بانک ها "برنده" به احتمال زیاد نمی خواهد ایستاد. این جفت یکی از بهترین چیزها در WWE است رفتن و متوقف نمی وجود یک نکته.

بانک ها و آسوکا تحویل مسلما این بازی در شب و یکی از جالب ترین پس از اتمام. عمل خود را تا به حال کمی از همه چیز, زیادی, سرعت, مبتکر, شمارنده برخی واقعا فیزیکی نقاط و حتی برخی از مشترک دستکاری از بانک ها که پیت دان خواهد بود افتخار. خوشبختانه این دشمنی ظاهر نمی شود بیش از.

بانک ها در نهایت نیاز به Bayley کمک به "پیروزی" در این مسابقه است. این SmackDown زنان قهرمان تضعیف یکی از تگ عنوان به حلقه منجر به ref missing بانک ها ضربه زدن به آسوکا قفل. آسوکا قادر به دفع کردن Bayley اما بانک ها برداشت کمربند در حلقه سمت چپ. به عنوان بانک ها استدلال می کنند با ref اسپرم ضربه او با سبز و غبار به جای خیره کننده ،

آن را اجازه Bayley به سر و صدا آسوکا در بازگشت با کمربند نوار عکس از پیراهن خود قرار داده و آن را در حالی که هنوز هم با پوشیدن او SmackDown عنوان — تعداد 1-2-3 و اعلام بانک "برنده" و خام جدید زنان قهرمان. همه که.

نتیجه به احتمال زیاد نمی خواهد ایستاد. اما با بر روی صفحه نمایش اقتدار و ارقام در WWE که در افغانستان ، WWE مقامات ؟ داور خود را پس از دیدن بانک ها شنود گذاشته? و یا این است که بانک ها فقط می خواهم به نگه داشتن در حال اجرا در اطراف و دور با طلا تا خود را به احتمال زیاد SummerSlam مسابقه برگشت?

Bayley نیز تا به حال یک جامد مطابقت با نیکی صلیب که انرژی خالص سرگرم کننده است. صلیب' داستان بود که به وضوح از underdog اما WWE نمی ساخت به اندازه کافی احساسات پشت سر او شما را واقعا سرمایه گذاری. صلیب البته رو فریب خورده به عنوان بانک تضعیف Bayley او را "رئیس" دست طلا و جواهر به عنوان استفاده از پنجه بوکس.

صلیب به فروش می رسد ضربه به معده به خوبی با جوانان و بانک ها تبریک Bayley گفت: "شما آن را انجام داد" تنها اضافه شده به این توهین از همه آن. این دو را تبدیل به فوق العاده ، هر کس در نهایت خاموش کردن آنها یک شانس برای دریافت یک ماساژ.

چشم بیننده

ست رولینز و ری میستریو قرار داده و در یک معامله از یک جسمی مسابقه کشتی. سپس کسی که نیاز به از دست دادن یک چشم و به خوبی مرتب کردن بر اساس. پس از استفاده از آچار انگشتان دست, صندلی و دیگر ابزار به سعی کنید به پاره کردن دیگر چشم در چشم-برای-یک-چشم مسابقه رولینز در نهایت استخراج میستریو در یک gnarly-به دنبال تماس تلفنی نقطه در حلقه مراحل.

شما هرگز نمی دیدم میستریو را مجروح در حال حاضر چشم راست آمد به جای شما به او از درد فریاد و نگه داشتن دست خود را به چشم خود را به عنوان ساموآ جو در تفسیر با آرامش می گوید: "آن را." دوربین پس از آن نشان می دهد رولینز استفراغ در نزدیکی مانع است. این احساس بسیار پایین شکل از سرگرمی و تا حدودی anticlimactic پایان دادن به یک بسیار خوب مسابقه کشتی.

هیچ نشانه ای از میستریو پسر Dominik, رولینز, واکنش به برنده شدن احساس underwhelming و بعد از آن ما یاد بگیرند که پزشکان قادر خواهد بود برای صرفه جویی در میستریو چشم در چشم او. رولینز " "دوشنبه شب مسیح" شخصیت, اما, نیاز اعتبار از پیروزی این قدر پس از از دست دادن در مسابقات 36 به کوین اونز که ضرب و شتم دوستان مورفی در کیکآف نشان می دهد.

باتلاق هیولا

باتلاق مبارزه بین براون Strowman و بری وایات بود به عنوان عجیب و غریب به شما به عنوان انتظار می رود, اما نه به عنوان به یاد ماندنی به عنوان شما می خواهم امیدوارم که خارج از فوق العاده چرا تولید نسل از شیطان در نتیجه آن است. این بازی همیشه احساس می کردم که وسط فصل به سه گانه با Strowman جهانی قهرمانی در خطر است.

آن وایات در ادامه به بازی بازی های ذهن — مانند کرم شب تاب Funhouse مسابقه با جان سینا گیری حریف خود را چهره شیاطین درونی او. به جز Strowman کسانی که شیاطین بودند بسیار کمتر تند و تلخ و دراماتیک است. آنها شامل یک انعکاسی از خود را در خود وایات خانواده گوسفند سیاه و سفید ماسک سابق مخلوط مطابقت با چالش شریک الکسا سعادت به عنوان خواهر ابیگیل مار و برخی از تصادفی مرید — که یکی از آنها به آتش کشیده شد.

آن به پایان رسید با Strowman و وایات در نهایت گرفتن فیزیکی در نزدیکی یک قایق پارویی در بدن آب است که احساس بیش از حد مانند دریاچه از تناسخ در جسم تازه و Skarsgard مخروبه قایق از مت هاردی شکسته جهان. Strowman در نهایت ارسال وایات بر روی آب در قایق است که به طرز مرموزی ساخته شده راه خود را به حوض. وایات حملات Strowman از هیچ جا. Strowman زنده بودن مورد ضرب و شتم به طور مستمر توسط یک پارو به پا زدن وایات به آب است. این قوانین شدید end-نمایش آرم چشمک می زند روی صفحه نمایش سیاه و سفید اما تصویری در Strowman را به چهره باز می گرداند. او را کشیده به آب از طریق یک فک پنجه و نشان می دهد به پایان می رسد با آب متلاطم قرمز و شیطان در حال ظهور برای اولین بار در ماه.

یک مرد مخرب به خود جلب کرد

Dolph Ziggler را شرط خوب بود و برای برخی از سرگرم کننده بازی فیزیولوژی اما نبود ارزش ساخت و صبر کنید. او ساخته شده مطابقت قوانین شدید برای او بود و مک اینتایر رقابت تحت قوانین عادی و اضافه کرد که تعداد و یا رد صلاحیت خواهد او هزینه WWE championship. خارج از یک جدول و توقف زود هنگام و برخی نزدیک تعداد ناشران مک اینتایر نبود قرار داده و در هر گونه خطر از انتخاب اشتباه و سقوط قربانی به Ziggler بازی.

که بازی مثل همه از مک اینتایر را از اواخر سال, سرگرم کننده بود و او را دوباره دیدم غلبه بر تقابل با یک Claymore ضربه از هیچ جا. آن زمان برای WWE به قرار دادن برخی از خطر واقعی در مقابل او را در قالب رندی اورتن. Ziggler احتمال می رود به راحتی از اواسط کارت پس از مک اینتایر بین برود و پای خود را بر روی او.

شدید, مشکلات

این pay-per-view به حال برخی از مسائل خودنمایی میکند شروع با این واقعیت است که دو اعلام کرد مسابقات اتفاق نمی افتد.

MVP نمی, چهره, ایالات متحده قهرمان خدمه آپولو, چون او نبود "عبور خود را قبل از مسابقه فیزیکی" به دلیل مصدومیت در دست Bobby Lashley است که او را نگه داشته و خاموش کردن تلویزیون است. که تنها موجب شایعاتی که خدمه ممکن است در برخورد با کروناویروس. ما یک MVP تبلیغی به جای خروج او را به عنوان یک faux قهرمان.

جف هاردی نوار مبارزه با Sheamus – زاویه که بسته اخیر SmackDown – اتفاق نمی افتد و بدون حتی یک اشاره بر روی pay-per-view. کشتی ناظر دیو ملتزر گزارش مسابقه خواهد بود در این هفته اسمک دان به جای. این احتمال وجود دارد تلاش برای افزایش اعتبار.

اسمک دان قهرمانی تگ تیم جدول بازی احساس مانند شرط نیست مورد نیاز است. در حالی که پایان نقطه از Cesaro قدرت بمب گذاری کوفی کینگستون از بالای طناب از طریق دو انباشته جداول جدید که بعد تنظیم عالی بود که گروه فریاد جداول مطابقت. خالص مسابقه کشتی ممکن است حتی بیشتر اتصالات و سرگرم کننده است. Cesaro و Shinsuke ناکامورا در حال جذاب قهرمانان اما WWE تاریخچه آن تگ تیم را بدست آورد نباید کسی را امید.

بزرگترین برنده: ساشا بانک / ست رولینز

بزرگترین بازنده: Dolph Ziggler

بهترین بازی: Asuka مقابل ساشا بانک (خام زنان قهرمانی)

درجه: C+tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب