CDC می گوید coronavirus 'نه به راحتی بر روی سطوح و یا اشیاء. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

جاشوا Bote ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:58 PM EDT 21 مه سال 2020اخیر ارشاد صادر شده توسط مراکز ایالات

توسط NEWSAMINS در 2 خرداد 1399

اخیر ارشاد صادر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری میریزد نور در چگونه coronavirus اسپرد را از طریق سطوح.

هر چند این امکان وجود دارد که coronavirus می تواند منتقل می شود با لمس یک سطح و سپس خود را در بینی یا چشم ها — احتمال است که پایین تر از شخص به شخص مخاطب است که اعتقاد بر این بود که راه اصلی coronavirus منتقل شده است.

"COVID-19 یک بیماری جدید است و ما هنوز در حال یادگیری در مورد چگونه آن را گسترش می گوید:" CDC به تازگی به روز شده در دستورالعمل.

دکتر Manisha Juthani یک بیماری عفونی پزشک و استادیار پزشکی در دانشگاه ییل گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که مقدار زیادی از نگرانی متمرکز شده است در بسته بندی و مواد غذایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"CDC دستورالعمل به اعتقاد من در حال تلاش برای کاهش ترس و پارانویا در مورد روش های انتقال," او گفت:.

از ویروس عمر به حساسيت: آنچه ما می دانیم درباره coronavirus را نگه می دارد در حال تغییر

مهم تر او می گوید این است که "مردم باید همچنان به حفظ فاصله فیزیکی شستن دست و سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را." او همچنین توصیه می کند با پوشیدن ماسک به ویژه در مکان های شلوغ.

"این عادات به شما کمک رفتن به ویروس تنفسی در فصل پاییز و زمستان است."

این به روز رسانی ممکن است سرکوب برخی از نگرانی های عمده ای در مورد چگونه COVID-19 منتقل شده است اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات طولانی. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

این چیزی است که ما فکر می کنیم می دانستم که در مورد کوروناویروس در سطوح.

اکثر بیماری های تنفسی از جمله COVID-19 آیا تمایل به گذشته در سطوح گفت: Juthani.

عمده ترین یافته های منتشر شده در هفته هر شد بسیار مهم در شکل دادن به آنچه که ما فکر می کنیم می دانستم که در مورد کوروناویروس در سطوح.

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند یافت که دوام coronavirus می تواند زندگی می کنند در برخی از سطوح از جمله پلاستیک و استیل ضد زنگ برای سه روز, در حالی که باقی مانده تا 24 ساعت روی مقوا.

دو هفته پس از این پیدا کردن یک CDC گزارش گفت که مواد ژنتیکی از coronavirus شد بر روی سطوح در الماس شاهزاده کشتی کروز 17 روز پس از مسافران خود را به سمت چپ کابین.

نه از این مطالعات تایید کرد که آیا coronavirus گسترش به راحتی بر روی سطوح. در واقع جوزف Vinetz یک استاد پزشکی در دانشگاه ییل و بیماری های عفونی و محقق در ماه مارس گفت که CDC گزارش "صفر ارتباط مداوم بیماری همه گیر."

از فراوانی از احتیاط اما اغلب تمیز کردن سطوح و شستن دست و هنجار هر زمان که بحث در مورد کوروناویروس در سطوح.

چه coronavirus زنده در سطوح?

به طور کلی سخت تر از سطح دیگر زندگی coronavirus.

Coronavirus می توانید زنده ماندن در شیشه ای تا 96 ساعت, با توجه به مطالعه انجام شده توسط مجله عفونت بیمارستان منتشر شده در ژانویه.

همانطور که قبلا اعلام coronavirus می تواند بر روی پلاستیک و استیل ضد زنگ برای 72 ساعت یا سه روز روی مقوا برای یک روز و در سطوح مس برای 4 ساعت.

یک راهنمای تصویری: چگونه coronavirus زنده در سطوح?

Juthani اشاره می کند که این روند از یک فرد آلوده شدن با COVID-19 با لمس یک سطح نیاز به "پوسته بیرونی از ویروس" به دست نخورده باقی می ماند, که باقی مانده است دشوار است مناسب با شستن دست و برای تمیز کردن سطح.

"اگر سطوح تمیز هستند و یا حتی اگر شما را لمس آلوده سطح اما پس از آن دستهای خود را به درستی کم خطر انتقال از آلوده شدن سطح می شود و حتی پایین تر خطر" Juthani گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

اگر من لمس یک منطقه آلوده با coronavirus خواهد آن را دریافت کنم ؟

انتقال از طریق سطوح بسیار کمتر از انواع دیگر تماس اولیه حالت شخص به شخص مخاطب در یک فضای محصور شده برای یک دوره طولانی از زمان Juthani یادداشت ها.

"اگر شما دستهای خود را چندین بار در روز به ویژه پس از دست زدن به اشیاء است که دیگران می تواند لمس کرده اند خطر انتقال به طور قابل توجهی پایین تر از در حال حاضر کاهش خطر انتقال رویداد," او گفت:.

CDC اشاره می کند که در حالی که شانس نیست, با کیفیت بالا, خطر هنوز هم وجود دارد.

"این است که نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد اما ما هنوز در حال یادگیری بیشتر در مورد این ویروس" CDC گفت.

باید من هنوز شستن دست پس از گرفتن من بسته و یا ایمیل ؟

بله.

CDC قبلا گفت که احتمال ابتلا به کروناویروس از بسته های خود را از آمازون بسیار بعید است "به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح."

هنوز Juthani اخطار می دهد که مناسب شستن دست ها ضروری است برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

"اگر چه من می خواهم مردم به کمتر ترس و پارانویا در مورد سطوح," او گفت: "این تغییر نمی کند نیاز به شستن دست بعد از دست زدن به چیزهایی که به خصوص شده اند که خارج از خانواده خود است."

کمک: جسیکا Flores, Doug Stanglin خاویر Zarracina و Adrianna Rodriguez, ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_botetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب